Returning of the written off # 92 Invited only - Page 6

Posted: 6 years ago
Originally posted by Daltoni


https://www.facebook.com/notes/korea-balkan-team/skerletno-srce-rjo/1738909073038630

Evo jos jedne dobre,bas dobre,ali .....😕
Sta ali? Nema prevod? 😕
Ma ima prevod,i bas je super serija,ali ne kraju nisu zajedno,zato sto je ona iz sadasnjosti ,a on iz proslosti,kazu bice druga sezona,ali serija je bas dobra,veruj mi vredi da se odgleda,radnja serije je super,a tek glumci uhhh,

Cula sam da je dobra serija, bas je svi hvale, i odgledacu je cim odgledam vojnike i ovu drugu 😃
I ja cu samo da odgledam Iznajmljenu ljubav  😃 

Ni ja brate nikako da stignem da nastavim sa gledanjem 😕 Dokle je vesna stigla?
Vesna juce zavrsila 😃
Ja sad gledam 26-u epizodu. Serija je stvarno fenomenalna. Od IPKKND1mi se nije desilo da ne mogu da prestanem da gledam. Samo cekam kad ce poceti da me izbacuju iz kuce 😆😆😆

Koju epizodu ti gledas?

Bravo za vas 👏. I sta kaze Vesna, kakav je kraj?

Ja gledam 16-tu. Ovih dana sam imala puno obaveza na poslu i nisam stizala ni da upalim komp duze od 15 minuta. 😕

Kraj je prelep, rado bih ti rekla ali znam da ti to ne volis.😃 Naterala sam je da mi kaze 😳

Inace Vesna ludi od mene, non stop je gnjavim da mi nesto isprica.😆  Ona je ista kao ti. Ne razume kako mogu da gledam seriju ako znam unapred sta ce se desiti. 😆

Ja sam sad pocela 34. Slabo i spavam mogu ti reci, kao kad smo ono gledale IPKKND 😆



Necu, necu, cutacu , osim ako me bas ne primoras. Alaaa, alaaa, muke moje 🤣Nemoj da mi kazes. 😆 Drago mi je da je kraj srecan 😃
Znaci maraton u gledanju..eh da i ja mogu tako 😕 Ja sam 17-ta..vikend je pa cu valjda uspeti da nadoknadim 😉

Fali mi Smeki, nemam s kim da razglabam . Ona je moja srodna dusa, voli sve da zna unapred 🤣
Maraton, samo sto cu posle maratona da nadrljam 😆
Da pocnemo ,onda posle neku zajedno Nado 🤣 da nerviramo Dal malo
Ajde 😎 🤣

Al stvarno, postala sam veliki fan Koraja , Mislim... lik je za 10+😆

Koris, sheker, dzanum ,bebe 🤣

🤣

Obozavam ga 
Posted: 6 years ago
Originally posted by Daltoni


https://www.facebook.com/notes/korea-balkan-team/skerletno-srce-rjo/1738909073038630

Evo jos jedne dobre,bas dobre,ali .....😕
Sta ali? Nema prevod? 😕
Ma ima prevod,i bas je super serija,ali ne kraju nisu zajedno,zato sto je ona iz sadasnjosti ,a on iz proslosti,kazu bice druga sezona,ali serija je bas dobra,veruj mi vredi da se odgleda,radnja serije je super,a tek glumci uhhh,

Cula sam da je dobra serija, bas je svi hvale, i odgledacu je cim odgledam vojnike i ovu drugu 😃
I ja cu samo da odgledam Iznajmljenu ljubav  😃 

Ni ja brate nikako da stignem da nastavim sa gledanjem 😕 Dokle je vesna stigla?
Vesna juce zavrsila 😃
Ja sad gledam 26-u epizodu. Serija je stvarno fenomenalna. Od IPKKND1mi se nije desilo da ne mogu da prestanem da gledam. Samo cekam kad ce poceti da me izbacuju iz kuce 😆😆😆

Koju epizodu ti gledas?

Bravo za vas 👏. I sta kaze Vesna, kakav je kraj?

Ja gledam 16-tu. Ovih dana sam imala puno obaveza na poslu i nisam stizala ni da upalim komp duze od 15 minuta. 😕

Kraj je prelep, rado bih ti rekla ali znam da ti to ne volis.😃 Naterala sam je da mi kaze 😳

Inace Vesna ludi od mene, non stop je gnjavim da mi nesto isprica.😆  Ona je ista kao ti. Ne razume kako mogu da gledam seriju ako znam unapred sta ce se desiti. 😆

Ja sam sad pocela 34. Slabo i spavam mogu ti reci, kao kad smo ono gledale IPKKND 😆



Necu, necu, cutacu , osim ako me bas ne primoras. Alaaa, alaaa, muke moje 🤣Nemoj da mi kazes. 😆 Drago mi je da je kraj srecan 😃
Znaci maraton u gledanju..eh da i ja mogu tako 😕 Ja sam 17-ta..vikend je pa cu valjda uspeti da nadoknadim 😉

Fali mi Smeki, nemam s kim da razglabam . Ona je moja srodna dusa, voli sve da zna unapred 🤣
Maraton, samo sto cu posle maratona da nadrljam 😆

Pa Vesna je prosla kroz to a i mama gleda, shvatice 😉
Vesna shvata al mama malo zakera. Tera me svako jutro u krevet 🤣

Au Nado..to je bas maraton 😲
Jasta nego maraton. Trudim se da odem u krevet bar u 3 😆

Danas nisam nista gledala al pre spavanja moram odgledati bar ovu 40-tu epizodu 😃
Edited by nn027 - 6 years ago
Posted: 6 years ago
Originally posted by Daltoni



https://68.media.tumblr.com/7c0daeedbf61105e8f8b9512d8e85c78/tumblr_mxe0n6hsQ61sfvmr7o1_500.gif

😲 🤣 😭 🤣

Gospodja Neriman je stigla 🤣
Posted: 6 years ago
Originally posted by nn027


Jasta nego maraton. Trudim se da odem u krevet bar u 3 😆

Danas nisam nista gledala al pre spavanja moram odgledati bar ovu 40-tu epizodu 😃


Au al ti cepas 👏 Ja zakucala na 17-toj i ni makac. Svami mi je na odmoru pa me maje, ne mogu ko covek seriju da pogledam u slobodno vreme 😕
Posted: 6 years ago
Originally posted by Daltoni


https://www.facebook.com/notes/korea-balkan-team/skerletno-srce-rjo/1738909073038630

Evo jos jedne dobre,bas dobre,ali .....😕
Sta ali? Nema prevod? 😕
Ma ima prevod,i bas je super serija,ali ne kraju nisu zajedno,zato sto je ona iz sadasnjosti ,a on iz proslosti,kazu bice druga sezona,ali serija je bas dobra,veruj mi vredi da se odgleda,radnja serije je super,a tek glumci uhhh,

Cula sam da je dobra serija, bas je svi hvale, i odgledacu je cim odgledam vojnike i ovu drugu 😃
I ja cu samo da odgledam Iznajmljenu ljubav  😃 

Ni ja brate nikako da stignem da nastavim sa gledanjem 😕 Dokle je vesna stigla?
Vesna juce zavrsila 😃
Ja sad gledam 26-u epizodu. Serija je stvarno fenomenalna. Od IPKKND1mi se nije desilo da ne mogu da prestanem da gledam. Samo cekam kad ce poceti da me izbacuju iz kuce 😆😆😆

Koju epizodu ti gledas?

Bravo za vas 👏. I sta kaze Vesna, kakav je kraj?

Ja gledam 16-tu. Ovih dana sam imala puno obaveza na poslu i nisam stizala ni da upalim komp duze od 15 minuta. 😕

Kraj je prelep, rado bih ti rekla ali znam da ti to ne volis.😃 Naterala sam je da mi kaze 😳

Inace Vesna ludi od mene, non stop je gnjavim da mi nesto isprica.😆  Ona je ista kao ti. Ne razume kako mogu da gledam seriju ako znam unapred sta ce se desiti. 😆

Ja sam sad pocela 34. Slabo i spavam mogu ti reci, kao kad smo ono gledale IPKKND 😆



Necu, necu, cutacu , osim ako me bas ne primoras. Alaaa, alaaa, muke moje 🤣Nemoj da mi kazes. 😆 Drago mi je da je kraj srecan 😃
Znaci maraton u gledanju..eh da i ja mogu tako 😕 Ja sam 17-ta..vikend je pa cu valjda uspeti da nadoknadim 😉

Fali mi Smeki, nemam s kim da razglabam . Ona je moja srodna dusa, voli sve da zna unapred 🤣
Maraton, samo sto cu posle maratona da nadrljam 😆

Pa Vesna je prosla kroz to a i mama gleda, shvatice 😉
Vesna shvata al mama malo zakera. Tera me svako jutro u krevet 🤣

Au Nado..to je bas maraton 😲
Jasta nego maraton. Trudim se da odem u krevet bar u 3 😆

Danas nisam nista gledala al pre spavanja moram odgledati bar ovu 40-tu epizodu 😃

Au al ti cepas 👏 Ja zakucala na 17-toj i ni makac. Svami mi je na odmoru pa me maje, ne mogu ko covek seriju da pogledam u slobodno vreme 😕

Gledam kad god mogu. I mami se serija dopada. Sad ne propusta ni jednu epizodu. 
Uzivaj ti sa svamijem ima za seriju vremena. Pogledaces je 😃
Edited by nn027 - 6 years ago
Posted: 6 years ago


Edited by nn027 - 6 years ago
Posted: 6 years ago

Srodna slika

Jesu li njih dvoje, u privatnom zivotu, u vezi? Znate li mozda?

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

7 Participants 715 Replies 34702Views

Topic started by Daltoni

Last replied by nn027

loader
loader
up-open TOP