^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 89

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



I ja sam stigla iz 'Bistro odavno'😆


Pa morala sam da proslavim dijagnozu...😆
Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Kad ne umeju da gadjaju...😆 da bi pogodio u metu treba da imas urodjeni talenat, nije dovoljno da se zavrsi fakultet psihologije tamo negde na divljem Balkanu...😆 ako je uopste ikad bio zapocet...🤣


Nije se otvorio padobran😆 neke ptice nikad ne  polete...😆
Edited by Sarica - 8 years ago
Posted: 8 years ago

Laku noc Nataly🤗
Opet sutra tatu vodim na kontrolu.Odmor ce mi proci  u odlascima u bolnicu.lepe snove ti zelim sa puno zvezda i sjajnim mesecom😉


Edited by Sarica - 8 years ago
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



I ja sam stigla iz 'Bistro odavno'😆


E bas tu ima da me vodis na pitjence...😆
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Sestro slatka znas da imam na poslu mnogo,mnogo ocajnih i ja bih da se oni smanje,a ne povecaju😆



Pisi kuci propalo...😆




Posted: 8 years ago
Pratsie poruio Kao i uvek prelepa ... ja jajnih stanica uloga joj pristaje ... ja Sam sinoc gledala epizodu Ali nisam ukapirala ko poruio njen Sid tamo ... mislila Sam da poruio onaj momak u zelenoj kosulji sa pistoljem Ali Kad nista NE razumem pa nisam Sigurna ... [/ QUOTE]

😕


OVO JE njen Sid u Gulmohar Grand
[/ QUOTE] Sve slike nestale ... BSG Samo kod mene ... [/ QUOTE] Da Je Samo Trenutno sam Sada IH Vidis Desava se cesto da ... .Ovaj hocu reci puknu veze Uzgred budi receno, izgleda da poruio ovde jako zanimljivo [/ QUOTE]

🤓😕


😃
😆
🤣🤣

Sid je     zanimljiv ,    , ovdje vise    sa Sidom ,  sve nesto oko  nase cure ,   koje slucajnosti ...❤️

Bas tako ovde je sve zanimljivo,lik Sida je vrlo zanimljiv i zamisli kakve sve slucajnosti😃


Sid, Sid i opet Sid...😆 mislim da je pronadjen uzrok za tu patoloski hronicnu manicno depresivnu psihozu poznatu pod nazivom "Pussycats syndrom"...🤣





Ti si onda optimista...🤣hocu reci alpinista🤣ti stremis visinama,a ne padinama🤣


Ma jok bre, ja se samo pratim simptomatiku "po lojtrici gor, po lojtrici dol"...😆 sta da im radim kad pate od visine...🤣



Posted: 8 years ago
Prats iz sinocne epizode IGT.Sjajna je i u ovoj ulozi.Tako mlada,izuzetno talentovana.Od sveg srca joj zelim sve najbolje


Hoces reci, iz GG...😆 dobar dan Saro...🤗

Omaska,desilo se,jer mi u tom trenutku zazvonio mobilni😃


Mori Stano, da nije bio Sid na vezi...😆

Da,ali ima tri Sida😆


Tri?! 😕 Kad se pre utrostruci...🤓 mislim da je krajnje vreme da usaltamo zavod za infektologiju...😆 covece, siri se ko Ebola...🤣

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Laku noc Nataly🤗
Opet sutra tatu vodim na kontrolu.Odmor ce mi proci  u odlascima u bolnicu.lepe snove ti zelim sa puno zvezda i sjajnim mesecom😉




Laku noc Saro 🤗 odoh si i ja pod Jorgan planinu...https://img.userboard.org/images/smilies/pennen2.gif

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




E bas tu ima da me vodis na pitjence...😆
Obavezno...😆

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

5 Participants 1136 Replies 66914Views

Topic started by NatalyMusketeer

Last replied by NatalyMusketeer

loader
loader
up-open TOP