^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 83

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67073

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Dulence postavila ovaj link u S-taboru...   http://desitelly.net/media.php?id=20683
nisam znala da ima epizoda i nedeljom...ne razumem niti jednu jedinu rec ali Bharti i ne moram da razumem, ona cim se pojavi ja se smejem...😆 a Sid je jednostavno cisto uzivanje...⭐️ jedino mi onaj Zohar definitivno ide na jetra... twitovala sam Obojanima da ga zamene i da na njegovo mesto postave nekog normalnog...i vidi cuda, taj moj Tweet izbrisan...😆

Jesu odlicni oboje i Sid i Bharti.Puni su pozitivne energije,saljivi.Taj moljac je gad od coveka.Uh,od Colorsa si dobila odgovor tipican za njih DELETE


Saro bre, nije Colors nego "Obojani"...😆 a sta se "delete" tice, sa tim sam racunala vec u startu...ali nema veze, moja deviza je oduvek bila: ne moraju da objave ali procitat ce zasigurno...😉

Nije sija nego vrat.Prepoznatljivi su po oba imena.Postovanje razlicitosti je za Obojene misoana imenica,ali bitno je da su procitali.


@crveno...to je to, to mi je od uvek bilo najvaznije...zao mi samo sto na njihovom sajtu vise ne mogu da postiram kao "gost"...ali zato, sad imam twitter...😈

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer


Dulence postavila ovaj link u S-taboru...   http://desitelly.net/media.php?id=20683
nisam znala da ima epizoda i nedeljom...ne razumem niti jednu jedinu rec ali Bharti i ne moram da razumem, ona cim se pojavi ja se smejem...😆 a Sid je jednostavno cisto uzivanje...⭐️ jedino mi onaj Zohar definitivno ide na jetra... twitovala sam Obojanima da ga zamene i da na njegovo mesto postave nekog normalnog...i vidi cuda, taj moj Tweet izbrisan...😆


Jesu odlicni oboje i Sid i Bharti.Puni su pozitivne energije,saljivi.Taj moljac je gad od coveka.Uh,od Colorsa si dobila odgovor tipican za njih DELETE
[/QUOTE]

Saro bre, nije Colors nego "Obojani"...😆 a sta se "delete" tice, sa tim sam racunala vec u startu...ali nema veze, moja deviza je oduvek bila: ne moraju da objave ali procitat ce zasigurno...😉
[/QUOTE]
Nije sija nego vrat.Prepoznatljivi su po oba imena.Postovanje razlicitosti je za Obojene misoana imenica,ali bitno je da su procitali.
[/QUOTE]

@crveno...to je to, to mi je od uvek bilo najvaznije...zao mi samo sto na njihovom sajtu vise ne mogu da postiram kao "gost"...ali zato, sad imam twitter...😈

[/QUOTE]
Twitter,facebook,ma samo neka oni citaju.Ima da se umore od brisanja😆
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Dali je bila nova epizoda sa njom? Imas li link?


Nisam jos gledala Evo ti prvi link/tu mozes izabrati vise opcija za gledanje/

Gulmohar Grand 7th June 2015 Episode Watch Online

Ili ova opcija koju ja najcesce koristim

Gulmohar Grand 7th June 2015 Watch Online -Part 1
Gulmohar Grand 7th June 2015 Watch Online -Part 2
Gulmohar Grand 7th June 2015 Watch Online -Part 3


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Nisam jos gledala Evo ti prvi link/tu mozes izabrati vise opcija za gledanje/

Gulmohar Grand 7th June 2015 Episode Watch Online

Ili ova opcija koju ja najcesce koristim

Gulmohar Grand 7th June 2015 Watch Online -Part 1
Gulmohar Grand 7th June 2015 Watch Online -Part 2
Gulmohar Grand 7th June 2015 Watch Online -Part 3




Odgledala...ali i dalje ne kapiram koga ona to u toj seriji voli, dali je to mozda onaj momak u zelenoj kosulji sa pistoljem?! Ima li negde prevod scenarija na engleski?! U svakom slucaju, za pocetak mogu samo da kazem da nervira ova non-stop tenzija koja se ko africko bubnjanje provlaci od prve do poslednje minute epizode...😕

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Laku noc Nataly🤗




Laku noc Saro...🤗

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Laku noc Nataly🤗




Leleee...pa ovaj "laku noc" bi tvoj 5000-iti post...😲 Cestitam ti Saro od sveg srca i da znas, beskrajno mi je drago da se tvoj famozni 5000-iti post desio bas kod Musketara...❤️






❤️SidYusha❤️ forever...



[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ofA3URC1wyk[/YOUTUBE]



Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Embedded image permalink
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Embedded image permalink
Odusevljena sam njegovim nastupom u IGT.Odlican je domacin,zabavljac,opusten,spontan.Od sveg srca mu zelim sve najbolje,jer je to i zasluzio
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Embedded image permalink
On i ova simpaticna buca su me odusevili.Pogledaj kako on izgleda mlad na slikama
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Leleee...pa ovaj "laku noc" bi tvoj 5000-iti post...😲 Cestitam ti Saro od sveg srca i da znas, beskrajno mi je drago da se tvoj famozni 5000-iti post desio bas kod Musketara...❤️






❤️SidYusha❤️ forever...



[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ofA3URC1wyk[/YOUTUBE]



Hvala ti draga moja  Nataly 🤗od sveg srca i ja sam namerno natempirala da bude bas na Musketarima