Chat Clubs

India-Forums

Chat Clubs
Chat Clubs

^The Musketeers CC#2^(IO) (Page 45)

NatalyMusketeer IF-Sizzlerz
NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 23 May 2015 at 3:36pm | IP Logged
Originally posted by Sarica

Vidi  kako su lepe.Sada bi ih sve pojela.Dragce me na FB zarazila sa tresnjama

Ma Dragce postavila tresnje a mislila na visnje...LOL

The following 1 member(s) liked the above post:

Sarica

NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 23 May 2015 at 3:40pm | IP Logged
Danas sam bila prisutna kada se prica o nekome ili nekima i daju potpuno netacni i uvredljivi stavovi i misljenja,a da se pri tome,te osobe ne poznaju ili samo  povrsno.Znam sta kaze moja struka,a ona kaze da tako cine samo osobe koje su bolesno radoznale i koje se drznu da okvalifikuju neke osobe,a ne poznaju ih.Bila sam zgrozena takvim neljudskim cinom,koji je ispod svakog nivo dostojanstva.Toliko jadno i bedno i samo pokazuje kako su se uplatkali u vlastitu moralnu bedu i kako zive u vlastitoj zabludi,jer su potuno svesni da pricaju notorne lazi.Sve to pokazuje kako pojedini ljudi,iako svesni svojih mana,nece  da rade na sebi,vec upo*no rade na drugima.Sta rade? Igraju prljavu
igru punu lazi i uvreda,i tako hrane vlastitu sujetu,bolesnu ljubomoru.I na kraju,morala sam ovo  napisati,jer ovde,posle napo*nog dana na poslu volim da dodjem,da se opustim i salim,da iznosim svoja zapazanja,na neki  na primer video,fotografiju,novinski tekst...

[/QUOTE]

A dusu daje samo Bog! Ovo ti je mnogo lepo...Heart

@crveno...a sto bre da rade na drugima?! Nisam psiholog, ja sam anesteticar i posao mi je da spasavam ljude...sad mi pade na pamet, po ovome posao mi je da spasavam duse...Confused
htela sam da kazem, sto ja bre da radim na drugima kad ih je sam Bog dao na svet takve kakvi su, moje je da to akceptiram...i da me ubijes, ja samu sebe ne mogu da menjam...pa kako onda da menjam druge...

@plavo...hvala ti Saro Hug, mnogo mi ovo znaci...Embarrassed to je i bila moja zelja, jedno mesto za opustanje i salu nakon napo*nog radnog i zivotnog dana...a smeh je definitivno najbolji lek za sve...zato sam beskrajno zahvalna Shobhy Heart sto mi je pomogla u stvaranju ovog CC-a...a to sto se ovo mesto zove Musketari, pa ko god je citao taj historijski roman od Alexandre Dumas ili gledao taj film, taj zna da su Musketari bili iznad svega iskreni, istinoljubivi, pravedni i posteni, i voleli su svog kralja i kraljicu i borili su se za njih...a nas kralj i kraljica su Siddharth Shukla i Pratyusha Banerjee, SidYusha forever...i kakav je greh u tome sto ih mi i dalje nesebicno volimo i sto i dalje istim, neugasivim zarom zelimo da ih ponovno vidimo zajedno?!

[/QUOTE]
Nataly,niko od nas nije idealan.To znaci da  svako ima mane i svako treba da radi na tome da prevazidje svoje manjkavosti,a ne da radi na drugima.Sta znaci da radi na drugima koje ne poznaje?.Prisiva im lazne etikete i tako hrani svoju sujetu,i sebe zeli d aprikaze u laznom  svetlu,naravno na stetu drugih,a sve zbog udvornistva .Dno dna.
Ovde mi je melek za dusu,posle mog  jako jako napo*nog radnog dana.Opustim se,salim se, i pisemo o svemu i svacemu,a najvise o onima koje najvise volimo,HeartLjubav pokrece sve na svetu,a ne lazna predstava.
[/QUOTE]

Znas, idealnost je utopija...mozda je glupo sad da pisem o sebi ali moja Barbara, moja majka ima takvu genetiku da mi nikad nije nesto posebno tepala, uvek je moj otac bio taj koji mi je tepao, Barbara je samo kovala planove kako da me lansira u najvise krugove a mene to uopste nije zanimalo, zanimalo me druzenje, zezanje, gitara, muzika...i tako, igrom slucaja ili bolje receno zahvaljujuci SidYusha, ja pomislih da sam na ovom online-nebu nasla tu "mamu" i to tepanje koje mi je uvek nedostajalo ali se mnogo prevarih...ja moja osecanja nikad i od nikog nisam krila pa tako i u ovom mom "IF slucaju" ona su bila nepremenjena do poslednjeg trena...a ta moja ista osecanja su bila visestruko ismejana...i to je ono sto me je u potpunosti uverilo koliko sam se bila prevarila...najverovatnije, i ovo sto sad napisah ce biti ismejano ali sad me to ostavlja ladnom jer i meni samoj to ismejavanje sad deluje nekako jadno i bedno...jedino sto i dalje ne kapiram jeste- a zasto??? Mostovi su poruseni, cemu onda sve to?! Ali dobro, covek se uci dok je ziv pa tako i ja...i sad stavljam tacku na tu temu.

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Hvala ti...Embarrassed

Sarica

Ivone12 IF-Rockerz
Ivone12
Ivone12

Posted: 23 May 2015 at 3:43pm | IP Logged
[QUOTE = Sarica] Instagram medije iamprats - Ovjerena Insomniac ... [/ QUOTE]

The following 2 member(s) liked the above post:

SaricaNatalyMusketeer

Sarica IF-Rockerz
Sarica
Sarica

Posted: 23 May 2015 at 3:46pm | IP Logged
Originally posted by NatalyMusketeer

Ova visnja je bas trula,jer video ne radiLOL
NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 23 May 2015 at 3:50pm | IP Logged

[QU

Ma ja se od tih ljudi udaljih odavno a oni se i dalje kace za mene ko cicak...pa dokle pobogu...

Imas ih na poslu,imas ih u susedstvu,ma svuda ih ima.
[/QUOTE]

Ma zabole me sta misli susedstvo...ja imam moje mislenje i moj stav i nikad ne odstupam od njega...sto na umu, to na drumu pa nek kosta sta kosta...

[/QUOTE]
Covek zivi ne da udovoljama prohtevima drugih,vec onako kako misli  da je za njega najbolje i naravno ne na stetu drugih.Ja ne mogu protiv svoje prirode i kao takva ne pothranjujem niciju sujetu i bolesni ego
Ja sam  danas bila prisutna tom desavanju pa sam olaksala svoju dusu.I na kraju necu nista vise reci o tome.Ovde  je opusteno i to mi odgovara i naravno saljivo, i ima informacija,zapazanja Jednom recju super je.
[/QUOTE]

e da me ubijes...kad odslusam jedan Bon Jovi song, onda ne mogu vise da se zaustavim ...LOL

[/QUOTE]
Bon Jovi song je perfektan...LOL
[/QUOTE]

Bon Jovi je nenadmasan...Heart volim ama bas sve od njega ali najomiljenija mi je "She's a little runaway"...Embarrassed

Sarica

NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 23 May 2015 at 3:52pm | IP Logged

Ova visnja je bas trula,jer video ne radiLOL

Dragce bre, daj narucuj...vidis da bez tvoje narudzbe ne funkcionise...LOL

Sarica

Sarica IF-Rockerz
Sarica
Sarica

Posted: 23 May 2015 at 3:52pm | IP Logged

Njene tresnje su bile najlepse.Ova visnja je odista trula,jer video ne radiLOL.Dragce mi sada rece da ne voli trulu visnju vec Minu Kostic i Stariji covek.

NatalyMusketeer

NatalyMusketeer
NatalyMusketeer

Posted: 23 May 2015 at 3:55pm | IP Logged

Saro, sad sam ti malo vrsljala po profilu... http://250kb.de/u/110715/g/dKABJdZ9WDe0.gif  LOL

Kako si smela da idesROFL

Pa moram jednom i to da probam...http://www.smiley-lol.com/smiley/celebre/holmes.gif LOL pa si misleh, da pocnem od tebe...ROFL

Zar i tiROFL

sine Brute...ROFL

Sarica

Go to top