^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 102

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer



🤣 ne mogu da se zaustavim...🤣

🤣🤣
Jaoj,sve me zabole od smeha🤣🤣



Edited by Sarica - 8 years ago
Posted: 8 years ago
Na YT stoje epizode od jucer, samo su promenili datum... jucer kod istih videa stajao 13th June a danas stoji 14th June...😕 nista, morat cu da potrazim one postove u taboru sa linkovima od desi-tashan...ili cu da Googlam...
A jesi odgledala jucerasnju epizodu?
Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer


Na YT stoje epizode od jucer, samo su promenili datum... jucer kod istih videa stajao 13th June a danas stoji 14th June...😕 nista, morat cu da potrazim one postove u taboru sa linkovima od desi-tashan...ili cu da Googlam...
A jesi odgledala jucerasnju epizodu?

Jesam,odgledala sam i dobra je epizoda.U taboru sam videla da im se vecerasnja jako dopada i kazu da je bolja od sinocne.
Edited by Sarica - 8 years ago
Posted: 8 years ago

Evo ga...😛

India Got Talent Season 6 14th June 2015 Episode Watch ...

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer



Jel moze neko ovo da oglasi u Celarevu...🤣 pozajmljujem jajci...🤣 isplata u svakoj valuti osim u Evru...🤣 nema da omane...🤣 dajem garanciju na 100 godina...🤣 🤣




                                                                🤣🤣
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



🤣🤣
Jaoj,sve me zabole od smeha🤣🤣





Moj Gagisimmo se danas ubi od muke...😆 kaze, da je znao da tako stoje stvari u Celarevu, sigurno bi bio svratio... kad je vec bio sam...🤣 znas, tamo se uzgajaju Mangulice i Gagi vec duze vreme planira da ode do Celareva...😆 da se konacno docepa tog specijaliteta...🤣



Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Moj Gagisimmo se danas ubi od muke...😆 kaze, da je znao da tako stoje stvari u Celarevu, sigurno bi bio svratio... kad je vec bio sam...🤣 znas, tamo se uzgajaju Mangulice i Gagi vec duze vreme planira da ode do Celareva...😆 da se konacno docepa tog specijaliteta...🤣




🤣🤣🤣🤣🤣
Znaci Gagi hoce jednim udarcem da ubije dve muve🤣Ne pustaj ti njega samog🤣

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica




                                                                🤣🤣


🤣 "placanje po prijemu jaja" 🤣 🤣 jos samo da postavim broj mog ziro.racuna...🤣
joj...🤣 steta sto je vec lego...🤣 necu da ga budim, nebi vise mogao da zaspi...🤣 🤣
a ta 4 dinara, da se razumemo, to su 4 zlatna dinara sa 4 zlatne devetke...🤣 podrazumeva se- po komadu a to znaci puta 2...🤣 🤣 🤣 pa racunam, 1 zlatni dinar je velicine cetvrtine unze zlata sto znaci, 4 zlatna dinara daju jednu unzu pa puta 2...znaci 2 unze zlata sa 4 devetke...jos samo da pogledam posto je trenutno unza zlata sa 4 devetke...🤣 🤣 🤣


Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




🤣 "placanje po prijemu jaja" 🤣 🤣 jos samo da postavim broj mog ziro.racuna...🤣
joj...🤣 steta sto je vec lego...🤣 necu da ga budim, nebi vise mogao da zaspi...🤣 🤣
a ta 4 dinara, da se razumemo, to su 4 zlatna dinara sa 4 zlatne devetke...🤣 podrazumeva se- po komadu a to znaci puta 2...🤣 🤣 🤣 pa racunam, 1 zlatni dinar je velicine cetvrtine unze zlata sto znaci, 4 zlatna dinara daju jednu unzu pa puta 2...znaci 2 unze zlata sa 4 devetke...jos samo da pogledam posto je trenutno unza zlata sa 4 devetke...🤣 🤣 🤣



🤣🤣🤣 Moze li desetka umesto devetke,da bude vece,masivnije🤣🤣🤣
Posted: 8 years ago

🤣 ne mogu da se zaustavim...🤣

🤣🤣
Jaoj,sve me zabole od smeha🤣🤣





Moj Gagisimmo se danas ubi od muke...😆 kaze, da je znao da tako stoje stvari u Celarevu, sigurno bi bio svratio... kad je vec bio sam...🤣 znas, tamo se uzgajaju Mangulice i Gagi vec duze vreme planira da ode do Celareva...😆 da se konacno docepa tog specijaliteta...🤣




🤣
Znaci Gagi hoce jednim udarcem da ubije dve muve🤣Ne pustaj ti njega samog🤣



Sta da radim...🤣 covek je gurman a odlepio na Mangulice...🤣 🤣 kaze, ne postoji ukusnije meso...🤣 🤣 🤣


Related Topics

No Related topics found

Topic Info

5 Participants 1136 Replies 66915Views

Topic started by NatalyMusketeer

Last replied by NatalyMusketeer

loader
loader
up-open TOP