^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 98

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer



[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=CENs_F5F3CY[/YOUTUBE]

Srce si❤️Ujutru cu to gledati onako natenane.Ono sto sam videla,jako mi se svidelo.Sid je,bez ikakvog preterivanja odlican⭐️
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Dobro vece Nataly
Brzo se vracam.Stavljala sam kamilicu i ricinus na kosu.Sada idem da operem kosu.Revital krema,koju si mi poslala je odlicna.Moja alergija skoro da je nestala



Dobro vece Saro 🤗 krema je iz moje omiljene Rossmann drogerije i to je njihova vlastita linija za negu koja moze samo kod njih da se kupi...volim sve od Rossmanna jer i na testiranjima u konkurenciji najvecih svetskih imena, oni cesto pokupe najbolje ocene za razlicite svoje produkte...osim toga, svi njihovi produkti su prilagodjeni osetljivoj kozi i ne sadrze parabene, parafine i konzervanse koji iritiraju kozu...a ta krema sadrzi u sebi koenzim Q10 koji kozi vraca energiju a uz to jos ima zastitni faktor 15 koji perfektno stiti kozu od stetnog uticaja sunca...u stvari, perfektna krema za leto...
A sto stavljas kamilicu i ricinus na kosu? Mora da si plavusa...😆 drugi put cu ti poslati(ili doneti) Rossmannov sampon za kosu sa proteinima iz psenice, najbolji sampon koji sam ikad probala...u stvari, imaju dva koja su fantasticna za kosu...

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Dobro vece Saro 🤗 krema je iz moje omiljene Rossmann drogerije i to je njihova vlastita linija za negu koja moze samo kod njih da se kupi...volim sve od Rossmanna jer i na testiranjima u konkurenciji najvecih svetskih imena, oni cesto pokupe najbolje ocene za razlicite svoje produkte...osim toga, svi njihovi produkti su prilagodjeni osetljivoj kozi i ne sadrze parabene, parafine i konzervanse koji iritiraju kozu...a ta krema sadrzi u sebi koenzim Q10 koji kozi vraca energiju a uz to jos ima zastitni faktor 15 koji perfektno stiti kozu od stetnog uticaja sunca...u stvari, perfektna krema za leto...
A sto stavljas kamilicu i ricinus na kosu? Mora da si plavusa...😆 drugi put cu ti poslati(ili doneti) Rossmannov sampon za kosu sa proteinima iz psenice, najbolji sampon koji sam ikad probala...u stvari, imaju dva koja su fantasticna za kosu...


Moje lice je oduvek bilo suvo/ne preterano/ i osetljivo,ali nikada nisam imala nista na licu,ni akne,ni mitisere,pa i alergiju.Od kako mi je mama umrla,ja sam od stresa dobila alergiju.isla kod svih specijalista i svi mi doslovce rekli da je to posledica stresa i da budem srecna sto je samo alergija.Hvala Bogu nemam nikakvih zdravstevnih problema,pa je kazu lekari, moj stres izasao na lice.I svaki dan sam na posao isla sa podlogom za lice.Od kako koristim ovu kremu,alergija se skoro povukla.Inace,ja koristim potpuno prirodne kreme za lice,bez konzervansa i koje su dermatoloski ispitane.Draga moja,hvala ti do neba.nemas pojma kako sam srecna zbog mog lica
Ricinus i kamilicu koristim odavno.Moja prirodna kosa je smedja,svetlija nijansa.Ovaj krem od ricinusa i kamilice je jako dobar,jer neguje kosu,jaca je i daje joj sjaj.Inace,nikad se nisam
farbala.
Edited by Sarica - 8 years ago
Posted: 8 years ago

Sta se stresa tice, rekla sam ti sta Vulpi kaze a on je anesteziolog... organizam trosi strahovite kolicine cinka kod svake vrste stresa, kako psihickog a tako i fizickog...cink je esencijalni mineral i odgovoran je za imunitet organizma a ti znas da je koren uzroka svakoj alergiji jedan poremeceni imuni sistem...kad su u pitanju reakcije na kozi, najbolja je kombinacija cinka i selena...
Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer



Sta se stresa tice, rekla sam ti sta Vulpi kaze a on je anesteziolog... organizam trosi strahovite kolicine cinka kod svake vrste stresa, kako psihickog a tako i fizickog...cink je esencijalni mineral i odgovoran je za imunitet organizma a ti znas da je koren uzroka svakoj alergiji jedan poremeceni imuni sistem...kad su u pitanju reakcije na kozi, najbolja je kombinacija cinka i selena...

Meni ne trebaju lekari.Nisu mi pomogli oni vec ti i carobna Revital krema.Koristim i cink i selen i to jos od kad si mi prvi put napisla za njih.Sada ih koristim bas dosta,a pre sam ih malo koristila.Tacnije uzimam ih  u hrani.Kada se desi da to nije dovoljno,jer osetim zamor,onda uzimam tablete.
Edited by Sarica - 8 years ago
Posted: 8 years ago

                                                🤣
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



                                                🤣


U Kukuriku-City...🤣

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

5 Participants 1136 Replies 66689Views

Topic started by NatalyMusketeer

Last replied by NatalyMusketeer

loader
loader
up-open TOP