^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 90

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67064

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer

Pratsie poruio Kao i uvek prelepa ... ja jajnih stanica uloga joj pristaje ... ja Sam sinoc gledala epizodu Ali nisam ukapirala ko poruio njen Sid tamo ... mislila Sam da poruio onaj momak u zelenoj kosulji sa pistoljem Ali Kad nista NE razumem pa nisam Sigurna ... [/ QUOTE]

😕


OVO JE njen Sid u Gulmohar Grand
[/ QUOTE] Sve slike nestale ... BSG Samo kod mene ... [/ QUOTE] Da Je Samo Trenutno sam Sada IH Vidis Desava se cesto da ... .Ovaj hocu reci puknu veze Uzgred budi receno, izgleda da poruio ovde jako zanimljivo [/ QUOTE]

🤓😕


😃
😆
🤣🤣

Sid je     zanimljiv ,    , ovdje vise    sa Sidom ,  sve nesto oko  nase cure ,   koje slucajnosti ...❤️
[/QUOTE]
Bas tako ovde je sve zanimljivo,lik Sida je vrlo zanimljiv i zamisli kakve sve slucajnosti😃
[/QUOTE]

Sid, Sid i opet Sid...😆 mislim da je pronadjen uzrok za tu patoloski hronicnu manicno depresivnu psihozu poznatu pod nazivom "Pussycats syndrom"...🤣




[/QUOTE]
Ti si onda optimista...🤣hocu reci alpinista🤣ti stremis visinama,a ne padinama🤣
[/QUOTE]

Ma jok bre, ja se samo pratim simptomatiku "po lojtrici gor, po lojtrici dol"...😆 sta da im radim kad pate od visine...🤣



[/QUOTE]
Mislis fobiju,ko visoko leti nisko pada...🤣
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer

Prats iz sinocne epizode IGT.Sjajna je i u ovoj ulozi.Tako mlada,izuzetno talentovana.Od sveg srca joj zelim sve najbolje



Hoces reci, iz GG...😆 dobar dan Saro...🤗

[/QUOTE]
Omaska,desilo se,jer mi u tom trenutku zazvonio mobilni😃
[/QUOTE]

Mori Stano, da nije bio Sid na vezi...😆
[/QUOTE]
Da,ali ima tri Sida😆
[/QUOTE]

Tri?! 😕 Kad se pre utrostruci...🤓 mislim da je krajnje vreme da usaltamo zavod za infektologiju...😆 covece, siri se ko Ebola...🤣

[/QUOTE]
To je pandemija...🤣Ko prezivi pricace🤣
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

https://vimeo.com/130299149

https://vimeo.com/130184913

Pogledaj,sve me zabolelo od smeha🤣

Izvrsni su⭐️

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Dobro vece, neko rece...😛
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Kad ne umeju da gadjaju...😆 da bi pogodio u metu treba da imas urodjeni talenat, nije dovoljno da se zavrsi fakultet psihologije tamo negde na divljem Balkanu...😆 ako je uopste ikad bio zapocet...🤣



Izvinjavam se...😆 nisam sigurna dali je u pitanju psihologija ili pedagogija...🤣

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Pratsie poruio Kao i uvek prelepa ... ja jajnih stanica uloga joj pristaje ... ja Sam sinoc gledala epizodu Ali nisam ukapirala ko poruio njen Sid tamo ... mislila Sam da poruio onaj momak u zelenoj kosulji sa pistoljem Ali Kad nista NE razumem pa nisam Sigurna ... [/ QUOTE]




OVO JE njen Sid u Gulmohar Grand
[/ QUOTE] Sve slike nestale ... BSG Samo kod mene ... [/ QUOTE] Da Je Samo Trenutno sam Sada IH Vidis Desava se cesto da ... .Ovaj hocu reci puknu veze Uzgred budi receno, izgleda da poruio ovde jako zanimljivo [/ QUOTE]








Sid je     zanimljiv ,    , ovdje vise    sa Sidom ,  sve nesto oko  nase cure ,   koje slucajnosti ...


Bas tako ovde je sve zanimljivo,lik Sida je vrlo zanimljiv i zamisli kakve sve slucajnosti


Sid, Sid i opet Sid... mislim da je pronadjen uzrok za tu patoloski hronicnu manicno depresivnu psihozu poznatu pod nazivom "Pussycats syndrom"...





Ti si onda optimista...hocu reci alpinistati stremis visinama,a ne padinama


Ma jok bre, ja se samo pratim simptomatiku "po lojtrici gor, po lojtrici dol"... sta da im radim kad pate od visine...



Mislis fobiju,ko visoko leti nisko pada...




😆


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica



Hoces reci, iz GG...😆 dobar dan Saro...🤗

Omaska,desilo se,jer mi u tom trenutku zazvonio mobilni😃


Mori Stano, da nije bio Sid na vezi...😆

Da,ali ima tri Sida😆


Tri?! 😕 Kad se pre utrostruci...🤓 mislim da je krajnje vreme da usaltamo zavod za infektologiju...😆 covece, siri se ko Ebola...🤣

To je pandemija...🤣Ko prezivi pricace🤣


Virus osto isti a pandemija mutirala...🤣

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago


🤣 ovde uopste ne treba prevod...🤣
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Izvinjavam se...😆 nisam sigurna dali je u pitanju psihologija ili pedagogija...🤣


 Mozda je i filozofija🤣o ne,da ne bude nadobudno filosofijaaa🤣
Edited by Sarica - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Dobro vece Nataly



Dobro vece Saro...🤗 jel bilo nevreme kod tebe? Gagi mi rece da je proslu noc tutnjalo u KG, kaze da je "pocistilo" BG...a nocas krece za Nemacku...😊 nadam se da se nevreme smirilo...