^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 78

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67148

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica


Dobro vece Nataly๐Ÿค— evo in ja tek sada stigla.
Cuj tek sam danas videla kutiju u kojoj je bio poklon i videla sam i razglednicu i sliku,koja je tako lepaโค๏ธ i rasplakala sam se,ali od srece



Dobro vece Saro...๐Ÿค— moj Gagi je kao i uvek bio setjer i poslao ti paketic cim je stigao u Srbiju, ljubi ga njegov Sretjko...๐Ÿ˜† ja ga i dan danas zovem "Tjirko" ali samo kad treba da nesto uradi za mene...๐Ÿ˜†
Salu na stranu, nadam se da ti sve odgovora a jos vise se nadam da si se obradovala...๐Ÿ˜ณ jer mnogo je lep osecaj kad se covek necemu obraduje a ja mnogo volim kad nekog ko mi je drag obradujem...โค๏ธ
Razglednica ispala sama iz kutije u kojoj ih drzim a sliku odabrao moj Tjirko...๐Ÿ˜† ja inace ne volim da se slikam i skoro svaka moja slika je neka gde me Gagi "uhvatio na prepad"...๐Ÿ˜†

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago


Videla si  u S-taboru...๐Ÿ˜ก zao mi Suzane, ona je dobronamerna ali one druge sve znaju da ja imam velikih poteskoca da nadjem jedan link na kom je trazeni video na raspolaganju za mene ovde u Nemackoj ali svejedno, ni jedna si nije dala truda...docepale se svoje doze pa zaboravile na sve oko sebe...ali neka, bit ce revans, na moj nacin...๐Ÿ˜ˆ
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer



Dobro vece Saro...๐Ÿค— moj Gagi je kao i uvek bio setjer i poslao ti paketic cim je stigao u Srbiju, ljubi ga njegov Sretjko...๐Ÿ˜† ja ga i dan danas zovem "Tjirko" ali samo kad treba da nesto uradi za mene...๐Ÿ˜†
Salu na stranu, nadam se da ti sve odgovora a jos vise se nadam da si se obradovala...๐Ÿ˜ณ jer mnogo je lep osecaj kad se covek necemu obraduje a ja mnogo volim kad nekog ko mi je drag obradujem...โค๏ธ
Razglednica ispala sama iz kutije u kojoj ih drzim a sliku odabrao moj Tjirko...๐Ÿ˜† ja inace ne volim da se slikam i skoro svaka moja slika je neka gde me Gagi "uhvatio na prepad"...๐Ÿ˜†


Sve mi savrseno odgovara.Znas da s eod mamine smrti mucim sa alergijom i da stalno na licu imam hidratantnu podlogu,ova krema,je kako bih rekla bas za osteljivu kozu sklonu alregija.Odlicna je i kao i ostalo,Jako me obradovala razglednica i slika๐Ÿ˜ƒtoliko da ti ne mogu ni opisati.
I ja uglavnom ne volim da se slikam.Jako retko mi se desi da se slikam i muz me obicno slika,kada je to i ne znam๐Ÿ˜†
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica



Od sudbine se pobeci ne moze๐Ÿ˜†



E verovala ili ne, ja se totalno operisala od kuvanja i peglanja a sta se pranja tice, jos samo stavljam ves u vesmasinu...๐Ÿคฃ


Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
 

Originally posted by: NatalyMusketeer



Videla si  u S-taboru...๐Ÿ˜ก zao mi Suzane, ona je dobronamerna ali one druge sve znaju da ja imam velikih poteskoca da nadjem jedan link na kom je trazeni video na raspolaganju za mene ovde u Nemackoj ali svejedno, ni jedna si nije dala truda...docepale se svoje doze pa zaboravile na sve oko sebe...ali neka, bit ce revans, na moj nacin...๐Ÿ˜ˆ


I meni isto,jer je jako divna, a videla sam i od ostalih pojedine,Nataly,sve  ce im se to vratiit kao bumerang.Mozes li da otvoriis ove linkove koje sam postirala
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica


Sve mi savrseno odgovara.Znas da s eod mamine smrti mucim sa alergijom i da stalno na licu imam hidratantnu podlogu,ova krema,je kako bih rekla bas za osteljivu kozu sklonu alregija.Odlicna je i kao i ostalo,Jako me obradovala razglednica i slika๐Ÿ˜ƒtoliko da ti ne mogu ni opisati.
I ja uglavnom ne volim da se slikam.Jako retko mi se desi da se slikam i muz me obicno slika,kada je to i ne znam๐Ÿ˜†



E pa ja se tebi predstavih...a sad cekam tvoj "an fas"...๐Ÿ˜† saljem ti adresu u PM...


Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Instagram media by iamprats - Happy birthday to uuu ... Sweetheart @rashmi5690

Mnogo lepa slika,ali je sinoc zbog grmljavine i sevanja nisam postirala,jer sam odmah iskljucila komp.Imala je sjajno drustvo na rodjendanu kod ove cure i medju njima...
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica

 

I meni isto,jer je jako divna, a videla sam i od ostalih pojedine,Nataly,sve  ce im se to vratiit kao bumerang.Mozes li da otvoriis ove linkove koje sam postirala



A u 3 PM...Kaspersky mi javlja da je taj sajt visoko inficiran...ja kliknula na "ignorisati" ali svejedno, samo crni ekran... idem da probam na TellyNagari...

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Covece, izgleda da su Francuzi infektniji negi Indijci...๐Ÿ˜†
nasla, i to kod desi-tashan.com...i funkcionise...๐Ÿฅณ

http://www.desi-tashan.com/pw/1719921-6th-june-2015-india-got-talent-season-6-part1/
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

E ovaj Zohar=Bubasvaba mi bas ide na jetra...๐Ÿคข