Chat Clubs

^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 64

Created

Last reply

Replies

1136

Views

66979

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Dobro vece Saro...🤗 ima li sta novo iz Kukuriku-City...😆


Pozdrav Nataly🤗
Kukuriku-City je zabolelo grlo od tolikog kukurikanja😆To je sada krestanje🤣
[/QUOTE]



😆
[/QUOTE]
Trebace im dobra doza lekova da povrate dobar glas😆
[/QUOTE]

Morat ce da predju sa pevanja na dancing, da malo odmore glasne zice...😆 a ovo je samo uvertira u Saturday fever in Kukuriku-City...🤣


[/QUOTE]
Ples im je slaba tacka.Saplicu se jedna o drugu🤣
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Laku noc Nataly🤗



Laku noc Saro 🤗 Mesec se opasno puni pa stvarno ne znam kako cu da zaspim...😆
al idem bar da pokusam...http://marco3000.altervista.org/GLITTER/196sonnambulo.gif😆

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago



Srpska pravoslavna crkva danas slavi silazak svetog Duha odnosno Svetu Trojicu.

U nedelju, 31. maja, pedesetog dana od Vaskrsa, Pravoslavna crkva slavi praznik Svete Trojice i Silazak Svetog Duha na apostole. Praznik Svete trojice se proslavlja od nedelje, kao jedan od dvanaest velikih gospodnjih praznika, a osnov imaju u  starom zavetu.

Isus, Sin Boziji, je obecao da ce poslati Svetog Duha da uliju snagu apostolima, a Bog Otac je to ispunio, pa se smatra da sva tri lica boja ucestvuju u ovom prazniku. Ovaj praznik je inspirisan prirodom, koja se tih prolecnih dana budi, pa je sve posveceno cvetanju i ljubavi.

Kuce se kite zelenilom i cvecem, a pokosena trava  i poljsko cvee, posipa se po podu crkve pa se tokom sluzbe pletu venci, koji se tokom godine drze na ikoni kucne slave i njima se kadi kuca, jer se smatraju lekovitima.

Na ikonama se ovaj praznik predstavlja skupom apostola, medju kojima je Bogorodica Marija, a iznad svakog apostola je plamen u obliku vatrenog jezika, koji im u ime Svetog Duha uliva snagu. 

 

Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Nek su srecni i blagoslovljeni praznici Svete Trojice...❤️


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Srpska pravoslavna crkva danas slavi silazak svetog Duha odnosno Svetu Trojicu.

U nedelju, 31. maja, pedesetog dana od Vaskrsa, Pravoslavna crkva slavi praznik Svete Trojice i Silazak Svetog Duha na apostole. Praznik Svete trojice se proslavlja od nedelje, kao jedan od dvanaest velikih gospodnjih praznika, a osnov imaju jo u starom zavetu.

Isus, Sin Bozji, je obecao da ce poslati Svetog Duha da uliju snagu apostolima, a Bog Otac je to ispunio, pa se smatra da sva tri lica Bozja ucestvuju u ovom prazniku. Ovaj praznik je inspirisan prirodom, koja se tih prolecnih dana budi, pa je sve posveceno cvetanju i ljubavi.

Kuce se kite zelenilom i cvecem, a pokosena trava i poljsko cvece, posipa se po podu crkve pa se tokom sluzbe pletu venci, koji se tokom godine drze na ikoni kucne slave i njima se kadi kuca, jer se smatraju lekovitima.

Na ikonama se ovaj praznik predstavlja skupom apostola, medju kojima je Bogorodica Marija, a iznad svakog apostola je plamen u obliku vatrenog jezika, koji im u ime Svetog Duha uliva snagu. 

 



Hvala Saro...🤗



NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago


Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Dobro vece🤗
Konacno sam dosla.Obaveza ceo dan.
Nataly,ja ne vidim sliku Svete Trojice,a danas sam je videla.Ne znam sta se desava.Tekst sam kopirala i sada vidim da ima puno gresaka.Idem to ispraviti
Edited by Sarica - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Dobro vece🤗
Konacno sam dosla.Obaveza ceo dan.
Nataly,ja ne vidim sliku Svete Trojice,a danas sam je videla.Ne znam sta se desava.Tekst sam kopirala i sada vidim da ima puno gresaka.Idem to ispraviti



Dobro vece Saro...🤗