^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 56

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67050

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

http://indianexpress.com/article/entertainment/television/pratyusha-banerjee-to-play-parinda-in-gulmohar-grand/

Pratyusha Banerjee to play Parinda in Gulmohar Grand'

Pratyusha Banerjee, who found popularity via "Balika Vadhu", has now landed a role in new show "Gulmohar Grand


TV actress Pratyusha Banerjee, who found popularity via "Balika Vadhu", has now landed a role in new show "Gulmohar Grand". She will play a rich businessman's daughter named Parinda.

Her character will be seen as a guest in a hotel named "Gulmohar Grand", where her marriage is due to be held.

"Here I'm playing the character of girl who has come to the hotel with her parents and relatives who are forcing her to get married. Since it's against her wishes, she runs away," Pratyusha told IANS about her role in the new show on TV channel Star Plus.

The actress says her role is very different from what she has done in the past.

"The audience will get to see a lot of quality work which is not seen in normal daily soaps," added the 23-year-old, who will be seen as a bride-to-be.

"Gulmohar Grand" is a mini series where each episode is a story in itself. The cast consists of actors like Gaurav Chopra, Aakanksha Singh and Deven Bhojani.

- See more at: http://indianexpress.com/article/entertainment/television/pratyusha-banerjee-to-play-parinda-in-gulmohar-grand/#sthash.2Wwh2sEZ.dpuf

 
Zvuci vise nego interesantno... posebno s'obzirom da sam i sama u ranoj mladosti bila "a little runaway" jer mi se nisu dopadali neki ambiciozni planovi moje preambiciozne Barbare...😆 
u svakom slucaju, ovo cu da gledam...Saro, ti znas sa AT-a da ja stalno trazim linkove jer sam sama stvarno uvek u stisci sa vremenom zbog mog posla, pa te molim ako mozes da mi prosledis linkove gde mogu da gledam...YT ne vredi jer tamo pola stvari iz Indije ne mogu da vidim zbog zastite autorskih prava...😡 
 
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Instagram media by iamprats - Holiday khatam... Masti khatam... Back to Mumbai ... Back on track... Rejuvinated ...#memories#yaari#holidaymuchneeded#gonnabebackwithabang#... Happyyy meee...

Najnovija slika sa njenog IG,Postavila je pre sat vremena.Bila je na odmoru i vratila se u Mumbaj.Prelepa je



Pratsie je jednostavno jedna lepa, slatka maza...bar na mene ostavlja takav utisak...😊


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Od njega nikakvih vesti,samo onaj juce vrlo neodredjen twit.Nadajmo se da je dobro.



Nesto ga muci, to je ocigledno...😕

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Ova slika mi je jako lepa.Ne znam zasto,ali jako mi se svideo njegov osmeh,onako od srca i tako veseo pogled.



Sto se nije rodio u Ameriki!!! Sve bi ih tamo bacio u senku...ja sam stvarno do njegovog ulaska u BV samo tu i tamo gledala poneki Bollywood film po preporuci mojih Vulpija i Lilo i znala sam samo za Shah Rukh Khana...dolazila sam u Srbiju i uvek se smejala mojima koji u vreme BV na TV jednostavno nisu na nista reagovali i nije bilo sanse da ih u to vreme bilo kuda pokrenes ali mene tada BV nije mnogo zainteresovala...Pratsie mi je bila lepa i slatka kao Anandi ali Shanky kao Jagya mi je delovao kao mlakonja pa tako nisam bila gledala...sve do jednom kad je pljustala kisa pa nisam mogla u shoping i tako ostala sa mojima u stanu da gledam njihovu obozavanu BV...i to je bila bas ta epizoda u kojoj je Sid usao u seriju...na mene je delovao kao tornado 😆...a kad je poseo Pratsie ispred sebe na konja, kao da su varnice usle u ekran...od tada, gledala sam svaku epizodu do kraja odmora a u Nemackoj pocela da istrazujem kako da online gledam dalje i tek tu sam ustanovila da je Pink 4 meseca u zakasnjenju sa epizodama...do tada, zanimao me samo i iskljucivo Holywood...cesto sam Sida usporedjivala sa Antoniom Banderasom, Kevinom Costnerom, Georgom Clooney, Tomom Cruise, Keanu Reeves i tvrdim da je on jednako fantastican glumac kao i oni i ima sve atribute koje i oni poseduju tj. sarm i harizmu i vise od toga: Sid stvarno izgleda kao ovaplocenje Grckog antickog Boga Adonisa...i zato kazem: steta sto nije u Americi...

Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Pratsie je jednostavno jedna lepa, slatka maza...bar na mene ostavlja takav utisak...😊



Jeste,prelepa je,umiljata.Napisala je da se vraca sa odmora i da je jako srecna...😃
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer

 
Zvuci vise nego interesantno... posebno s'obzirom da sam i sama u ranoj mladosti bila "a little runaway" jer mi se nisu dopadali neki ambiciozni planovi moje preambiciozne Barbare...😆 
u svakom slucaju, ovo cu da gledam...Saro, ti znas sa AT-a da ja stalno trazim linkove jer sam sama stvarno uvek u stisci sa vremenom zbog mog posla, pa te molim ako mozes da mi prosledis linkove gde mogu da gledam...YT ne vredi jer tamo pola stvari iz Indije ne mogu da vidim zbog zastite autorskih prava...😡 
 


Cim pronadjem link ja ti ga  saljem
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Nesto ga muci, to je ocigledno...😕


Veceras  se oglasio na svom twitteru,Napisao je dva politicko-socijalna twita,u njegoovm stilu
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Sto se nije rodio u Ameriki!!! Sve bi ih tamo bacio u senku...ja sam stvarno do njegovog ulaska u BV samo tu i tamo gledala poneki Bollywood film po preporuci mojih Vulpija i Lilo i znala sam samo za Shah Rukh Khana...dolazila sam u Srbiju i uvek se smejala mojima koji u vreme BV na TV jednostavno nisu na nista reagovali i nije bilo sanse da ih u to vreme bilo kuda pokrenes ali mene tada BV nije mnogo zainteresovala...Pratsie mi je bila lepa i slatka kao Anandi ali Shanky kao Jagya mi je delovao kao mlakonja pa tako nisam bila gledala...sve do jednom kad je pljustala kisa pa nisam mogla u shoping i tako ostala sa mojima u stanu da gledam njihovu obozavanu BV...i to je bila bas ta epizoda u kojoj je Sid usao u seriju...na mene je delovao kao tornado 😆...a kad je poseo Pratsie ispred sebe na konja, kao da su varnice usle u ekran...od tada, gledala sam svaku epizodu do kraja odmora a u Nemackoj pocela da istrazujem kako da online gledam dalje i tek tu sam ustanovila da je Pink 4 meseca u zakasnjenju sa epizodama...do tada, zanimao me samo i iskljucivo Holywood...cesto sam Sida usporedjivala sa Antoniom Banderasom, Kevinom Costnerom, Georgom Clooney, Tomom Cruise, Keanu Reeves i tvrdim da je on jednako fantastican glumac kao i oni i ima sve atribute koje i oni poseduju tj. sarm i harizmu i vise od toga: Sid stvarno izgleda kao ovaplocenje Grckog antickog Boga Adonisa...i zato kazem: steta sto nije u Americi...


On radi po principu ''Tiha voda breg roni''.To je izuzetno tesko,ali to ne moze svako.Zelim mu sva najbolje.
Edited by Sarica - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago


Nemoj vise ni da pokusavas...znam sta si po profesiji, gde radis i ko su ti pacijenti i reci cu ti samo jedno: pod uticajem odredjenih prirodnih substanci koje sluze u svrhu anestezije vlastitih misli, osecanja  i secanja, svaki humanoid podleze zmijskom otrovu...a sve te "gluposti iz necijih glava" treba da posluze u ostvarivanju jednog cilja...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=B4IQ4gbV48c[/YOUTUBE]



Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Nemoj vise ni da pokusavas...znam sta si po profesiji, gde radis i ko su ti pacijenti i reci cu ti samo jedno: pod uticajem odredjenih prirodnih substanci koje sluze u svrhu anestezije vlastitih misli, osecanja  i secanja, svaki humanoid podleze zmijskom otrovu...a sve te "gluposti iz necijih glava" treba da posluze u ostvarivanju jednog cilja...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=B4IQ4gbV48c[/YOUTUBE]




Na takve stvari ne treba gubiti vreme.Nebitne su totalno


Edited by Sarica - 8 years ago