Chat Clubs

^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 54

Created

Last reply

Replies

1136

Views

66978

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer


Ksenijaaa...https://img.userboard.org/uploads/be/bern/berner-herzen-in-not/smilies/freu584.gif majko moja, sta mi je milo...πŸ€—gde si bre drugarice moja mila... https://cdn.farmeramania.de/smilie/smilie_girl_128.gif


Ksenci je veceras bila na FB.Bas smo pisale o nasem mestu druzenja i rekla je da ce doci i jako me obradovala

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Sidharth Shukla @sidharth_shukla  

So what do you think .. Should I ... ??

Poslednji Sidov twit.Vrlo neodredjen.Mozda je mislio na IGT



Tweetovala...πŸ˜† πŸ˜‰
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Saro, otidji u S- tabor...πŸ˜† moj setjer Zagorka ima da prokuva...🀣
Sta ce Zagorka je naucila odavno da prokljuca i pozeleni...πŸ˜†
Bila i dodala🀣


Jojjj...sto volim da je bocnem na temu SY...πŸ˜† ali vidis, u zadnje vreme i ona sve vise postira SY slike...πŸ˜‰ prosla kroz moje prekvalifikacije...🀣 covece, to je jos pre godinu dana bilo nezamislivo...πŸ˜›

Ti si i pre godinu dana postirala SY.Uletis u S-tabor i samo stancas slike.Od tada je ona pocela da uci,jer ima sjajnog ucitelja.Navikla se vec🀣


Mislim da sam jednom negde procitala da neprijatelja treba uciniti "prijateljem" ili sam to mozda sama smislila, pojma nemam...πŸ˜† kako bilo da bilo, bez lazne skromnosti, meni je to tamo stvarno uspelo...ja tacno znam sa kojima od njih sam nekad ratovala, npr sa M i sa G a danas me pozdravljaju i strogo se cuvaju da me ne zakace...πŸ˜† ali cudno, Zagorka se u to vreme nikad nije kacila sa mnom...πŸ€“ Suzana, Nadalina, Ruzica i Maslina su sasvim Ok a moje sweeties volim jos iz doba SYFC-a...❀️



Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer


Saro, otidji u S- tabor...πŸ˜† moj setjer Zagorka ima da prokuva...🀣

Sta ce Zagorka je naucila odavno da prokljuca i pozeleni...πŸ˜†
Bila i dodala🀣
[/QUOTE]

Jojjj...sto volim da je bocnem na temu SY...πŸ˜† ali vidis, u zadnje vreme i ona sve vise postira SY slike...πŸ˜‰ prosla kroz moje prekvalifikacije...🀣 covece, to je jos pre godinu dana bilo nezamislivo...πŸ˜›
[/QUOTE]
Ti si i pre godinu dana postirala SY.Uletis u S-tabor i samo stancas slike.Od tada je ona pocela da uci,jer ima sjajnog ucitelja.Navikla se vec🀣
[/QUOTE]

Mislim da sam jednom negde procitala da neprijatelja treba uciniti "prijateljem" ili sam to mozda sama smislila, pojma nemam...πŸ˜† kako bilo da bilo, bez lazne skromnosti, meni je to tamo stvarno uspelo...ja tacno znam sa kojima od njih sam nekad ratovala, npr sa M i sa G a danas me pozdravljaju i strogo se cuvaju da me ne zakace...πŸ˜† ali cudno, Zagorka se u to vreme nikad nije kacila sa mnom...πŸ€“ Suzana, Nadalina, Ruzica i Maslina su sasvim Ok a moje sweeties volim jos iz doba SYFC-a...❀️



[/QUOTE]
Ocit primer kako  se eliminise negativna energija na jedan kulturan nacin



Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
 Laku noc NatalyπŸ€—


Vec sklapam oci.Ne mogu vise da izdrzim.Odmori se  pa se sutra kuckamo...πŸ€—
Edited by Sarica - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Laku noc Saro...πŸ€—


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago





Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
http://indianexpress.com/article/entertainment/television/pratyusha-banerjee-to-play-parinda-in-gulmohar-grand/

Pratyusha Banerjee to play Parinda in Gulmohar Grand'

Pratyusha Banerjee, who found popularity via "Balika Vadhu", has now landed a role in new show "Gulmohar Grand


TV actress Pratyusha Banerjee, who found popularity via "Balika Vadhu", has now landed a role in new show "Gulmohar Grand". She will play a rich businessman's daughter named Parinda.

Her character will be seen as a guest in a hotel named "Gulmohar Grand", where her marriage is due to be held.

"Here I'm playing the character of girl who has come to the hotel with her parents and relatives who are forcing her to get married. Since it's against her wishes, she runs away," Pratyusha told IANS about her role in the new show on TV channel Star Plus.

The actress says her role is very different from what she has done in the past.

"The audience will get to see a lot of quality work which is not seen in normal daily soaps," added the 23-year-old, who will be seen as a bride-to-be.

"Gulmohar Grand" is a mini series where each episode is a story in itself. The cast consists of actors like Gaurav Chopra, Aakanksha Singh and Deven Bhojani.

- See more at: http://indianexpress.com/article/entertainment/television/pratyusha-banerjee-to-play-parinda-in-gulmohar-grand/#sthash.2Wwh2sEZ.dpuf
Edited by Sarica - 8 years ago