Chat Clubs

^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 51

Created

Last reply

Replies

1136

Views

66999

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Dobar dan Saro 🤗 sinoc ovde kod mene pocela da pljusti kisa pa mi pukla moja bezicna veza tako da nisam mogla ni da se izlogujem...😛 idem sad dalje da pakujem mog Gagija pa zdravlje Boze, kuckamo se veceras...😊

Kod mene je nocas pljustala kisa.Danas tako hladno,jer duva hladan vetar.Uzasno vreme,kao da smo u oktobru mesecu
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer

Vracam se za pola sata.Moram se istusirati i moram da prostrem ves.a osecam da ce me tata sada opet zvati,a danas sam bila kod njega.



Blago tebi, ti bar mozes do svog oca...ja mog nisam videla od oktobra prosle godine...😭 u cetvrtak Gagi krece u Srbiju ali bez mene...cak da su mi i odobroli odmor, nema sanse da izdrzim 1500 km sa ovakvim bolovima...a bas smo zbog moje kicme prosle godine kupili i veca i daleko udobnija kola...sledeci odobreni odmor mi je u septembru...ako mi do tada ne bude bolje, morat cu avionom a mrzim da letim...moja Barbara se raduje Gagiju, ona se sa njim uvek daleko bolje razumela nego samnom...ali vec sad znam da ce moj otac da se zatvori u svoju sobu, da uzme svoju gitaru i da place, svira i peva "moja mala devojcica"...😭 😭 😭 iako vec odavno nisam mala, za njega sam i dalje njegova mala devojcica...😭 😭 😭

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=q5n0hos_f94[/YOUTUBE]

😭


[/QUOTE]
Nista meni nije bolje,veruj mi.Od upisa na fakultet ja sam se odcojila od mojih roditelja.Nisam ih vidjala po pola godine i vise,jer nisam studirala po bednoj i glupoj Bolonji,takod a sam mnogo ucila.Od  2013 od kako je mojoj mami naglo pogorsalo ja sam  skoro svaki dan bila u Cacku.isuvise napo*no i bolno,a posebno tesko od kako  mi je mama umrla😭Toliko je bola i praznine u meni i kad odem kod  kod tate mene sve podseca  na majku😭.Znas kkao s ekaze kod nas Za dete nema starog roditelja.Pre nekoliko meseci svekar se razboleo i onda muz i ja ne znam sta cemo pre kada odemo u Cacak.takav je zivot.Sa staroscu obicno dolazi i bolest.
Ovu pesmu nisam cula odavno.Hvala ti za nju,jer si me podsetila da je  s vremena na vreme poslusam.
[/QUOTE]

Ovo mi je najmilija pesmica i niko ne ume da je odpeva i odsvira kao moj Sancho Pansa...❤️

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WpB45Cydu_Y[/YOUTUBE]

😭


[/QUOTE]
Sad si  me  rasplakala😭Od najranijeg detinjstva sam pevala ovu pesmu,posle u skoli.Mnogo ti hvala❤️
[/QUOTE]

Kad sam otisla u Nemacku, moj otac me prozvao "Don Quihot" a ja njega moj verni "Sancho Pansa" a nas stari Renault 18 zajednicki prozvasmo "Rosinante"...a moj Sancho je u kineskom horoskopu zec kao i ti...to nisam znala onih dana kad sam bila mala i kad mi je moj Sancho svaku vecer za uspavanku svirao i pevao "Zeko i potocic"...❤️ rekoh vec, odavno vise nisam mala ali sam mom Sanchi i dalje "njegova devojcica"...stvarno, ne bih volela da steknes utisak da ja ne volim moju Barbaru, moju majku...ali kako izgleda, ja sam ipak u potpunosti povukla na ocevu Slavensku stranu...to je utvrdila i moja "online-mama" ali me se svejedno bezdusno odrekla, kako izgleda, sve pod uticajem slatke sestre...kako bilo da bilo, sad je sve to samo jedan proces u zavrsnoj fazi provarivanja...

[/QUOTE]
Kada sam bila mala uvek su govorili:"Kada umre majka sve je izgubljeno".Nisam to tada mogla da shvatim.Kako sam bivala sve starija to sam sve vise shvatala,a sada posle smrti moje mame mogu reci:"Kad umre majka sve se iz korena menja"Ona je bila stub porodice i sve nas skupa drzla u svom okrilju,ali tako da se niko nije osecao zapostavljenim ili manje voljenim.Nataly,draga moja,moli gospoda Boga da ti roditelji zive sto duze
Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Sidharth Shukla @sidharth_shukla  

So what do you think .. Should I ... ??

Poslednji Sidov twit.Vrlo neodredjen.Mozda je mislio na IGT

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

                                                 🤣🤣
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
                                                    🤣🤣
Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer

Dobro vece...🤗 

Dobro vece Nataly🤗 Kako si danas?Da li ti je bolje?
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Dobro vece Nataly🤗 Kako si danas?Da li ti je bolje?



Sta se kicme tice-standardno...sta se zeludca tice, nesto bolje ali me zato danas ceo dan boli glava a i tuzna sam...Gagi nocas krece u Srbiju bez mene...tuzni smo oboje jer mrzimo da se razdvajamo pa makar i na kratko...😒