Chat Clubs

^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 47

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67031

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Vracam se za pola sata.Moram se istusirati i moram da prostrem ves.a osecam da ce me tata sada opet zvati,a danas sam bila kod njega.
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Ova slika mi je nesto posebno lepa.Valjda ovaj prelepi krupan plan.An fas je izvrstan



Odnapred, odpozadi, iz profila, an fas...kako god da ga okrenes, meni je uvek izvrstan...πŸ˜†
a Maslina jos pita u onoj svojoj anketi sta bi trebao da ucini a da izgleda jos vrelije...😲 pa kud ces bre vrelije od ovoga...πŸ˜†



Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica



Bas mi je zao.To te bolelo.Nadam se da si sada bolje.



Ma koje bre bolje...boli me i dalje, rastura me iz krsta pa kroz desnu nogu sve do stopala...ne znam vise kako da sedim...

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Odnapred, odpozadi, iz profila, an fas...kako god da ga okrenes, meni je uvek izvrstan...πŸ˜†
a Maslina jos pita u onoj svojoj anketi sta bi trebao da ucini a da izgleda jos vrelije...😲 pa kud ces bre vrelije od ovoga...πŸ˜†




Nije bez razloga bio prvi model sveta.Potpuno zasluzeno.Maslina je meni jako simpaticna.Niko nista nije imao da doda na to pitanje i ja sam tako i ocekivala da ce biti.
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Ma koje bre bolje...boli me i dalje, rastura me iz krsta pa kroz desnu nogu sve do stopala...ne znam vise kako da sedim...


Tako mi je zao,jer ne znam kako da ti pomognem.U smehu je lek

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Vracam se za pola sata.Moram se istusirati i moram da prostrem ves.a osecam da ce me tata sada opet zvati,a danas sam bila kod njega.



Blago tebi, ti bar mozes do svog oca...ja mog nisam videla od oktobra prosle godine...😭 u cetvrtak Gagi krece u Srbiju ali bez mene...cak da su mi i odobroli odmor, nema sanse da izdrzim 1500 km sa ovakvim bolovima...a bas smo zbog moje kicme prosle godine kupili i veca i daleko udobnija kola...sledeci odobreni odmor mi je u septembru...ako mi do tada ne bude bolje, morat cu avionom a mrzim da letim...moja Barbara se raduje Gagiju, ona se sa njim uvek daleko bolje razumela nego samnom...ali vec sad znam da ce moj otac da se zatvori u svoju sobu, da uzme svoju gitaru i da place, svira i peva "moja mala devojcica"...😭 😭 😭 iako vec odavno nisam mala, za njega sam i dalje njegova mala devojcica...😭 😭 😭

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=q5n0hos_f94[/YOUTUBE]

😭


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
http://www.mynewssplash.com/news/entertainment/pratyusha-banerjee-to-enter-gulmohar-grand/article178727.html
Prats ce biti u nekoilo epizoda GG na Tv Star Plus,a serija ukupno ima 26 epizoda.
Bas se radujem za Prats


Star Plus je sigurno vrh Indijske TV-scene, to je zasigurno dobro za Pratsie...a kakva je to serija GG, mislim, kakav je scenarijo...kakvu ulogu ce Pratsie imati u njoj...i ko su joj partneri...
http://www.newstechcafe.com/2015/04/gulmohar-grand-upcoming-star-plus-tv.html
Ovde ti detaljno pise.
Serija nije sapunica i to mi se posebno svidja.Gaurav Chopra je glavna muska uloga.Prat ima sporednu ulogu i bice u nekoliko epizoda.Inace, Star Plus Tv je prva po gledanosti u Indiji.


Mislis Gaurav Chopra glumi glavnu musku ulogu?! A kakva je Pratsina uloga?
Radnja se desava u hotelu.Ona ce biti gost hotela,cerka je bogatih roditelja koji ugovaraju za nju brak i nista vise se za sada ne zna.


U svakom slucaju, Pratsie ce da briljira, to je sigurno...nadam se da je uloga lepa jer Pratsie je stvorena samo za lepe uloge...i lepe partnere...⭐️

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

                                       πŸ€£πŸ€£ Au,koji crnjak



Kad smo vec kod njih dvojice, znas li kako resavaju ukrstenicu?! Mujo pise a Haso razmislja...kaze Mujo: "juzno voce"...Haso razmislja pa kaze: "probaj kupus" πŸ˜† Mujo slovka pa kaze: "ne stane"...Haso opet razmislja pa kaze "stavi malu glavicu"...🀣

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Blago tebi, ti bar mozes do svog oca...ja mog nisam videla od oktobra prosle godine...😭 u cetvrtak Gagi krece u Srbiju ali bez mene...cak da su mi i odobroli odmor, nema sanse da izdrzim 1500 km sa ovakvim bolovima...a bas smo zbog moje kicme prosle godine kupili i veca i daleko udobnija kola...sledeci odobreni odmor mi je u septembru...ako mi do tada ne bude bolje, morat cu avionom a mrzim da letim...moja Barbara se raduje Gagiju, ona se sa njim uvek daleko bolje razumela nego samnom...ali vec sad znam da ce moj otac da se zatvori u svoju sobu, da uzme svoju gitaru i da place, svira i peva "moja mala devojcica"...😭 😭 😭 iako vec odavno nisam mala, za njega sam i dalje njegova mala devojcica...😭 😭 😭

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=q5n0hos_f94[/YOUTUBE]

😭



Nista meni nije bolje,veruj mi.Od upisa na fakultet ja sam se odcojila od mojih roditelja.Nisam ih vidjala po pola godine i vise,jer nisam studirala po bednoj i glupoj Bolonji,takod a sam mnogo ucila.Od  2013 od kako je mojoj mami naglo pogorsalo ja sam  skoro svaki dan bila u Cacku.isuvise napo*no i bolno,a posebno tesko od kako  mi je mama umrla😭Toliko je bola i praznine u meni i kad odem kod  kod tate mene sve podseca  na majku😭.Znas kkao s ekaze kod nas Za dete nema starog roditelja.Pre nekoliko meseci svekar se razboleo i onda muz i ja ne znam sta cemo pre kada odemo u Cacak.takav je zivot.Sa staroscu obicno dolazi i bolest.
Ovu pesmu nisam cula odavno.Hvala ti za nju,jer si me podsetila da je  s vremena na vreme poslusam.
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer

http://www.mynewssplash.com/news/entertainment/pratyusha-banerjee-to-enter-gulmohar-grand/article178727.html

Prats ce biti u nekoilo epizoda GG na Tv Star Plus,a serija ukupno ima 26 epizoda.
Bas se radujem za Prats



Star Plus je sigurno vrh Indijske TV-scene, to je zasigurno dobro za Pratsie...a kakva je to serija GG, mislim, kakav je scenarijo...kakvu ulogu ce Pratsie imati u njoj...i ko su joj partneri...
[/QUOTE]
http://www.newstechcafe.com/2015/04/gulmohar-grand-upcoming-star-plus-tv.html
Ovde ti detaljno pise.
Serija nije sapunica i to mi se posebno svidja.Gaurav Chopra je glavna muska uloga.Prat ima sporednu ulogu i bice u nekoliko epizoda.Inace, Star Plus Tv je prva po gledanosti u Indiji.
[/QUOTE]

Mislis Gaurav Chopra glumi glavnu musku ulogu?! A kakva je Pratsina uloga?
[/QUOTE]
Radnja se desava u hotelu.Ona ce biti gost hotela,cerka je bogatih roditelja koji ugovaraju za nju brak i nista vise se za sada ne zna.
[/QUOTE]

U svakom slucaju, Pratsie ce da briljira, to je sigurno...nadam se da je uloga lepa jer Pratsie je stvorena samo za lepe uloge...i lepe partnere...⭐️

[/QUOTE]
I ja isto mislim.Sjajna je glumica i uz kolegu koji joj odgovara po svemu/kvalitetu glume,lepoti,drzanju/to ce biit pun pogodak⭐️