^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 37

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica




Dobro vece Saro...πŸ€—

Dobro vece NatalyπŸ€—
Da li gledas Evroviziju ili ti Eurosong?


Gagi posandrco totalno...eno ima 3 telefona pored sebe, 2 mobilna i jedan fixni...πŸ˜† vise ne zna gde da tipka a gde da prica...🀣

Dijaspora je uvek bila vredna.Tvoj Gagi se trudi,ali zigleda dzaba mu posao.''Ova nasa'' je za sada slabo kotirana.


Sve je to vec vekovima samo politika odredjene grupe svetskih mocnika pa tako i ova pobeda Gruzije...ne biraju sredstva da dodju Bacuskama na medju...πŸ˜‰


I tu se vec odavno uvukla politika i kroji kapu.Zalosno,jadno i bedno i bas zbog toga  iz godine u godinu sve vise je sunda,kiceraja,neukusa svih vrsta,a najmanje kvaliteta
 
Udavit cu Gagija kad dodjem kuci...😑 sinoc mi u prolazu rekao da je pobedila Gruzija a pobedila Svedska...πŸ˜† 
Samo na kratko da se javim pa moram dalje...😊
 
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Sid sa fanovima


E ovde je bas ko setjer...πŸ˜†

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica


Instagram media by iamprats - Certified Insomniac...


Ovo mora da je nesto novo sa IG...ovde mi deluje nekako posebno carobno... ne znam zasto i ne znam kako da opisem ali deluje mi nekako sasvim drugacije nego inace...posebno pogled...

Posted: 8 years ago


Koliko ima onih koji imaju losu sudbinu,ali zive u teskoj zabludi



Jbg Saro... sto nisi pre postavila ovaj quote...ja se opet istarlokah...πŸ˜• a sta kazes, kad drugi put dodjem u Srbiju, da skoknem do tebe na tvoj kauc...https://www.smiliesuche.de/smileys/psychologen/psychologen-smilies-0001.gif mozda me ti konacno naucis pameti...πŸ˜†


[/QUOTE]
Taman posla,nisi ti slucaj za mene.
Ovaj citat sam sasvim slucajno veceras videla  odmah mi je privukao paznju.Analizirala sam ga dobro,pre nego sam ga postiralaπŸ˜†


[/QUOTE]

Leleee...😲 ima li mi jos pomoci...πŸ˜†


[/QUOTE]
Kod mene ti ne treba pomoc,ali ja nemam kristalnu kuglu...Ne znam ti ja to🀣
[/QUOTE]


Evo ga, baba Roskin prirucnik...πŸ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=GxY_qmVynJc[/YOUTUBE]

Posted: 8 years ago
Saro, sad sam ti malo vrsljala po profilu... http://250kb.de/u/110715/g/dKABJdZ9WDe0.gif  πŸ˜†


Kako si smela da ides🀣


Pa moram jednom i to da probam...https://www.smiley-lol.com/smiley/celebre/holmes.gif πŸ˜† pa si misleh, da pocnem od tebe...🀣



Zar i ti🀣


sine Brute...🀣



Pa dje mene nadje 🀣



Nisam talentovana za njuskanje pa mi ti dodjes ko poligon za vezbanje...πŸ˜†


Posted: 8 years ago
 Vidi KAKO SU lepe.Sada bi IH Sve me NA pojela.Dragce FB zarazila sa tresnjama [/ QUOTE]

Ma Dragce postavila tresnje je mislila na visnje ...








πŸ˜†

[YOUTUBE] http://www.youtube.com/watch?v=WeSyNZHMADs [/ YOUTUBE]



[/ QUOTE]
Njene tresnje Su ui najlepse.Ova Vinja poruio odista trula, Jr Video ne radi πŸ˜†.Dragce mi Sada recE DA NE voli trulu visnju VEC Minu Kosti ja Stariji covek.
[/ QUOTE] jel ?! Stariji covek ... leleee Dragce ... pa dal ti maca pojela jezik ... opet ti izgleda Stvarno NE Mozes bez engleskog ... mislim, bez prevodioca ...

πŸ˜‰πŸ€—πŸ˜†πŸ€£

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=i39URaKC_H4[/YOUTUBE]

πŸ˜‰ πŸ˜‰ πŸ˜‰


Jezik mi glava koja me boli popala maca , kisa me ubi , i hvala za ovu pjesmu  ,,πŸ˜‰πŸ€£πŸ€£


Dragce, ti mora da imas neki Tsunami od kompjutera... tvoji quote ko Fukushima...πŸ˜†
Evo ti Tose...prelepa pesma...predivan i tako istinit text...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=cZjCkPQzRRE[/YOUTUBE]



Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
Posted: 8 years ago


Dobro vece Saro...


Nataly zasto


Ma jos jedan od onih jeb... dana 🀒 zivim sa jednom neizmernom brigom i nikad nisam bila sama sebi na prvom mestu, ceo svoj zivot sam uvek i u prvom redu mislila i radila za dobrobit mojih najmilijih...a sad dosla maca na vratanca...ja sve probleme sa mojom kicmom pripisujem mom poslu a danas mi hirurg u lice rece "stres se ispoljava individualno: kod jednog na kozi, kod drugog na zeludcu, kod treceg na kicmi, kod cetvrtog na njegovoj slaboj tacki..." bila sam kod hirurga i moram opet na magnetnu rezonancu, izgleda da mi je i treci disk iskocio...ako se potvrdi, ne gine mi noz...pa jos onda taj link...ne zelim vise nikakve linkove, jednostavno ja vec podugo ne zelim vise nista da znam...dete moje duse je konacno nestalo iz "my posts", na njega me samo tu i tamo na radiju podseti song po kojem sam mu dala ime...ali na srecu, tu su bili moji verni drugari: Vulpie(moj obozavani Dr. Martin) i Lilo(moja najbolja drugarica i najbolja Nemica svih vremena)...pokupili mi iz hirurske prakse i sve troje pravo u "Alexandre Bistro"...a tamo po jedno pivce za zivce pa jos jedno i jos jedno...πŸ˜† i onda dodjoh kuci i nadjoh taj link... i casa se prelila...molim sve bolje i gore ljude da me konacno ostave na miru...


Znam da imas razloga za brigu i strah,ali  nemoj nista unapred misliti.Mozda neces morati na operaciju.Kada si u takvom stanju onda postanes ranjiva na sve sto ti se desava i pridajes tome znacaj,iako znas da je to pluskvamperfekat.


Znas li da se danas ceo dan smejemo na to tvoje "pluskvamperfekat"...πŸ˜† ja ubacila bubicu a Vulpi i Lilo polomise jezik pokusavajuci da izgovore "pluskvamperfekat"...🀣


I sta bi na kraju?Ili jesu ili nisu uspeliπŸ˜†


Ma nema sanse...πŸ˜† vec 20 godina vezbaju da izgovore "kotlokrpa i kotloprkinka sede sa cetvero mladih kotloprcadi" i jos uvek nisu uspeli...a pluskvamperfekat...jojjj...🀣


Gde nadje kotlokrpa in ostali krpcici🀣 Pluskvamperfekat je glagolsko vreme i ima ga u svim gramatikama.A sta su ti kotlo...🀣


Ma nisu "krpcici"...i meni se saplete jezik...πŸ˜† nisu "krpcici" ni "kotloprkinka" ni "kotloprcadi" vec "kotlokrpinka" i njena "kotlokrpcad"...pa ti sad izgovori celu recenicu...🀣


Znam da nisu,namerno sam se salila,ali ta recenica je bas rogobatna.Lelelele🀣.kao i perpertikularno perpertikulius


Jel ti ovo dijagnoza za neke slucajeve iz Bastilje?! Zvuci nekako bas kardinalski...πŸ˜†

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer



Dobro vece NatalyπŸ€—
Da li gledas Evroviziju ili ti Eurosong?


Gagi posandrco totalno...eno ima 3 telefona pored sebe, 2 mobilna i jedan fixni...πŸ˜† vise ne zna gde da tipka a gde da prica...🀣

Dijaspora je uvek bila vredna.Tvoj Gagi se trudi,ali zigleda dzaba mu posao.''Ova nasa'' je za sada slabo kotirana.


Sve je to vec vekovima samo politika odredjene grupe svetskih mocnika pa tako i ova pobeda Gruzije...ne biraju sredstva da dodju Bacuskama na medju...πŸ˜‰


I tu se vec odavno uvukla politika i kroji kapu.Zalosno,jadno i bedno i bas zbog toga  iz godine u godinu sve vise je sunda,kiceraja,neukusa svih vrsta,a najmanje kvaliteta
 
Udavit cu Gagija kad dodjem kuci...😑 sinoc mi u prolazu rekao da je pobedila Gruzija a pobedila Svedska...πŸ˜† 
Samo na kratko da se javim pa moram dalje...😊
 

Tvoj Gagi drzao tri telefona u ruci.Nije znao sta ce pre.Desava se to.Mozda se coveku dopala pesma Gruzije.Veceras procitah da je bilo problema sa glasanjem u Crnoj Gori i Makedoniji.Sve u svemu jedno veliko razocarenje i to po ko zna koji put.
Edited by Sarica - 8 years ago
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica


Dobro veceπŸ€—


Dobro vece Saro...πŸ€— plus quam perfectum je izgovoren ali tek nakon prevoda na latinski...πŸ˜†

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

5 Participants 1136 Replies 66691Views

Topic started by NatalyMusketeer

Last replied by NatalyMusketeer

loader
loader
up-open TOP