Chat Clubs

^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 35

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67032

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Zar i ti🀣



sine Brute...🀣

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Njene tresnje su bile najlepse.Ova visnja je odista trula,jer video ne radiπŸ˜†.Dragce mi sada rece da ne voli trulu visnju vec Minu Kostic i Stariji covek.



A jel?! Stariji covek...πŸ˜‰ leleee Dragce πŸ€— ...pa dal ti maca opet pojela jezik...πŸ˜† ti izgleda stvarno ne mozes bez engleskog...mislim, bez prevodioca...🀣

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=i39URaKC_H4[/YOUTUBE]

πŸ˜‰ πŸ˜‰ πŸ˜‰



NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Dobro vece NatalyπŸ€—
Da li gledas Evroviziju ili ti Eurosong?



Gagi posandrco totalno...eno ima 3 telefona pored sebe, 2 mobilna i jedan fixni...πŸ˜† vise ne zna gde da tipka a gde da prica...🀣
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Dragce bre, daj narucuj...vidis da bez tvoje narudzbe ne funkcionise...πŸ˜†


Dragce vec ima dve narudzbe
Mina Kostic- Stariji covek
Tose Proeski -Jos i danas zamirise tresnja
Ova trula visnja je bas trula,jerr video ne radi,a Dragce ne voli trule visnje
PS Moj net je opet poludeo,beze mi postoviπŸ˜ƒ
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Taman posla,nisi ti slucaj za mene.
Ovaj citat sam sasvim slucajno veceras videla  odmah mi je privukao paznju.Analizirala sam ga dobro,pre nego sam ga postiralaπŸ˜†



Leleee...😲 ima li mi jos pomoci...πŸ˜†

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



sine Brute...🀣
Pa dje mene nadje 🀣

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Leleee...😲 ima li mi jos pomoci...πŸ˜†


Kod mene ti ne treba pomoc,ali ja nemam kristalnu kuglu...Ne znam ti ja to🀣
Ivone12 thumbnail
Posted: 8 years ago
[QUOTE = NatalyMusketeer] [/QUOTE]
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica



Dobro vece Saro...



Nataly zasto


Ma jos jedan od onih jeb... dana 🀒 zivim sa jednom neizmernom brigom i nikad nisam bila sama sebi na prvom mestu, ceo svoj zivot sam uvek i u prvom redu mislila i radila za dobrobit mojih najmilijih...a sad dosla maca na vratanca...ja sve probleme sa mojom kicmom pripisujem mom poslu a danas mi hirurg u lice rece "stres se ispoljava individualno: kod jednog na kozi, kod drugog na zeludcu, kod treceg na kicmi, kod cetvrtog na njegovoj slaboj tacki..." bila sam kod hirurga i moram opet na magnetnu rezonancu, izgleda da mi je i treci disk iskocio...ako se potvrdi, ne gine mi noz...pa jos onda taj link...ne zelim vise nikakve linkove, jednostavno ja vec podugo ne zelim vise nista da znam...dete moje duse je konacno nestalo iz "my posts", na njega me samo tu i tamo na radiju podseti song po kojem sam mu dala ime...ali na srecu, tu su bili moji verni drugari: Vulpie(moj obozavani Dr. Martin) i Lilo(moja najbolja drugarica i najbolja Nemica svih vremena)...pokupili mi iz hirurske prakse i sve troje pravo u "Alexandre Bistro"...a tamo po jedno pivce za zivce pa jos jedno i jos jedno...πŸ˜† i onda dodjoh kuci i nadjoh taj link... i casa se prelila...molim sve bolje i gore ljude da me konacno ostave na miru...


Znam da imas razloga za brigu i strah,ali  nemoj nista unapred misliti.Mozda neces morati na operaciju.Kada si u takvom stanju onda postanes ranjiva na sve sto ti se desava i pridajes tome znacaj,iako znas da je to pluskvamperfekat.


Znas li da se danas ceo dan smejemo na to tvoje "pluskvamperfekat"...πŸ˜† ja ubacila bubicu a Vulpi i Lilo polomise jezik pokusavajuci da izgovore "pluskvamperfekat"...🀣


I sta bi na kraju?Ili jesu ili nisu uspeliπŸ˜†


Ma nema sanse...πŸ˜† vec 20 godina vezbaju da izgovore "kotlokrpa i kotloprkinka sede sa cetvero mladih kotloprcadi" i jos uvek nisu uspeli...a pluskvamperfekat...jojjj...🀣

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Gagi posandrco totalno...eno ima 3 telefona pored sebe, 2 mobilna i jedan fixni...πŸ˜† vise ne zna gde da tipka a gde da prica...🀣


Dijaspora je uvek bila vredna.Tvoj Gagi se trudi,ali zigleda dzaba mu posao.''Ova nasa'' je za sada slabo kotirana.