Chat Clubs

^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 34

Created

Last reply

Replies

1136

Views

66970

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Jbg Saro... sto nisi pre postavila ovaj quote...ja se opet istarlokah...๐Ÿ˜• a sta kazes, kad drugi put dodjem u Srbiju, da skoknem do tebe na tvoj kauc...https://www.smiliesuche.de/smileys/psychologen/psychologen-smilies-0001.gif mozda me ti konacno naucis pameti...๐Ÿ˜†


Taman posla,nisi ti slucaj za mene.
Ovaj citat sam sasvim slucajno veceras videla  odmah mi je privukao paznju.Analizirala sam ga dobro,pre nego sam ga postirala๐Ÿ˜†
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Dragce bre ๐Ÿค—, gde si se sakrila...daj ovamo to tvoje pivo od limuna i te tvoje slane kifle sa sirom...i narucuj pesmu, pa da si begam pod Jorgan planinu, sutra moram rano na dezurstvo...๐Ÿ˜†
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer

Dobro vece๐Ÿค—



Dobro vece Saro...
[/QUOTE]

Nataly zasto
[/QUOTE]

Ma jos jedan od onih jeb... dana ๐Ÿคข zivim sa jednom neizmernom brigom i nikad nisam bila sama sebi na prvom mestu, ceo svoj zivot sam uvek i u prvom redu mislila i radila za dobrobit mojih najmilijih...a sad dosla maca na vratanca...ja sve probleme sa mojom kicmom pripisujem mom poslu a danas mi hirurg u lice rece "stres se ispoljava individualno: kod jednog na kozi, kod drugog na zeludcu, kod treceg na kicmi, kod cetvrtog na njegovoj slaboj tacki..." bila sam kod hirurga i moram opet na magnetnu rezonancu, izgleda da mi je i treci disk iskocio...ako se potvrdi, ne gine mi noz...pa jos onda taj link...ne zelim vise nikakve linkove, jednostavno ja vec podugo ne zelim vise nista da znam...dete moje duse je konacno nestalo iz "my posts", na njega me samo tu i tamo na radiju podseti song po kojem sam mu dala ime...ali na srecu, tu su bili moji verni drugari: Vulpie(moj obozavani Dr. Martin) i Lilo(moja najbolja drugarica i najbolja Nemica svih vremena)...pokupili mi iz hirurske prakse i sve troje pravo u "Alexandre Bistro"...a tamo po jedno pivce za zivce pa jos jedno i jos jedno...๐Ÿ˜† i onda dodjoh kuci i nadjoh taj link... i casa se prelila...molim sve bolje i gore ljude da me konacno ostave na miru...

[/QUOTE]
Znam da imas razloga za brigu i strah,ali  nemoj nista unapred misliti.Mozda neces morati na operaciju.Kada si u takvom stanju onda postanes ranjiva na sve sto ti se desava i pridajes tome znacaj,iako znas da je to pluskvamperfekat.
[/QUOTE]

Znas li da se danas ceo dan smejemo na to tvoje "pluskvamperfekat"...๐Ÿ˜† ja ubacila bubicu a Vulpi i Lilo polomise jezik pokusavajuci da izgovore "pluskvamperfekat"...๐Ÿคฃ

[/QUOTE]
I sta bi na kraju?Ili jesu ili nisu uspeli๐Ÿ˜†
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica





Vidi  kako su lepe.Sada bi ih sve pojela.Dragce me na FB zarazila sa tresnjama



Ma Dragce postavila tresnje a mislila na visnje...๐Ÿ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WeSyNZHMADs[/YOUTUBE]



NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Danas sam bila prisutna kada se prica o nekome ili nekima i daju potpuno netacni i uvredljivi stavovi i misljenja,a da se pri tome,te osobe ne poznaju ili samo  povrsno.Znam sta kaze moja struka,a ona kaze da tako cine samo osobe koje su bolesno radoznale i koje se drznu da okvalifikuju neke osobe,a ne poznaju ih.Bila sam zgrozena takvim neljudskim cinom,koji je ispod svakog nivo dostojanstva.Toliko jadno i bedno i samo pokazuje kako su se uplatkali u vlastitu moralnu bedu i kako zive u vlastitoj zabludi,jer su potuno svesni da pricaju notorne lazi.Sve to pokazuje kako pojedini ljudi,iako svesni svojih mana,nece  da rade na sebi,vec upo*no rade na drugima.Sta rade? Igraju prljavu
igru punu lazi i uvreda,i tako hrane vlastitu sujetu,bolesnu ljubomoru.I na kraju,morala sam ovo  napisati,jer ovde,posle napo*nog dana na poslu volim da dodjem,da se opustim i salim,da iznosim svoja zapazanja,na neki  na primer video,fotografiju,novinski tekst...





A dusu daje samo Bog! Ovo ti je mnogo lepo...โค๏ธ

@crveno...a sto bre da rade na drugima?! Nisam psiholog, ja sam anesteticar i posao mi je da spasavam ljude...sad mi pade na pamet, po ovome posao mi je da spasavam duse...๐Ÿ˜•
htela sam da kazem, sto ja bre da radim na drugima kad ih je sam Bog dao na svet takve kakvi su, moje je da to akceptiram...i da me ubijes, ja samu sebe ne mogu da menjam...pa kako onda da menjam druge...

@plavo...hvala ti Saro ๐Ÿค—, mnogo mi ovo znaci...๐Ÿ˜ณ to je i bila moja zelja, jedno mesto za opustanje i salu nakon napo*nog radnog i zivotnog dana...a smeh je definitivno najbolji lek za sve...zato sam beskrajno zahvalna Shobhy โค๏ธ sto mi je pomogla u stvaranju ovog CC-a...a to sto se ovo mesto zove Musketari, pa ko god je citao taj historijski roman od Alexandre Dumas ili gledao taj film, taj zna da su Musketari bili iznad svega iskreni, istinoljubivi, pravedni i posteni, i voleli su svog kralja i kraljicu i borili su se za njih...a nas kralj i kraljica su Siddharth Shukla i Pratyusha Banerjee, SidYusha forever...i kakav je greh u tome sto ih mi i dalje nesebicno volimo i sto i dalje istim, neugasivim zarom zelimo da ih ponovno vidimo zajedno?!




Nataly,niko od nas nije idealan.To znaci da  svako ima mane i svako treba da radi na tome da prevazidje svoje manjkavosti,a ne da radi na drugima.Sta znaci da radi na drugima koje ne poznaje?.Prisiva im lazne etikete i tako hrani svoju sujetu,i sebe zeli d aprikaze u laznom  svetlu,naravno na stetu drugih,a sve zbog udvornistva .Dno dna.
Ovde mi je melek za dusu,posle mog  jako jako napo*nog radnog dana.Opustim se,salim se, i pisemo o svemu i svacemu,a najvise o onima koje najvise volimo,โค๏ธLjubav pokrece sve na svetu,a ne lazna predstava.


Znas, idealnost je utopija...mozda je glupo sad da pisem o sebi ali moja Barbara, moja majka ima takvu genetiku da mi nikad nije nesto posebno tepala, uvek je moj otac bio taj koji mi je tepao, Barbara je samo kovala planove kako da me lansira u najvise krugove a mene to uopste nije zanimalo, zanimalo me druzenje, zezanje, gitara, muzika...i tako, igrom slucaja ili bolje receno zahvaljujuci SidYusha, ja pomislih da sam na ovom online-nebu nasla tu "mamu" i to tepanje koje mi je uvek nedostajalo ali se mnogo prevarih...ja moja osecanja nikad i od nikog nisam krila pa tako i u ovom mom "IF slucaju" ona su bila nepremenjena do poslednjeg trena...a ta moja ista osecanja su bila visestruko ismejana...i to je ono sto me je u potpunosti uverilo koliko sam se bila prevarila...najverovatnije, i ovo sto sad napisah ce biti ismejano ali sad me to ostavlja ladnom jer i meni samoj to ismejavanje sad deluje nekako jadno i bedno...jedino sto i dalje ne kapiram jeste- a zasto??? Mostovi su poruseni, cemu onda sve to?! Ali dobro, covek se uci dok je ziv pa tako i ja...i sad stavljam tacku na tu temu.




 


Hvala ti...๐Ÿ˜ณ

Ivone12 thumbnail
Posted: 8 years ago
[QUOTE = Sarica] Instagram medije iamprats - Ovjerena Insomniac ... [/ QUOTE]
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Ma Dragce postavila tresnje a mislila na visnje...๐Ÿ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WeSyNZHMADs[/YOUTUBE]




Ova visnja je bas trula,jer video ne radi๐Ÿ˜†
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica



Ma ja se od tih ljudi udaljih odavno a oni se i dalje kace za mene ko cicak...pa dokle pobogu...


Imas ih na poslu,imas ih u susedstvu,ma svuda ih ima.


Ma zabole me sta misli susedstvo...ja imam moje mislenje i moj stav i nikad ne odstupam od njega...sto na umu, to na drumu pa nek kosta sta kosta...


Covek zivi ne da udovoljama prohtevima drugih,vec onako kako misli  da je za njega najbolje i naravno ne na stetu drugih.Ja ne mogu protiv svoje prirode i kao takva ne pothranjujem niciju sujetu i bolesni ego
Ja sam  danas bila prisutna tom desavanju pa sam olaksala svoju dusu.I na kraju necu nista vise reci o tome.Ovde  je opusteno i to mi odgovara i naravno saljivo, i ima informacija,zapazanja Jednom recju super je.


e da me ubijes...kad odslusam jedan Bon Jovi song, onda ne mogu vise da se zaustavim ...๐Ÿ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=PXye2fXoBQ4[/YOUTUBE]






Bon Jovi song je perfektan...๐Ÿ˜†


Bon Jovi je nenadmasan...โค๏ธ volim ama bas sve od njega ali najomiljenija mi je "She's a little runaway"...๐Ÿ˜ณ

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=6WEwxfdFraM[/YOUTUBE]


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Ova visnja je bas trula,jer video ne radi๐Ÿ˜†



Dragce bre, daj narucuj...vidis da bez tvoje narudzbe ne funkcionise...๐Ÿ˜†

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Ma Dragce postavila tresnje a mislila na visnje...๐Ÿ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WeSyNZHMADs[/YOUTUBE]




Njene tresnje su bile najlepse.Ova visnja je odista trula,jer video ne radi๐Ÿ˜†.Dragce mi sada rece da ne voli trulu visnju vec Minu Kostic i Stariji covek.