^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 33

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Dobro vece Saro...🤗

Dobro vece Nataly🤗
Da li gledas Evroviziju ili ti Eurosong?
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Kako si smela da ides🤣


Pa moram jednom i to da probam...https://www.smiley-lol.com/smiley/celebre/holmes.gif 😆 pa si misleh, da pocnem od tebe...🤣
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Dobro vece Nataly🤗
Da li gledas Evroviziju ili ti Eurosong?


Ma evo me u kuhinji, zbog duvanjenja...😆 Gagi gleda i obavestava me...malo pre sam cula neko zavijanje, ja pitam Gagija da ko to tako zavija a on rece "ona nasa"... 🤣 al pokupi ona gromoglasan aplauz...🤓 sve je u igri...evo bas malopre sam namestila sve mobilne i fixne telefone za glasanje...😉
Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Pa moram jednom i to da probam...https://www.smiley-lol.com/smiley/celebre/holmes.gif 😆 pa si misleh, da pocnem od tebe...🤣

Zar i ti🤣
Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Ma evo me u kuhinji, zbog duvanjenja...😆 Gagi gleda i obavestava me...malo pre sam cula neko zavijanje, ja pitam Gagija da ko to tako zavija a on rece "ona nasa"... 🤣 al pokupi ona gromoglasan aplauz...🤓 sve je u igri...evo bas malopre sam namestila sve mobilne i fixne telefone za glasanje...😉

Ja nisam slusala druge pesme i ne mogu reci kakve su.Pesma  ''ove nase'' nije nista posebno.Cura ima izuzetan glas,a pesma je tra la la,za njene glasovne mogucnosti.
Edited by Sarica - 8 years ago
Posted: 8 years ago


Koliko ima onih koji imaju losu sudbinu,ali zive u teskoj zabludi
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Nataly,niko od nas nije idealan.To znaci da  svako ima mane i svako treba da radi na tome da prevazidje svoje manjkavosti,a ne da radi na drugima.Sta znaci da radi na drugima koje ne poznaje?.Prisiva im lazne etikete i tako hrani svoju sujetu,i sebe zeli d aprikaze u laznom  svetlu,naravno na stetu drugih,a sve zbog udvornistva .Dno dna.
Ovde mi je melek za dusu,posle mog  jako jako napo*nog radnog dana.Opustim se,salim se, i pisemo o svemu i svacemu,a najvise o onima koje najvise volimo,❤️Ljubav pokrece sve na svetu,a ne lazna predstava.


Znas, idealnost je utopija...mozda je glupo sad da pisem o sebi ali moja Barbara, moja majka ima takvu genetiku da mi nikad nije nesto posebno tepala, uvek je moj otac bio taj koji mi je tepao, Barbara je samo kovala planove kako da me lansira u najvise krugove a mene to uopste nije zanimalo, zanimalo me druzenje, zezanje, gitara, muzika...i tako, igrom slucaja ili bolje receno zahvaljujuci SidYusha, ja pomislih da sam na ovom online-nebu nasla tu "mamu" i to tepanje koje mi je uvek nedostajalo ali se mnogo prevarih...ja moja osecanja nikad i od nikog nisam krila pa tako i u ovom mom "IF slucaju" ona su bila nepremenjena do poslednjeg trena...a ta moja ista osecanja su bila visestruko ismejana...i to je ono sto me je u potpunosti uverilo koliko sam se bila prevarila...najverovatnije, i ovo sto sad napisah ce biti ismejano ali sad me to ostavlja ladnom jer i meni samoj to ismejavanje sad deluje nekako jadno i bedno...jedino sto i dalje ne kapiram jeste- a zasto??? Mostovi su poruseni, cemu onda sve to?! Ali dobro, covek se uci dok je ziv pa tako i ja...i sad stavljam tacku na tu temu.

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica




Koliko ima onih koji imaju losu sudbinu,ali zive u teskoj zabludi


Jbg Saro... sto nisi pre postavila ovaj quote...ja se opet istarlokah...😕 a sta kazes, kad drugi put dodjem u Srbiju, da skoknem do tebe na tvoj kauc...https://www.smiliesuche.de/smileys/psychologen/psychologen-smilies-0001.gif mozda me ti konacno naucis pameti...😆

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Znas, idealnost je utopija...mozda je glupo sad da pisem o sebi ali moja Barbara, moja majka ima takvu genetiku da mi nikad nije nesto posebno tepala, uvek je moj otac bio taj koji mi je tepao, Barbara je samo kovala planove kako da me lansira u najvise krugove a mene to uopste nije zanimalo, zanimalo me druzenje, zezanje, gitara, muzika...i tako, igrom slucaja ili bolje receno zahvaljujuci SidYusha, ja pomislih da sam na ovom online-nebu nasla tu "mamu" i to tepanje koje mi je uvek nedostajalo ali se mnogo prevarih...ja moja osecanja nikad i od nikog nisam krila pa tako i u ovom mom "IF slucaju" ona su bila nepremenjena do poslednjeg trena...a ta moja ista osecanja su bila visestruko ismejana...i to je ono sto me je u potpunosti uverilo koliko sam se bila prevarila...najverovatnije, i ovo sto sad napisah ce biti ismejano ali sad me to ostavlja ladnom jer i meni samoj to ismejavanje sad deluje nekako jadno i bedno...jedino sto i dalje ne kapiram jeste- a zasto??? Mostovi su poruseni, cemu onda sve to?! Ali dobro, covek se uci dok je ziv pa tako i ja...i sad stavljam tacku na tu temu.




 
Posted: 8 years ago
Dobro vece🤗



Dobro vece Saro...


Nataly zasto


Ma jos jedan od onih jeb... dana 🤢 zivim sa jednom neizmernom brigom i nikad nisam bila sama sebi na prvom mestu, ceo svoj zivot sam uvek i u prvom redu mislila i radila za dobrobit mojih najmilijih...a sad dosla maca na vratanca...ja sve probleme sa mojom kicmom pripisujem mom poslu a danas mi hirurg u lice rece "stres se ispoljava individualno: kod jednog na kozi, kod drugog na zeludcu, kod treceg na kicmi, kod cetvrtog na njegovoj slaboj tacki..." bila sam kod hirurga i moram opet na magnetnu rezonancu, izgleda da mi je i treci disk iskocio...ako se potvrdi, ne gine mi noz...pa jos onda taj link...ne zelim vise nikakve linkove, jednostavno ja vec podugo ne zelim vise nista da znam...dete moje duse je konacno nestalo iz "my posts", na njega me samo tu i tamo na radiju podseti song po kojem sam mu dala ime...ali na srecu, tu su bili moji verni drugari: Vulpie(moj obozavani Dr. Martin) i Lilo(moja najbolja drugarica i najbolja Nemica svih vremena)...pokupili mi iz hirurske prakse i sve troje pravo u "Alexandre Bistro"...a tamo po jedno pivce za zivce pa jos jedno i jos jedno...😆 i onda dodjoh kuci i nadjoh taj link... i casa se prelila...molim sve bolje i gore ljude da me konacno ostave na miru...


Znam da imas razloga za brigu i strah,ali  nemoj nista unapred misliti.Mozda neces morati na operaciju.Kada si u takvom stanju onda postanes ranjiva na sve sto ti se desava i pridajes tome znacaj,iako znas da je to pluskvamperfekat.


Znas li da se danas ceo dan smejemo na to tvoje "pluskvamperfekat"...😆 ja ubacila bubicu a Vulpi i Lilo polomise jezik pokusavajuci da izgovore "pluskvamperfekat"...🤣

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

5 Participants 1136 Replies 66912Views

Topic started by NatalyMusketeer

Last replied by NatalyMusketeer

loader
loader
up-open TOP