^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 28

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67145

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Dobro vece Dragce...πŸ€— evo sad sam bila u Sidovom taboru...sve se cude i snebivaju ovom danasnjem Sidovom tweetu...πŸ˜† jedino Nadina i Suzana znaju na koga se taj tweet odnosio i znaju da je Pratsie 18.12.2014 postavila to isto na Instagramu...Ruzica tesi samu sebe da on to nije osobno mislio a Zagorka pokusava samu sebe da ubedi da je on samo posudio te reci iz Pratsinog posta na instagramu...jojjj...bas mi ih zao...🀣 pogledaj tamo moj post od jucer na 101 stranici, onaj sa pesmom...πŸ˜‰ za danas nisam jos zavrsila posao tamo ali kasnije cu a sl*g ostavljam kao i uvek kao poslasticu za kraj...πŸ˜†
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica


Dobro veceπŸ€—



Dobro vece po treci put...πŸ˜†

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer



"Jedan jedini momenat nesporazuma je veoma opasan jer ucini da za minutu zaboravis 100 voljenih momenata provedenih zajedno"...auuu...ma ne da je poceo vec doslovce na filozofski nacin daje do znanja sta se u njegovom ljubavnom zivotu zbilo ili zbiva...covece, ovo sa svakim danom postaje sve napetije i zanimljivije...πŸ˜› bez lazne skromnosti, znala sam da ce Mlad Mesec od 18.5. nesto da pokrene... drustvo na AT-u mora da je popadalo u polukomatozno stanje...πŸ˜‰ idem da vidim...πŸ˜†


Pocelo je otvaranje,polako doduse,jer znamo kako je zakopcan do grla.
Cure u Sidovom taboru su otkacile,ubise se misleci sta je to,ko je,koja je...πŸ˜‰
Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer



Dobro vece po treci put...πŸ˜†


Pozdrav,po n-ti put.Moze liπŸ˜†
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica


Dobro vece DragecπŸ€—
Odlicno si se setila.Ona je prisla njemu i poljubila ga u usta.Zamisli,uh kakvi su oni tesko teski moralisti.Tacno,isti dan je demantovao Crni Vitez.
PS.Na FB ne znam kada mogu doci,tacnije ulogovati se,jer mi je stiglo obavestenje da je delimicno hakovan.Ako su Dana i Ljuba sada na FB pozovi ih da dodju ovde.Po svemu sudeci moracu da napravim novi nalog.



Leleee Stano...😲

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WekavtEXmpU[/YOUTUBE]

e vidis, zato ja necu u taj Kukuriku-City...πŸ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Em8ywtpG0yM[/YOUTUBE]


Nekolateralna stetaπŸ˜†,koji put,trice i kucine




Meni ovde na IF-u bas lepo...ako nesto i zabrljas namerno ili nenamerno kao npr ja, sacekas da prodju 3 meseca pa da ti ukinu lanci, katanci i laserski zraci pa onda Jovo-nanovo ali krecenja nema...πŸ˜†



Ja "volim"da krecim🀣




Srecan rad...🀣

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica



"Uvek budi oprezan sa onim sto si cuo o jednoj zeni. Glasine dolaze ili od jednog muskarca koji tu zenu ne moze imati ili od zene koja ne moze da se takmici sa njom..."

Sta mu sad to znaci...πŸ€“


To je stara zivotna istina.Nista novo,ali Sida je nesto konkretno,realno nateralo da ovo napise.Tacnije,nesto mu se dogodilo i iz toga on je izvukao pouku,koju je napisao na svoj twitter.


A bas jucer, nedovrseni petal izbrisao nasu princezu sa liste prijatelja na Instagramu a i ona njega...πŸ˜• ali nije bio samo petal u pitanju, ono sa onim Vikserom je dovelo da prelivanja case...pocinjem da shvatam onaj T sa sve samim macevima...πŸ€“ muci me samo dali se "Shirdi T" vec "zakacio" ili to tek prestoji...πŸ˜‰


Hmhm.Shirdi... u svakom slucaju se zakacio,nije bitno kada,ali jesteπŸ˜‰


Nostradamus Sybille...po treci put...



Koincidencija?!?!?! πŸ€“





Covece, isti odgovor po treci put u nepuna dva meseca...na zalost, Nostradamus Sybille ne mogu da nadjem pod Google slike inace bih postavila original sa textom...

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer



Leleee Stano...😲

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WekavtEXmpU[/YOUTUBE]

e vidis, zato ja necu u taj Kukuriku-City...πŸ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Em8ywtpG0yM[/YOUTUBE]


Nekolateralna stetaπŸ˜†,koji put,trice i kucine




Meni ovde na IF-u bas lepo...ako nesto i zabrljas namerno ili nenamerno kao npr ja, sacekas da prodju 3 meseca pa da ti ukinu lanci, katanci i laserski zraci pa onda Jovo-nanovo ali krecenja nema...πŸ˜†



Ja "volim"da krecim🀣




Srecan rad...🀣


Hvala ti od srca.Ja bila vredna,pa vec okrecila🀣


                                                                            

Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer


To je stara zivotna istina.Nista novo,ali Sida je nesto konkretno,realno nateralo da ovo napise.Tacnije,nesto mu se dogodilo i iz toga on je izvukao pouku,koju je napisao na svoj twitter.



A bas jucer, nedovrseni petal izbrisao nasu princezu sa liste prijatelja na Instagramu a i ona njega...πŸ˜• ali nije bio samo petal u pitanju, ono sa onim Vikserom je dovelo da prelivanja case...pocinjem da shvatam onaj T sa sve samim macevima...πŸ€“ muci me samo dali se "Shirdi T" vec "zakacio" ili to tek prestoji...πŸ˜‰


Hmhm.Shirdi... u svakom slucaju se zakacio,nije bitno kada,ali jesteπŸ˜‰


Nostradamus Sybille...po treci put...



Koincidencija?!?!?! πŸ€“





Covece, isti odgovor po treci put u nepuna dva meseca...na zalost, Nostradamus Sybille ne mogu da nadjem pod Google slike inace bih postavila original sa textom...


Nista ne treba da te cudi.On sada vise ne moze sebe da kontrolise i da drzi zatvorena usta.To je jace od njega.πŸ˜‰πŸ˜ƒ
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago