^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 27

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67128

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Slusam ovaj song od Sunrise Avenue i nikad mi dosta... i opet isto razmisljam: istina je, nikad ne mozes biti dovoljno pripremljen, ni na koga i ni na sta...
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer

Istu poruku poruio ja Prats napisala na svom instagramu.Poruka datira OD 2014/12/18 godine.Ovo poruio VRLO cudno, kakva koincidencijaπŸ˜‰

Instagram medije iamprats - Pa istina !! ashitadhawan
[/ QUOTE] 2014/12/18 ... znaci, negde u poluvremenu serije sa onim nedovrsenim petalom ... Neke 2 sedmice posle toga, Sid ulovljen da vozi pod parom ... [/ QUOTE]

πŸ€“



Sjeti se  pocetko 12  , onog ro'endana i objave dase  Vitez ljubijo sa onom  ,  bilo objaljeno , netomi isti dan demantovo ,,πŸ˜‰


Dobro vece DragecπŸ€—
Odlicno si se setila.Ona je prisla njemu i poljubila ga u usta.Zamisli,uh kakvi su oni tesko teski moralisti.Tacno,isti dan je demantovao Crni Vitez.
PS.Na FB ne znam kada mogu doci,tacnije ulogovati se,jer mi je stiglo obavestenje da je delimicno hakovan.Ako su Dana i Ljuba sada na FB pozovi ih da dodju ovde.Po svemu sudeci moracu da napravim novi nalog.
[/QUOTE]

Leleee Stano...😲

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WekavtEXmpU[/YOUTUBE]

e vidis, zato ja necu u taj Kukuriku-City...πŸ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Em8ywtpG0yM[/YOUTUBE]

[/QUOTE]
Nekolateralna stetaπŸ˜†,koji put,trice i kucine


[/QUOTE]

Meni ovde na IF-u bas lepo...ako nesto i zabrljas namerno ili nenamerno kao npr ja, sacekas da prodju 3 meseca pa da ti ukinu lanci, katanci i laserski zraci pa onda Jovo-nanovo ali krecenja nema...πŸ˜†



[/QUOTE]
Ja "volim"da krecim🀣
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer



Hvala Saro πŸ€—,  na srecu ili na zalost ali zivot mi je takav, cupav i dlakav i cesto nikakav a posto mi odgovore na neka zivotna pitanja nisu mogli da dadnu ni mama ni tata a ni lekar ni apotekar, ja ih potrazih u knjigama svetskih mudraca poput Junga, Einsteina i Freuda a sa vremenom shvatih da je svevisnja, sveznajuca Bozanstvena Sila ta knjiga univerzalnih zakona koja zna odgovor na svako pitanje ali samo za one koji kako Hrist rece u Svetom Pismu, imaju oci da gledaju, imaju usi da slusaju i imaju glavu da misle...


Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer


Sidharth Shukla @sidharth_shukla  

Always be careful of what you hear about a woman Rumour either come from a man who can't have her or a woman who can't compete with her ...


Sidov danasnji twit.Vrlo zanimljivo...



"Uvek budi oprezan sa onim sto si cuo o jednoj zeni. Glasine dolaze ili od jednog muskarca koji tu zenu ne moze imati ili od zene koja ne moze da se takmici sa njom..."

Sta mu sad to znaci...πŸ€“
[/QUOTE]
To je stara zivotna istina.Nista novo,ali Sida je nesto konkretno,realno nateralo da ovo napise.Tacnije,nesto mu se dogodilo i iz toga on je izvukao pouku,koju je napisao na svoj twitter.
[/QUOTE]

A bas jucer, nedovrseni petal izbrisao nasu princezu sa liste prijatelja na Instagramu a i ona njega...πŸ˜• ali nije bio samo petal u pitanju, ono sa onim Vikserom je dovelo da prelivanja case...pocinjem da shvatam onaj T sa sve samim macevima...πŸ€“ muci me samo dali se "Shirdi T" vec "zakacio" ili to tek prestoji...πŸ˜‰

[/QUOTE]
Hmhm.Shirdi... u svakom slucaju se zakacio,nije bitno kada,ali jesteπŸ˜‰
[/QUOTE]

Nostradamus Sybille...po treci put...



Koincidencija?!?!?! πŸ€“


[/QUOTE]
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer



I uvek ponovno se ova pesma namece sama od sebe..."you can never be ready & nikad ne mozes biti dovoljno spreman..." ❀️

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=k6xVT0egM_c[/YOUTUBE]



Laku noc Saro πŸ€— mirno spavaj i slatko sanjaj...



FfLCu.jpg

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer

Slusam ovaj song od Sunrise Avenue i nikad mi dosta... i opet isto razmisljam: istina je, nikad ne mozes biti dovoljno pripremljen, ni na koga i ni na sta...

Takav je zivot...
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

A single moment of misunderstanding is very dangerous ... Because it makes you forget hundred loveable moments spent together in minutes


Sid je danas opet pisao na svom twitteru.Poceo je da pise o svom  ljubavnom zivotu,ako to tako mogu nazvati,jer je neodredjeno i filozofski napisano.

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Dobro vece, neko rece...πŸ˜›
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica

A single moment of misunderstanding is very dangerous ... Because it makes you forget hundred loveable moments spent together in minutes


Sid je danas opet pisao na svom twitteru.Poceo je da pise o svom  ljubavnom zivotu,ako to tako mogu nazvati,jer je neodredjeno i filozofski napisano.



"Jedan jedini momenat nesporazuma je veoma opasan jer ucini da za minutu zaboravis 100 voljenih momenata provedenih zajedno"...auuu...ma ne da je poceo vec doslovce na filozofski nacin daje do znanja sta se u njegovom ljubavnom zivotu zbilo ili zbiva...covece, ovo sa svakim danom postaje sve napetije i zanimljivije...πŸ˜› bez lazne skromnosti, znala sam da ce Mlad Mesec od 18.5. nesto da pokrene... drustvo na AT-u mora da je popadalo u polukomatozno stanje...πŸ˜‰ idem da vidim...πŸ˜†

Ivone12 thumbnail
Posted: 8 years ago
[QUOTE = NatalyMusketeer] [/QUOTE]