^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 26

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67125

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer



A bas jucer, nedovrseni petal izbrisao nasu princezu sa liste prijatelja na Instagramu a i ona njega...πŸ˜• ali nije bio samo petal u pitanju, ono sa onim Vikserom je dovelo da prelivanja case...pocinjem da shvatam onaj T sa sve samim macevima...πŸ€“ muci me samo dali se "Shirdi T" vec "zakacio" ili to tek prestoji...πŸ˜‰


Hmhm.Shirdi... u svakom slucaju se zakacio,nije bitno kada,ali jesteπŸ˜‰
Edited by Sarica - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago


Laku nocπŸ€—
Ma koliko se trudila i zelella da jos ostanem,ali ne mogu
vise.San me savladao.Kuckamo se sutra.
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Istu poruku poruio ja Prats napisala na svom instagramu.Poruka datira OD 2014/12/18 godine.Ovo poruio VRLO cudno, kakva koincidencijaπŸ˜‰
Instagram medije iamprats - Pa istina !! ashitadhawan
[/ QUOTE] 2014/12/18 ... znaci, negde u poluvremenu serije sa onim nedovrsenim petalom ... Neke 2 sedmice posle toga, Sid ulovljen da vozi pod parom ... [/ QUOTE]

πŸ€“



Sjeti se  pocetko 12  , onog ro'endana i objave dase  Vitez ljubijo sa onom  ,  bilo objaljeno , netomi isti dan demantovo ,,πŸ˜‰

Dobro vece DragecπŸ€—
Odlicno si se setila.Ona je prisla njemu i poljubila ga u usta.Zamisli,uh kakvi su oni tesko teski moralisti.Tacno,isti dan je demantovao Crni Vitez.
PS.Na FB ne znam kada mogu doci,tacnije ulogovati se,jer mi je stiglo obavestenje da je delimicno hakovan.Ako su Dana i Ljuba sada na FB pozovi ih da dodju ovde.Po svemu sudeci moracu da napravim novi nalog.


Leleee Stano...😲

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WekavtEXmpU[/YOUTUBE]

e vidis, zato ja necu u taj Kukuriku-City...πŸ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Em8ywtpG0yM[/YOUTUBE]


Nekolateralna stetaπŸ˜†,koji put,trice i kucine




Meni ovde na IF-u bas lepo...ako nesto i zabrljas namerno ili nenamerno kao npr ja, sacekas da prodju 3 meseca pa da ti ukinu lanci, katanci i laserski zraci pa onda Jovo-nanovo ali krecenja nema...πŸ˜†



NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica


Teorije su im univerzalne i naravno aktuelne i kao takve primenjive.Nataly,odlican izborπŸ‘



Hvala Saro πŸ€—,  na srecu ili na zalost ali zivot mi je takav, cupav i dlakav i cesto nikakav a posto mi odgovore na neka zivotna pitanja nisu mogli da dadnu ni mama ni tata a ni lekar ni apotekar, ja ih potrazih u knjigama svetskih mudraca poput Junga, Einsteina i Freuda a sa vremenom shvatih da je svevisnja, sveznajuca Bozanstvena Sila ta knjiga univerzalnih zakona koja zna odgovor na svako pitanje ali samo za one koji kako Hrist rece u Svetom Pismu, imaju oci da gledaju, imaju usi da slusaju i imaju glavu da misle...

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Sidharth Shukla @sidharth_shukla  

Always be careful of what you hear about a woman Rumour either come from a man who can't have her or a woman who can't compete with her ...


Sidov danasnji twit.Vrlo zanimljivo...



"Uvek budi oprezan sa onim sto si cuo o jednoj zeni. Glasine dolaze ili od jednog muskarca koji tu zenu ne moze imati ili od zene koja ne moze da se takmici sa njom..."

Sta mu sad to znaci...πŸ€“

To je stara zivotna istina.Nista novo,ali Sida je nesto konkretno,realno nateralo da ovo napise.Tacnije,nesto mu se dogodilo i iz toga on je izvukao pouku,koju je napisao na svoj twitter.


A bas jucer, nedovrseni petal izbrisao nasu princezu sa liste prijatelja na Instagramu a i ona njega...πŸ˜• ali nije bio samo petal u pitanju, ono sa onim Vikserom je dovelo da prelivanja case...pocinjem da shvatam onaj T sa sve samim macevima...πŸ€“ muci me samo dali se "Shirdi T" vec "zakacio" ili to tek prestoji...πŸ˜‰


Hmhm.Shirdi... u svakom slucaju se zakacio,nije bitno kada,ali jesteπŸ˜‰


Nostradamus Sybille...po treci put...



Koincidencija?!?!?! πŸ€“


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica



Laku nocπŸ€—
Ma koliko se trudila i zelella da jos ostanem,ali ne mogu
vise.San me savladao.Kuckamo se sutra.



I uvek ponovno se ova pesma namece sama od sebe..."you can never be ready & nikad ne mozes biti dovoljno spreman..." ❀️

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=k6xVT0egM_c[/YOUTUBE]



Laku noc Saro πŸ€— mirno spavaj i slatko sanjaj...