^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 23

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67078

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer


Gor i dol je najbolje,zar ne...😆

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Ovih dana mediji toliko spekulisu oko nove uloge Sida.Juce je na SBS bila informacija da ce glumiti  u Krishni na Sony Sab tv, in da ce imati glavnu ulogu.Istog dana objavljena je informacija,onako iscrpna,u kojoj se kaze da je glavna uloga poverena Siddharth Aurora.Veceras  ovaj video snimak ukazuje opet na nesto novo.
Dugacka lista zelja i htenja...
Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer

A evo poceo Eurosong...da mi Gagi nije reko, ne bih se ni setila...predpostavljam da ce nasa debeljuca da prodje u finale ali song mi se uopste ne svidja a ona jos manje...🤓 ali dobro, i Marija je slucaj za sebe ali je imala super pesmu...cudi me da Granic nije nesto bolje iskoponovao za ovaj turbo glas koji nas ove godine predstavlja...😕


Ovu debeljucu sam gledala u ^Ja imam talenat^.Odlicno peva i dzez i bluz i rok i balade.Ova nasa pesma na Eurosongu mi s euospte ne dopada,a najgroznije mi je sto je peva na Engleskom jeziku.Marija  je pobedila,a pevala je na Srpskom,tako isto i Zeljko,koji je osvojio drugo mesto.
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Ovih dana mediji toliko spekulisu oko nove uloge Sida.Juce je na SBS bila informacija da ce glumiti  u Krishni na Sony Sab tv, in da ce imati glavnu ulogu.Istog dana objavljena je informacija,onako iscrpna,u kojoj se kaze da je glavna uloga poverena Siddharth Aurora.Veceras  ovaj video snimak ukazuje opet na nesto novo.
Dugacka lista zelja i htenja...



Nesto se bas uzavrelo oko njega ovih dana...a znas kako se kaze, gde ima dima ima i vatre...100% se nesto desava...😉 bez lazne skromnosti, znala sam da ce ovaj mlad mesec nesto da pokrene...a ovaj pun mesec sto ce tek da dodje, taj ima da bude explosivan...⭐️
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Ovu debeljucu sam gledala u ^Ja imam talenat^.Odlicno peva i dzez i bluz i rok i balade.Ova nasa pesma na Eurosongu mi s euospte ne dopada,a najgroznije mi je sto je peva na Engleskom jeziku.Marija  je pobedila,a pevala je na Srpskom,tako isto i Zeljko,koji je osvojio drugo mesto.



Ona stvarno ima mocan glas ali ne mogu da se iscudim da joj Granic nije nesto bolje iskomponovao...ali u jedno sam sigurna: dijaspora ce opet da zasuce rukave i vredno da glasa...😆
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Ona stvarno ima mocan glas ali ne mogu da se iscudim da joj Granic nije nesto bolje iskomponovao...ali u jedno sam sigurna: dijaspora ce opet da zasuce rukave i vredno da glasa...😆


I meni  nije jasan Granic.Ova pesma je isuvise laka za njene glasovne mogucnosti.Uz to pesma mi se ne dopada.I ja se nadam da ce dijaspora bas zasukati rukave😆
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Nesto se bas uzavrelo oko njega ovih dana...a znas kako se kaze, gde ima dima ima i vatre...100% se nesto desava...😉 bez lazne skromnosti, znala sam da ce ovaj mlad mesec nesto da pokrene...a ovaj pun mesec sto ce tek da dodje, taj ima da bude explosivan...⭐️


Jako se uzburkalo,zahuktalo.bas me zanima sta ce biti...⭐️
PS.Kod mene je pocelo zestoko da grmi.Moram iskljuciit komp.Ako se ne javim za pola sata,kuckamo se sutra,Boze zdravlja.

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica



Sta se mene tice, moze i gor i dol, i levo i desno...😆

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=K6SPAv_As-0[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=vxKbXyeIrTY[/YOUTUBE]


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Jako se uzburkalo,zahuktalo.bas me zanima sta ce biti...⭐️
PS.Kod mene je pocelo zestoko da grmi.Moram iskljuciit komp.Ako se ne javim za pola sata,kuckamo se sutra,Boze zdravlja.



Laku noc Saro...🤗 sutra ustajem u 5...a i pidzamu si vec nadjoh...😆



pa da si podjem pod Jorgan planinu...http://marco3000.altervista.org/GLITTER/196sonnambulo.gif



Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer

Ja sam uvek za ovo