^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 20

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica


Toliko sam sinoc bila umorna i  pospana,da sam tek sada videla svoje slovne greske i ispravljala ih.


Koje slovne greske?! Ja ih ne videh...😆

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Koje slovne greske?! Ja ih ne videh...😆


Bilo ih je,a ja  to ne volim.Sinoc sam bila previse umorna i  jako brzo sam osetila kako me hvata spavanje,dremez u pravom smislu reci
Posted: 8 years ago
Saro, ja otkrila Ameriku...😛 njuskala sam po vlastitom profilu...😆 nisam ni znala da se to moze i kod drugih, nije mi nikad padalo na pamet...😕 e, dali sam ja na tvojoj buddy listi? Ako nisam, da kliknem na buddy button...😳
Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer


Saro, ja otkrila Ameriku...😛 njuskala sam po vlastitom profilu...😆 nisam ni znala da se to moze i kod drugih, nije mi nikad padalo na pamet...😕 e, dali sam ja na tvojoj buddy listi? Ako nisam, da kliknem na buddy button...😳

Jesi,ti si na mojoj buddy listi🤗Vidis da ima svasta ...😆
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica


Sid u IGT


E bas je caroban...markantno lice, caroban osmeh, magicna harizma...covece, jos nisam videla tipa kojemu crno tako dobro stoji kao njemu...bas sam zahvalna za onaj mracni gif crnog viteza u B...taj gif je trebalo da ismeje cinjenicu da je on u T prikazan kao vitez a onaj mracni gif samo pokazuje kako se na Sida tamo gleda ...i na kraju ispade iz toga lepi, hrabri i mudri crni vitez...na AT-u vec koriste izraz Black Knight za Sidaa ako se ne varam, i na Twitteru su ga preuzeli ...⭐️
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica


Instagram media by iamprats - Road trip to Surat... @panjabikamya
Instagram media by iamprats - N thats what we call madness... @arunika_m @ankitgera87


Ko je ovaj tip pored Pratsie? Na gornjoj sliki predpostavljam da je Kamya...

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




E bas je caroban...markantno lice, caroban osmeh, magicna harizma...covece, jos nisam videla tipa kojemu crno tako dobro stoji kao njemu...bas sam zahvalna za onaj mracni gif crnog viteza u B...taj gif je trebalo da ismeje cinjenicu da je on u T prikazan kao vitez a onaj mracni gif samo pokazuje kako se na Sida tamo gleda ...i na kraju ispade iz toga lepi, hrabri i mudri crni vitez...na AT-u vec koriste izraz Black Knight za Sidaa ako se ne varam, i na Twitteru su ga preuzeli ...⭐️

Svi su odesevljeni sa njim,cak i neverne Tome i ... svi.Tako je bio samouveren,neposredan,nasme-
jan,opusten,sarmantan.Ima harizmu.Odusevio je i publiku i ziri.Gospodja Kirron  Khar/sa kojom je plesao je, rekla da je on najlepse i najpopularnije lice Indijske televizije.Ona je bila fascinirana sa njim,a kada se samo setim da mu je na  dodeli nagrada GPA 2013 godine rekla da se nadala i da je zelela da nagradu dobije.Vivian Dsena.onda ovo njeno odusevljenje sa njim zaista mnogo znaci,pre svega za njega.
Videla sam da svuda uz  njegovo ime pisu i Crni vitez⭐️
Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Ko je ovaj tip pored Pratsie? Na gornjoj sliki predpostavljam da je Kamya...


To je Ankit  Gera,njen prijatelj.Takodje glumac.Zabavljao se sa Adom Khan/Mislim da vise nisu u vezi,jer ona je neki dan proslavila rodjendan i njega nije bilo/.Mozda se secas da je Prats sa A.Gerom i A.Khan u avgustu 2013 putovala na svadbu u Delhi/kada se udavala njegova sestra.Bilo je slika na kojima  su A.Gera.A.Khan.Prats i MM.
Edited by Sarica - 8 years ago
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Jesi,ti si na mojoj buddy listi🤗Vidis da ima svasta ...😆




😆
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



Svi su odesevljeni sa njim,cak i neverne Tome i ... svi.Tako je bio samouveren,neposredan,nasme-
jan,opusten,sarmantan.Ima harizmu.Odusevio je i publiku i ziri.Gospodja Kirron  Khar/sa kojom je plesao je, rekla da je on najlepse i najpopularnije lice Indijske televizije.Ona je bila fascinirana sa njim,a kada se samo setim da mu je na  dodeli nagrada GPA 2013 godine rekla da se nadala i da je zelela da nagradu dobije.Vivian Dsena.onda ovo njeno odusevljenje sa njim zaista mnogo znaci,pre svega za njega.
Videla sam da svuda uz  njegovo ime pisu i Crni vitez⭐️




Black Knight...

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

5 Participants 1136 Replies 66908Views

Topic started by NatalyMusketeer

Last replied by NatalyMusketeer

loader
loader
up-open TOP