Chat Clubs

^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 15

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67006

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Ne znam dali vec rekoh da obozavam zekice?! Do ludila slatki ali i neuhvatljivi... bar za nas fanove sirom sveta...u kineskom horoskopu postoji samo jedan jedini znak koji moze da ih uhvati i obuzda a to je "majmun"...blesavo zvuci ali je tako...⭐️

P.S: govorim to iz licnog iskustva...ja sam konj a moj Gagi je majmun...😆


Tacno je to da je on neuhvatljiv i ko zna koliko on skrivenih talenata jos ima,a mi ne znamo.Samo polako se otkravljuje😃
Nataly,konj i majmun su odlicna kombinacija,u to sam sigurna😃
Koje li smo zivotinje moj muz i ja u kineskom horoskopu?😆
Edited by Sarica - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

🤣 Ima sanse Nataly.Idi u Indiju,tacnije u Mumbaj za godisnji odmor...



E, ne treba dvaput da mi kazes...😉 samo jos da odpratim Gagija u Srbiju, pa ja pravo u taj Mumbai...😆 ko Radosav, pravo u taj Minken...🤣

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=b5xNHW4y-IQ[/YOUTUBE]




NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Sid u IGT


Lepi, hrabri i mudri crni vitez...kad bi dosao u Hollywood, oborio bi pola Amerike sa nogu...


Ti si bas skromna,vise on zasluzuje


Naravno da vise zasluzuje!!! Moje drustvo sa posla su veliki Bollywood fanovi i poznaju daleko vise Bollwoodskih glumaca nego ja (ja znam samo Sharukh Khan 😆) i oni su ti koji tvrde da ovakvog kao sto je nas crni vitez, jos nisu videli ni u jednom Bollywoodskom filmu...ja sam bila veliki obozavatelj Tom Cruise, Antonio Banderas, Kevin Costner i George Clooney ali tvrdim da se sve cetvorica mogu sakriti pred Sidom...⭐️

Tvoji favoriti su odlicni glumci i face su,ali Sid ima sve to,ali ima mladost,jer je mladji od njih dosta.Uz to,ono sto mi se posebno dopada kod njega to je njegova prirodnost,Covek obema nogama cvrsto stoji na zemlji.Nije ga popularnost ucinila prepotentnim,bezobraznim..Tako je sudeci po svim njegovim intervjuima,clancima,video zapisima.Ja ga takvog vidim i dozivljavam.Kakav je u privatnom zivotu,to ne znam,jer daleko je Indija.Tako da sve razlicito skuvana jela,iz razlicitih pobuda,za mene su potpuno ne bitna,jer nisu dokazana.


Ma nije to samo njegova prirodnost...on jednostavno ima par IQs ili sto bi se na nasem reklo, on jednostavno ima cuku vise...Bog mu tako dao...⭐️

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Moze podrska...😃
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



E, ne treba dvaput da mi kazes...😉 samo jos da odpratim Gagija u Srbiju, pa ja pravo u taj Mumbai...😆 ko Radosav, pravo u taj Minken...🤣

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=b5xNHW4y-IQ[/YOUTUBE]





Minken,je odlican.🤣👍🏼kako si s esamo setila.Svaka ti cast
Zna sta kada podjes ti sa Gagijem dodji u Srbiju,pa idemo skupa.Sta kazes😆
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica



Dragice ma rade more oni,rade

 
 ko zna... koliko pospano izgledaju, mozda i prekovremeno...prolece je, sve se budi...
 


Ne samo da se sve budi,nego se dobrooo  probudilo i traje,traje...


Opet me povuklo da skoknem malo do zvezdane observatorije...😉

Obavezno,to je naucna institucija...😉


Ej, sad bez vica...u Minhenu je na drzavnom nivou registriran i priznat Astroloski Institut Minhen i ja sa ponosom mogu da kazem da sam njegov clan...⭐️

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer

Sid u IGT



Lepi, hrabri i mudri crni vitez...kad bi dosao u Hollywood, oborio bi pola Amerike sa nogu...


[/QUOTE]
Ti si bas skromna,vise on zasluzuje
[/QUOTE]

Naravno da vise zasluzuje!!! Moje drustvo sa posla su veliki Bollywood fanovi i poznaju daleko vise Bollwoodskih glumaca nego ja (ja znam samo Sharukh Khan 😆) i oni su ti koji tvrde da ovakvog kao sto je nas crni vitez, jos nisu videli ni u jednom Bollywoodskom filmu...ja sam bila veliki obozavatelj Tom Cruise, Antonio Banderas, Kevin Costner i George Clooney ali tvrdim da se sve cetvorica mogu sakriti pred Sidom...⭐️

[/QUOTE]
Tvoji favoriti su odlicni glumci i face su,ali Sid ima sve to,ali ima mladost,jer je mladji od njih dosta.Uz to,ono sto mi se posebno dopada kod njega to je njegova prirodnost,Covek obema nogama cvrsto stoji na zemlji.Nije ga popularnost ucinila prepotentnim,bezobraznim..Tako je sudeci po svim njegovim intervjuima,clancima,video zapisima.Ja ga takvog vidim i dozivljavam.Kakav je u privatnom zivotu,to ne znam,jer daleko je Indija.Tako da sve razlicito skuvana jela,iz razlicitih pobuda,za mene su potpuno ne bitna,jer nisu dokazana.
[/QUOTE]

Ma nije to samo njegova prirodnost...on jednostavno ima par IQs ili sto bi se na nasem reklo, on jednostavno ima cuku vise...Bog mu tako dao...⭐️

[/QUOTE]
Naravno,ne bi bio tako prirodan i neposredan da nije tako pametan i obdaren.Dao mu Bog on najbitnije,vise mu nista ne treba⭐️
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Tvo Gagi je 100% u pravu🤣
Dragec se dobro setila,pa oni oboje pevaju ruske pesmice😉

pa onda 442 do Beograda...⭐️

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=DU1Y-DOgVrQ[/YOUTUBE]

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Nocas sam imala stvarno cudan san...sanjala sam naseg crnog viteza i njegovu Princezu kako se kriju..onda se u snu pojavila moja dva brata(2 b) Predrag i Nikola iz Beograda ali kao dve bebe(opet 2 b) i njihovog oca tj. mog tetka kojemu je ime Milos(nesto milo, uvek mi je bio dobar na snu)...ja ih u snu pitam da kud su otisli crni vitez i njegova princeza a moji burazeri mi kazu "ma znas tamo, u ono sto se zove BB...

P.S: sta bi moglo da znaci to BB?!?!?! 🤓

BB nije ono sto mislis.Sigurna sam u to.Opusteno😊


E da znas, ja nisam bas tako sigurna...😉
Uzgred, nocas sam sanjala da sam na nagradnoj igri pobedila putovanje u Tirol za dve osobe...😕 a stvarno sam bila i odigrala u jednoj parfumeriji...🤓



U oovm momentu ja sam potpuno sigurna,ali za dalje ne znam.I ako bude,ya njega je to maciji kasalj.Ma on je prevejani vuk.On se ne otvara skoro nista,zakopcan je do grla.Mudar i tajnovit,kao i obicno😉


Cekaj malo...😉 [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=FAiMPPy1ZJI[/YOUTUBE]

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer