^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 13

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica


Ti si bas skromna,vise on zasluzuje


Naravno da vise zasluzuje!!! Moje drustvo sa posla su veliki Bollywood fanovi i poznaju daleko vise Bollwoodskih glumaca nego ja (ja znam samo Sharukh Khan πŸ˜†) i oni su ti koji tvrde da ovakvog kao sto je nas crni vitez, jos nisu videli ni u jednom Bollywoodskom filmu...ja sam bila veliki obozavatelj Tom Cruise, Antonio Banderas, Kevin Costner i George Clooney ali tvrdim da se sve cetvorica mogu sakriti pred Sidom...⭐️

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica


Sid sa fanom.Na ovoj slici je izbrijan,pa mi je nalepsi


Da mi je biti na mestu ovog njegovog fana... i brkove bih nalepila ako treba samo da se jednom uslikam pored njega...πŸ˜› a za jedan poljubcitj u obraz, nalepila bih i bradu...πŸ˜†

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Naravno da vise zasluzuje!!! Moje drustvo sa posla su veliki Bollywood fanovi i poznaju daleko vise Bollwoodskih glumaca nego ja (ja znam samo Sharukh Khan πŸ˜†) i oni su ti koji tvrde da ovakvog kao sto je nas crni vitez, jos nisu videli ni u jednom Bollywoodskom filmu...ja sam bila veliki obozavatelj Tom Cruise, Antonio Banderas, Kevin Costner i George Clooney ali tvrdim da se sve cetvorica mogu sakriti pred Sidom...⭐️

Tvoji favoriti su odlicni glumci i face su,ali Sid ima sve to,ali ima mladost,jer je mladji od njih dosta.Uz to,ono sto mi se posebno dopada kod njega to je njegova prirodnost,Covek obema nogama cvrsto stoji na zemlji.Nije ga popularnost ucinila prepotentnim,bezobraznim..Tako je sudeci po svim njegovim intervjuima,clancima,video zapisima.Ja ga takvog vidim i dozivljavam.Kakav je u privatnom zivotu,to ne znam,jer daleko je Indija.Tako da sve razlicito skuvana jela,iz razlicitih pobuda,za mene su potpuno ne bitna,jer nisu dokazana.
Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Da mi je biti na mestu ovog njegovog fana... i brkove bih nalepila ako treba samo da se jednom uslikam pored njega...πŸ˜› a za jedan poljubcitj u obraz, nalepila bih i bradu...πŸ˜†

🀣 Ima sanse Nataly.Idi u Indiju,tacnije u Mumbaj za godisnji odmor...
Posted: 8 years ago


Ugra'eni slika permalink
Sid na proslavi Kod Marija Kom, ONA poruio direktor JEDNE Bolivudske produkcije
[/ QUOTE] Bas Sam tuan Bila na njegovom profilu ... ovde mi poruio, sto bi REKO Sojitj, bas ko setjer ... [/ QUOTE]



Setjer , Nego sta.Lepo J. stoji dzins ja jos Samo da se izbrije Onda izgleda mladje, mislim ..., mora se uzeti u obzir neznija polovina.Ovako izgleda bas Kao sarmer, sto ja jeste
[/ QUOTE] Pa Stvarno NE Znam KAKO mi poruio sladji ... SA ovom bradom OD "JEDNE neprospavane noi" IMA Totalno divlje djeak izgleda ... Kad poruio glatko obrijan, Onda mi poruio ko beba ... [/ QUOTE]



OVO DVOJE sto manje Rade djeluju vise  neispavani  ,, nek kad rade ,,



Dragice ma rade more oni,rade
 
 ko zna... koliko pospano izgledaju, mozda i prekovremeno...prolece je, sve se budi...
 


Ne samo da se sve budi,nego se dobrooo  probudilo i traje,traje...


Opet me povuklo da skoknem malo do zvezdane observatorije...πŸ˜‰

Posted: 8 years ago
Originally posted by NatalyMusketeer




Ugra'eni slika permalink
Sid na proslavi Kod Marija Kom, ONA poruio direktor JEDNE Bolivudske produkcije
[/ QUOTE] Bas Sam tuan Bila na njegovom profilu ... ovde mi poruio, sto bi REKO Sojitj, bas ko setjer ... [/ QUOTE]



Setjer , Nego sta.Lepo J. stoji dzins ja jos Samo da se izbrije Onda izgleda mladje, mislim ..., mora se uzeti u obzir neznija polovina.Ovako izgleda bas Kao sarmer, sto ja jeste
[/ QUOTE] Pa Stvarno NE Znam KAKO mi poruio sladji ... SA ovom bradom OD "JEDNE neprospavane noi" IMA Totalno divlje djeak izgleda ... Kad poruio glatko obrijan, Onda mi poruio ko beba ... [/ QUOTE]



OVO DVOJE sto manje Rade djeluju vise  neispavani  ,, nek kad rade ,,



Dragice ma rade more oni,rade
[/QUOTE]
 
 ko zna... koliko pospano izgledaju, mozda i prekovremeno...prolece je, sve se budi...
 
[/QUOTE]

Ne samo da se sve budi,nego se dobrooo  probudilo i traje,traje...
[/QUOTE]

Opet me povuklo da skoknem malo do zvezdane observatorije...πŸ˜‰

[/QUOTE]
Obavezno,to je naucna institucija...πŸ˜‰
Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica


prelepa,zadovoljna i srecna devojka,ocito je to...❀️


Pratsie ima Andjeosko lice... a takvo jedno lice stvarno ne ide bas uz svaku facu, posebno ne uz one pernate...πŸ˜‰ uz njeno lice pase samo jedna markantna faca...⭐️

Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica



BB nije ono sto mislis.Sigurna sam u to.Opusteno😊


E da znas, ja nisam bas tako sigurna...πŸ˜‰
Uzgred, nocas sam sanjala da sam na nagradnoj igri pobedila putovanje u Tirol za dve osobe...πŸ˜• a stvarno sam bila i odigrala u jednoj parfumeriji...πŸ€“


Posted: 8 years ago
Originally posted by Sarica


https://vimeo.com/127882605 
Promo snimak Sid u IGT
Deluje tako opusteno,sigurno,covek pun samopouzdanja,Crni Vitez u pravom smislu reci


Ufff...sto nisam ovaj sok ili sta li je vec u toj konzervi pa da me popije...πŸ˜†
A vidi se da mu leze Ruske pesmice...πŸ˜‰

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=3sB4oZqtds8[/YOUTUBE]

Leleee...te godine sam jos bila u osnovnoj skoli... i pravila takva sra... da je moj cale pola dana provodio u sluzbi a pola na razgovoru u skoli...πŸ˜†

P.S: evo Gagi dodaje "nisi ni danas puno bolja"...🀣
Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
Posted: 8 years ago
[QUOTE = NatalyMusketeer] [/QUOTE]

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

5 Participants 1136 Replies 66696Views

Topic started by NatalyMusketeer

Last replied by NatalyMusketeer

loader
loader
up-open TOP