Chat Clubs

^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 6

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67018

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer


I Snoopy preso u mesecare...🤣





Ma gde nadje ovu sliku,prava je nema sta🤣🤣🤣
Mozda se sunca na mesecini🤣🤣🤣
[/QUOTE]

Pokusava da potamni pa da lici na onog koji vec godinama obseda Pussycats-podsvest...😆

[/QUOTE]
Moguce,vrlo moguce😆
[/QUOTE]

Kako ono ti rece: masta radi svasta...😆 a Pussycats su vrlo podlozne uticaju Meseca...🤣

[/QUOTE]
Mesecina,mesecina...😆 suncanje na mesecini,najnoviji trend😆
Edited by Sarica - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago


Shanky je zlatan momak...tacnije receno-zlatna sredina...ali ovde definitivno nije bilo ni H od hemije vec samo perfektna gluma...2 puta godisnje dolazim u Srbiju i od 2010-e samo jos slusam o Maloj Nevesti...u pocetku sam pokusavala da gledam sa mojima ali me Shanky&Pratsie ostavili ladnom...onda jednom padala kisa i nije mi se islo u shoping dok moji gledaju BV i tako ostah sa njima...i to je bila bas ta epizoda u kojoj se pojavio Sid...od tada, sve sto gledam uporedjujem samo jos sa SidYusha...❤️ i jos uvek nisam videla ni na Srpskoj, ni na Nemackoj, ni na Indijskoj TV niti jedan par koji moze da se uporedi sa njima...⭐️

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Laku noc Nataly 🤗
Sutra ce mi biti jako naporan dan na poslu

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Shanky je zlatan momak...tacnije receno-zlatna sredina...ali ovde definitivno nije bilo ni H od hemije vec samo perfektna gluma...2 puta godisnje dolazim u Srbiju i od 2010-e samo jos slusam o Maloj Nevesti...u pocetku sam pokusavala da gledam sa mojima ali me Shanky&Pratsie ostavili ladnom...onda jednom padala kisa i nije mi se islo u shoping dok moji gledaju BV i tako ostah sa njima...i to je bila bas ta epizoda u kojoj se pojavio Sid...od tada, sve sto gledam uporedjujem samo jos sa SidYusha...❤️ i jos uvek nisam videla ni na Srpskoj, ni na Nemackoj, ni na Indijskoj TV niti jedan par koji moze da se uporedi sa njima...⭐️


Shanky je zaista divan momak,dobar covek,vredan,odgovoran i odlican glumac.On i Prats su dobri prijatelji.Njihova gluma je bila sjajna,ali SidYusha su zaista nesto drugoTo je mnoog vise od glume...⭐️❤️ Izuzetan spoj lepote,talenta.jedinstvenosti,istinske hemije...
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Za laku noc...😃
Edited by Sarica - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


 Snoopy nije hteo te bubice,iskulirao ih...😆



Stvar je u tome da kako tada a tako i sada, skoro svaka Pussycat je zamisljala samu sebe na Pratsinom mestu...i tako, korak po korak, iz obozavatelja predjose u Sidove mrzitelje...ali sta da se radi, masta radi svasta, hocu reci-podsvest...😆

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica



Samo pogledaj oci,ne ovo nije profesionalnost i talenat vec nesto sasvim drugo
Jedinstveni i neponovljivi




Ma koja profesionalnost i koji talenat...covece, odgledah sve Holywoodske hitove, videh toliko zvucnih svetskih imena ali nigde ne doziveh ovoliko uzbudjenja kao sa SidYusha a da stvar bude bolja, ne videh niti jednog jedinog njihovog poljubca...

Baby I Miss You

I can't stay at home,
when the night is calling,
I've got lots of friends,
to join me for a drink,
but there's no one there,
who can stop me falling,
'cause your love is like the missing link.
Baby I miss you,
when the memories creep into my mind,
Baby I miss you,
tears of desperation make me blind.
Baby I miss you,
'cause I left the good times 'way behind.
Baby I miss you,
wanna be with you.
I won't miss a chance,
looking for a new love,
searching for the girls,
when the day is done.
But I feel my heart's looking for a true love,
and I know, you're the only one...
Baby I miss you,
when the memories creep into my mind,
Baby I miss you,
tears of desperation make me blind.
Baby I miss you,
'cause I left the good times way behind.
Baby I miss you,
wanna be with you.
And if we ever meet again. Open Your heart if you can.
Baby I miss you,
when the memories creep into my mind,
Baby I miss you
tears of desperation make me blind.
Baby I miss you,
'cause I left the good times way behind.
Baby I miss you,
wanna be with you...


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=-DvJ9s1153A[/YOUTUBE]








Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica

Laku noc Nataly 🤗
Sutra ce mi biti jako naporan dan na poslu



Dzaba ti Mesec, zaposele ga Pussycats...😆
i gde bas nadje kanarinca, to im je poslastica...🤣


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Za laku noc...😃



Laku noc Saro...🤗

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Danas se slavi Sveti Vasilije Ostroski cudotvorac...❤️




Rodom iz Popova Sela u Hercegovini, od malih nogu bese ispunjen ljubavlju prema Hristu. Kad poodraste, primi monaski cin u trebinjskom manastiru Uspenija Bogorodice. Ubrzo se procu zbog svog podviznickog zivota, pa bi, i mimo svoje volje, izabran za episkopa zahumskog i skenderijskog. Kao arhijerej najpre bio u Tvrdosu, a kad Tvrdos razorise Turci, preseli se u Ostrog, gde se tvrdo podvizavase ogradjujuci stado svoje neprestanim i toplim molitvama. Umro mirno u 16. veku, ostavivsi cele i celebne mosti, neistrulele i cudotvorne do dana danasnjeg. K njegovim mostima priticu mnogi i nalaze isceljenja u najtezim bolsetima. Veliki narodni sabor u Ostrogu biva svake godine o Trojicama. Sveti Vasilije, mitropolit zahumski, osnovao je manastir Ostrog podizanjem gornje, pecinske crkve Sv. Krist 1665. godine. Licnost izuzetnih vrlina, zastitnik naroda, iscjeljitelj i cudotvorac. Njegove mosti nalaze se u manastiru Ostrog, a u njihovu iscjeljiteljsku moc vjeruju ne samo pravoslavci vec i ostali vjernici. Sveti Vasilije Ostroski utkao se u zivot naseg naroda pre svega kao svetitelj i cudotvorac .Njegov znacaj je prema tome na prvom mestu harizmaticki i sa tog aspekta treba prvenstveno proucavati njegovo prisustvo u duhovnom zivotu srpskog naroda u toku protekla tri veka .Njegov pak zemaljski zivot i rad i kao podviznika i kao arhijepeja jedne od najvaznijih oblasti u Peckoj patrijarsiji XVII veka , treba posmatrati u sklopu opstih prilika i stanja Partrijarsije novoga vremena . Samo tako moci ce da se shvati i pravilno oceni njegova licna sudbina, trpljenje i rad na dobru crkve i porobljenog naroda , kao i njegov znacaj u duhovnom zivotu naseg naseg naroda kroz vekove. Sveti Vasilije Ostroski ziveo je i radio u vrlo nemirnom periodu, u vreme sukoba medju drzavama cije su se snage, oruzije i diplomatije ukrstali izmedju srpskog naroda i povlacili ga u tesko vrzino kolo borbe i stradanja. Gotovo za sve vreme mitropolitstva Svetog Vasilija trajao je Kandiski rat (1645-1669) sa svojim strasnim reprekusijama u zivotu naseg naroda zeljnog slobode. Bilo je to vreme hajduka i uskoka , neprestalne nesigurnosti i narodnih migracija. Svetiteljski zivot i neumorni rad Svetog Vasilija, stvorili su mu ogroman ugled medju savremenicima. Narod Crne Gore i Hercegovine postovao ga je kao bozijeg coveka poslanog radi spasenja svoga roda. Cudima kojima je Bog proslavio mosti Svetog Vasilija jos vise su pojacala ovu veru u narodu. Jos od 1678 godine, kada su mosti izvadjene iz zemlje i proglasen bio za svetitelja , poceo je da se praznuje dan kad se upokojio. To je 29.april po starom, odnosno 12.maj po novom kalendaru.



Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago