Chat Clubs

Somewhere Over the Rainbow # 4 (Members Only) - Page 7

Created

Last reply

Replies

1128

Views

83832

Users

13

Likes

3665

Frequent Posters

ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago
Originally posted by: vibraj

Happy New Year all my dear friends!

Picture: Now is the dawn of new beginning...



Thank you ,my dear Vibha ❤️, Happy New Your to you.


Edited by ahilajkula - 9 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Dobro vece Duskice...🤗 samo da ti se javim da sam tu...idem jednu da zapalim...bila sam na SYFC i procitala zadnji post od kraljice M i ne mogu da dodjem sebi!!! Od nekadasnjeg vatrenog obozavaoca ona se pretvorila u pravog mrzitelja Sida...ma ne da ga mrzi, pali protiv njega samo tako ali ne samo protiv njega vec i protiv njegovih fanova iz SY redova...da ne poverujes svojim ocima...vrlo jadan i bedan postupak...ali mene ne iznenadjuje...steta sto je zadnja stranica...bas bih joj rado odgovorila...😉 ali zato ce sad expresno biti otvoren novi FC kako bi svi kraljicini podanici mogli odmah da se poklone kraljici M sto ih je udostojila svog dolaska 😆 i da pisu hvalospeve na to njeno pljuvanje po Sidu... odoh sad da zapalim jednu...ipak je sve to malo previse...i to na sam prvi dan Nove Godine... e bas nisko i vise nego odvratno...🤢 eto me brzo...
ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago
Originally posted by: Nataly


Dobro vece Duskice...🤗 samo da ti se javim da sam tu...idem jednu da zapalim...bila sam na SYFC i procitala zadnji post od kraljice M i ne mogu da dodjem sebi!!! Od nekadasnjeg vatrenog obozavaoca ona se pretvorila u pravog mrzitelja Sida...ma ne da ga mrzi, pali protiv njega samo tako ali ne samo protiv njega vec i protiv njegovih fanova iz SY redova...da ne poverujes svojim ocima...vrlo jadan i bedan postupak...ali mene ne iznenadjuje...steta sto je zadnja stranica...bas bih joj rado odgovorila...😉 ali zato ce sad expresno biti otvoren novi FC kako bi svi kraljicini podanici mogli odmah da se poklone kraljici M sto ih je udostojila svog dolaska 😆 i da pisu hvalospeve na to njeno pljuvanje po Sidu... odoh sad da zapalim jednu...ipak je sve to malo previse...i to na sam prvi dan Nove Godine... e bas nisko i vise nego odvratno...🤢 eto me brzo...





Dobro vece Nataly. Ne poznajem M ,ali cinjenica je da nam je odrzala predavanje. Pa mi smo na  SY i trebalo bi da smo svi lojalni nasoj Prat i nasem Siddu... ko mrzi nekog od njih dvoje daleko mu lijepa kuca i ne treba da trosi svoje vrijeme na SY.Prat i Sidd radi svoje harizme ,svakodnevno trpe aferu za aferom...i nikad ih ne ostavljaju na miru...Ovo i danas je nevjerovatno kojom brzinom su se stvorili novinari...????!!!!!
Edited by ahilajkula - 9 years ago
riya_ss9 thumbnail
Posted: 9 years ago

Good Morning All.

This is so true, I just like this.
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago
Originally posted by: ahilajkula





Dobro vece Nataly. Ne poznajem M ,ali cinjenica je da nam je odrzala predavanje. Pa mi smo na  SY i trebalo bi da smo svi lojalni nasoj Prat i nasem Siddu... ko mrzi nekog od njih dvoje daleko mu lijepa kuca i ne treba da trosi svoje vrijeme na SY.Prat i Sidd radi svoje harizme ,svakodnevno trpe aferu za aferom...i nikad ih ne ostavljaju na miru...Ovo i danas je nevjerovatno kojom brzinom su se stvorili novinari...????!!!!!



Ma kavo bre predavanje?! Ja bih pre rekela da je pocela da pljuje sama po sebi ali ne samo ona vec i svi oni koji su se jos do nedavno legtimisali kao "die hard" SYians a sada zbog vlastitih razocarenja i zbog promasenih "reko mi Djura" prorocanstava u vezi HHN&KD, istresaju frustraciju i to na jedan vrlo nizak i bedan nacin, ne samo na nama koji smo odbili da plesemo kako muzika svira, vec sad i na samom Sidu...Jedno si u pravu: gde je M nasla da pljuje po Sidu?! Na SYFC, onom istom mestu u kom smo godinu dana obozavali i voleli i Sida i Yushu...stvarno, vrlo jadan i bedan postupak koji samo potvrdjuje ono sto sam u Augustu pisala: nije kraljica M dzabe u tom istom SYFC tada bila napisala da nam je krajnje vreme da se odmaknemo od SY...i stvarno, ogromna vecina se skoro u potpunosti ne samo odmakla od SY, vec su se doslovce distancirali od Sida zaboravljajuci ne samo njegov FanProfil vec i njega samoga kao da je on licno kriv za sve ono sto se Yushi izdesavalo kod Obojanih...po njihovom ponasanju je ocigledno da ga u najmanju ruku krive sto iz revolta nije napustio BV i ja priznajem da sam i sama to zelela. Ali sad kad sam videla kako su mu svi tzv SYiansi jedan za drugim okretali ledja zbog te nove serije i zbog jednog trecerazrednog KD, sad mi je jasno da je Sid ispravno postupio kako bi svaki drugi normalan glumac na njegovom mestu ucinio...na ovom mestu moram da kazem da sam prestala da odlazim na Yushin FP kad sam videla kako svi ti tzv SYiansi napustaju Sidov FP i prelaze da dizu rejting KD-u kojem ne samo da ne lezi romanticna uloga(pre mu pristaje uloga komicara) vec on jednostavno, cisto bioloski gledano kao muskarac jos uvek nije dosao u onu starosnu dob u kojoj bi mogao da ostvari izvesnu hemiju sa nekom partnerkom na ekranu...Yusha je predivna i ona briljira u svakom pogledu ali ne moze da ostvari hemiju za oboje jer za tako nesto je stvarno potrebno dvoje cija je biologija na istoj talasnoj duzini i takva jedna hemija kao sto je imaju SidYusha nije sama po sebi razumljiva stvar i zato se i nevidi svaki dan i bas kod svakog glumackog para!!! Meni je zao zbog svega toga i stvarno sam duboko razocarana jer ni u snu nisam ocekivala da ce oni koji su se jos donedavno deklarisali kao SYians sada da na takav nizak i bedan nacin da vuku Sida kroz blato. Nije im on kriv sto su umesto da svaki dan odlaze na Yushin FP i tamo prelistavaju njene slike, videe, news i vredno klikaju na onog "awesome" coveculjka, lajkuju komentare drugih i sami komentarisu, oni su to vreme trosili pisuci hvalospeve o KD i o samoj story...Ja stvarno ne zelim nikog da uvredim ali ne mogu da se otmem utisku da se pojedinim visocanstvima iz bivsih SY redova u prvom redu radilo o tome da HHN kao serija predje u rejtingu BV ne samo na IF vec i u TRPs, da SagUn bude omiljeniji od AnSh i da WarSha bude bolji od SidYusha, a ne o samoj Yushi...umesto da sada kada snima bude u samom rejting vrhu, ona je zbog te fatalno pogresne politike njenih vlastitih fanova, pala cak ispod one zabe krastace sto je stvarno tuzno...
Jos samo sta se tice Sida i ovog od samih SYiansa proglasenog skandala: pa sta onda ako je bio pod parom?! I on je covek, valjda i on sme da proslavi dolazak Nove Godine!!! On je jos super reagovao...mene evo danas ceo dan rastura glavobolja...malkice sam preterala sa virkanjem u flasu sa sampanjcem...😆 pa zato danas gutam pilule...
i niko nije pozvao Tellybuzz da me snimi...😔


vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Visit Streak 365 0 Thumbnail + 6
Posted: 9 years ago
Sidharth Shukla's brush with the police, this is not fake news, any police case is not fake, Sid should be more careful, the image he has cultivated is slowing slipping off!

http://www.tellychakkar.com//tv/tv-news/siddharth-shukla-caught-drunk-and-drive-case-150101

http://timesofindia.indiatimes.com/tv/TV-celebrities-who-scandalized-off-screen/photostory/45726332.cms

http://www.mid-day.com/articles/actor-sidharth-shukla-fined-for-drunken-driving-on-new-years-eve/15882182

http://ibnlive.in.com/news/balika-vadhu-star-siddharth-shukla-fined-for-drunk-driving/520881-8-66.html

Edited by vibraj - 9 years ago
Nehageet. thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 9 years ago
Originally posted by: ahilajkula


Thank you dear Neha 😊.You are  wonderful person.


urs welcome dushka dear 😃..n u also so sweet dear ..❤️
Sneha.Love thumbnail
Posted: 9 years ago
Originally posted by: Nataly


Congo for the Rainbow number 4...

and HAPPY NEW YEAR 2015 to all Rainbowians...



[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=fahr069-fzE[/YOUTUBE]



Congo, once again for a new CC 🥳
Jos jednom cestitke na novoj Dugi 🥳

Congratulations graphicsCongratulations graphics

I can see that you were busy and were celebrating with full power. 👏⭐️  You wrote 10 pages already. 👍🏼 Sorry I could not join you in NY celebrations, but I am sure you had lots of  fun!!!

Vidim da ste mi bile vrijedne i ispisale vec deset stranica.👏⭐️ Wow!!! Zao mi je sto nisam bila tu za proslavu Nove...no sigurna sam da ste se super zabavile, poslije cu da vas iscitam.



NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Good evening all & Dobro vece svima...🤗
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 9 years ago

Please, vote for Sid & Molim vas, glasajte za Sida...😳
radi se o jednoj veoma prestiznoj nagradi koju dodeljuje Bollywood...😊

http://awards.filmfare.com/best-actor-supporting-male.php