Returning of the written off #23 Invited only - Page 92

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53779

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Da ubacim malo "Oluje"πŸ˜‰

Posto su Damjan i Marina resili da obnove vezu i krenu ispocetka,Rebeka im je iznajmila kolibu -lepu,u kojoj su oni proveli divnu i stravstvenu noc.Marina je rekla Damjanu da hoce da mu bude supruga.Dok je Ernana zavela Ursula sa kojom je proveo noc.
Dalje desavanje sledi sutra:
Epizoda 61 (ponedeljak) : Beatris ima jaku glavobolju, sta je sustiye i pada u nesvest. Rebeka i Hose je odvode u bolnicu. Olinto otkriva da je u fabrici nesto podmetnuto i da su u velikoj opasnosti. Ernan govori Olintu da je on odgovoran za sve sta se desi u fabrici i zbog dogodjene nesrece, biva otpusten. On ostaje iznenadjen Ernanovom odlukom. Ernan zatim odlazi kod posade "Oluje" da im saopsti da su i oni otpusteni. Furhensio trayi od Lazara da okonca yivot Damjana Fabrea. Marina i Damjan proyivljavaju prelep dan, pun poljubaca, osmeha i ljubavi. Rebeka govori Ernanu da oko svega sto se desilo sa Beatris nije stigla da javi Marini sta se dogadja i da joj je majka u bolnici. Ernan zahteva od Rebeke da joj da adresu mesta gde se nalaze Marina i Damjan, kako bi otisao po nju i vratio je nazad. 


I nema niko drugi osim Ernana da ode po nju i javi joj za majku? Pa stvarno...😑
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Dry..istomisljenice moja...πŸ€—  πŸ€— Zar je bitno sta radi,sve dok on to radi..😳

Bas tako...sve moze da prodje kad je on upitanju β˜ΊοΈ
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Biki, mene stavi sa Sidom,RK,Sultanom,Mahirom i Jese Pavelkom..A mozda sam nekoga i zaboravila..LOL

 
 
Dal, obuzdaj se bre devojko...
 
 
Edited by Nataly - 10 years ago
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Moram da vas napustim sad,a pravo da vam kazem u dilemi sam velikoj...U koju kafanu otici? Ne znam zasto me ljudi tako  muce,aj tamo,ajd ovamo πŸ˜† See ya later πŸ€—
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



🀣Kada sam otvorila link,shvatila sam zasto nisi postavila snimak..🀣 Znaci Shivova majka je choti ma ,a ko je onda otac, i zasto su to krili..mozda zato sto Ira i Alok nisu mogli da imaju decu a i Sachi je usvojena kasnije..πŸ˜•


Da li je ovo neki nemoral u najavi 😲  Zivo me zanima ko je tata πŸ˜†
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


Mnogo je lepo  πŸ‘
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
 
 
                           
Edited by Nataly - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Madhu kaze RK da je spusti dole ,on  to cini ..pritiska je uza zid i drzi zarobljenu svojim rukama..

RK : Zar neces da me pozdravis Bivi ?

Madu : EX Bivi !!!



picture3

RK : Dosao sam da te vidim..da stavim boju na tebe ..ne da te obojim svojim bojama ..!

Sultan se pita gde je Madu..Madu gura RK ,dok je RK hvata za ruku i povlaci jos blize..RK je pita : Kako se jos nisi umorila od ove ljutnje ..a Madu mu odgovara : Jesam..od njega i uspomena na njega...

Covek iz naselja nudi Sultanu alkoholno pice ali on odbija..




picture4

RK se priblizava Madu i kaze: Dosao sam da te obojim..jer to je moje pravo !

Madu: Cemu ove scene ?

RK : Ja imam pravo da stavim prvi boju na tebe  !

RK stavlja boju na Maduine obraze,celo, ruke..ramena..😳

Pesma u pozadini :


Hum Hai Deewane plays in Background..
Kitni baar hum milke bichde. tu hi jane rabba..
Tu hai sirf meri. .fir bhi na jane..
mujhko ye tu bata..duriya hai kyun darmiya?
hum hai dewane ..tere dewane..!!

Is tara tumhe rang lagane ka haq sirf mera hai. aur is tarah rang lagane ke baad kapne ka haq sirf tumhara hai...

RK : Samo ja imam prava da stavim boju ovako na tebe..i samo je tvoje pravo da ovako drhtis dok ja to radim..Srecan ti praznik Bivi !!



picture5


picture6


picture7 RK drzi ;Maduinu ruku..gledaju se..Madu stavlja ruku na RK grudi..uzima boju da stavi na RK..ali u tom trenutku ona ugleda gangstere u dvoristu naselja...ostavlja RK i trci prema Sultanu stavljajuci boju preko celog njegovog lica da ga ubice ne bi prepoznale.. RK gleda sokiran i zaledjen..

Pokusavam da zamislim ove scene u glavi πŸ˜•  Ovu cu epizodu obavezno odgledati cim budem mogla
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly

 
           Nale, Smeky...hyva iltaa kavereiden  Mitenkas olet parjaillyt?
 
 
    
 
 
 
   

 
Hyv iltaa NatalyπŸ˜†πŸ€—
 πŸ€£
Edited by smeker - 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni

Izvinite ako preterujem...ova epizoda je toliko dobra,pa ima toliko materijala ...😳

https://i.imgur.com/34a7iPV.jpg

https://i.imgur.com/uClTDnN.jpg


πŸ˜‰ ja sam zaduzena za preterivanje samo ti postavljaj nema sanse da me stignesπŸ˜†