Returning of the written off #23 Invited only - Page 73

Posted: 10 years ago
Originally posted by saska



Da ti pravo kazem , pretpostavljam da se ti i umoris radeci sve te kreacije,puno to vremena i truda iziskuje, a mi stalno trazimo jos,    mislim lako je meni, Smekicina skola i bezi ( nekad ne moram ni da bezim ,sve sto je na gugiju, valjda je dozvoljeno 🀣) A sve dok uzivas radeci nesto, ne vidim razlog zasto bi sebi rekla stop, plus i mi uzivamo u svemu tome. Onog momenta kad osetis da si se umorila, malo odmoris , pa u nove radne pobede. πŸ˜‰

A sto se tice Levog, pa naravno da sam sad ovo mogla da ocekujem, raspojasao se mali od kako si ga ti ovih par dana ispustila iz vida.πŸ˜† Zato kumo, stisni zube, cuti  i prati sta ti kum radi .πŸ˜‰ A uskoro ce i GPA , treba motriti i na Sida, nece mu jadnicku biti lako ako bude morao da plese ... sa onom , trebace mu nasa podrska  
, kako god
Za sve je potrebno vreme,odricanje,ali kada se radi sa voljom,zeljom i ljubavlju sve je lakse.πŸ˜‰
Ja volim uvek nesto novo,volim izazove pa sam u fazi razmatranja -na svakom polju.
A da levi se "raspojasao",verovatno od vrucineπŸ˜† a pratim ja njega jos uvek,gde da ga pustim,pa vidis na sta je sve spreman.πŸ˜‰
a sto se tice  mog dragog zeke i GPA,tu sam obavezno.pratila sam ga na JDJ,pa gde sad da ga ostavim kada mu je najteze,πŸ˜• da hoce otplesati iz BV zajedno sa tim plesom i da zavrsi ovu godinu sa tim,ja bi bila veoma srecna.No,videcemo...sta ceπŸ˜‰
       
Edited by Bikica - 10 years ago
Posted: 10 years ago
A ovo smo ja i moj suprug-lav i lavicaπŸ˜‰
Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni




E samo ovo da odgovorim kad me vec vuces za jezik..🀣 Secas se da je bio i neki Sultan koji je pretio RK preko telefona..sada odjednom to nije taj nego neki levi Sultan..koliko bre oni Sultana kriminalaca imaju πŸ˜† A to sa holijem..i ja sam se isto zapitala,pa reko mozda mu je zena bila te vere..ali bre sta ce on onda da ucestvuje u ritualima...Ma nemaju veze s mozgom..toliko tih scena gde nema veza s vezom ima u MB da pocnem da nabrajam,zavrsila bih ujutru..

E sad odoh da se istusiram,pa se vracam..πŸ˜‰ (naravno ako mi jos bude radio net πŸ˜•)



Da, toga se secam i bilo je bas pomenuto da je to poznati Don, medjunarodni kriminalac. Ja sam iskreno stalno ocekivala i tu neku vezu, medjutim,ne desi se nista po tem pitanju. Ili je ovaj Sultan kriminalac samo u okvirima Mumbaia , a ovaj medjunarodni tek treba da se pojavi, 🀣ili su smetnuli sa uma tu '' vaznu cinjenicu'' . Medjutim, ovo oko upraznjavanja rituala je ozbiljan gaf, ponavljam ne znam kako to regulisu u Indiji ali to  upraznjavanje drugih rituala, bar u arapskom svetu, a to znam pouzdano se naziva shirk ( zabusavanje )  i smatra se jednim od najvecih grehova, tako da uz sve gluposti koje su scenaristi znali da prikazu, ovo je ...
Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni




E samo ovo da odgovorim kad me vec vuces za jezik..🀣 Secas se da je bio i neki Sultan koji je pretio RK preko telefona..sada odjednom to nije taj nego neki levi Sultan..koliko bre oni Sultana kriminalaca imaju πŸ˜† A to sa holijem..i ja sam se isto zapitala,pa reko mozda mu je zena bila te vere..ali bre sta ce on onda da ucestvuje u ritualima...Ma nemaju veze s mozgom..toliko tih scena gde nema veza s vezom ima u MB da pocnem da nabrajam,zavrsila bih ujutru..

E sad odoh da se istusiram,pa se vracam..πŸ˜‰ (naravno ako mi jos bude radio net πŸ˜•)

Ima bre da radi πŸ˜•  Ja cekam danasnju epizodu πŸ˜ƒ
Posted: 10 years ago

 Drustvo, iako sad imam najnovije cudo od sticka, vecaras mi veza puca svakih 15 minuta a nije ni cudo, vani se sprema sneg...

pa tako od mene...
 
  
 
 
Posted: 10 years ago
Originally posted by Nataly


 
 
A ovo ce biti izletanje iz kadra...πŸ˜ƒ
 
  
 
 
A onda ce da je uhvati...

Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


Ima bre da radi πŸ˜•  Ja cekam danasnju epizodu πŸ˜ƒ


Badi, ja bih volela da joj net radi cisto da se iscaskamo, nemoj samo da joj otkaze sutra, joj , meni sad tek slede  epizode, i ova sledeca za Holi,pa sve naredne
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


Ceca Raznatovic: Publika me je ucinila najvoljenijom na svetu!



Novosadska publika sino i veeras uinila me je najvoljenijom enom na svetu. Nisam umorna ve puna poleta i veoma se radujem sledeem koncertu, rekla je Ceca obraajui se publici u prepunom Spensu

Ne propustite...

SPEKTAKL U NOVOM SADU: Spens goreo, Ceca zavrila koncert posle bisa!

Nakon jueranjeg spektakularnog koncerta u Novom Sadu, folk zvezda Svetlana Ceca Ranatovi se i veeras druila sa svojom publikom u dvorani Spens.

Novosadska dvorana veeras je bila krcata ve od 20 asova, tanije pola sata pre poetka koncerta, koji je poeo tano na vreme u 20:30 asova.

Kao i prethodne veeri pevaica je otvorila koncert pesmom Nevaljala, a ve sa prvim taktovima publika je zapevala zajedno sa svojom miljenicom i to glasnije nego prethodne veeri.

Grmljavina dobrog raspoloenja preplavila je uvenu dvoranu, a Ceca je odluna da svojim fanovima priredi no za pamenje.

Nakon Nevaljale, Ceca je nastavila da nie svoje stare hitove, a Novosa'anima je otpevala i pesmu Beograd. Usledili su i noviji hitovi, ali i prava eksplozija dobrog rasploenja i pozitivne energije.

Frizerka Svetlana Bubanja Bucka i veeras prati koncert iz bekstejda i odluna je u nameri da svojoj prijateljici skine visoke potpetice kako bi joj olakala vieasovno 'uskanje koje joj predstoji. U emu je i uspela Ceca numeru "Vazduh koji diem" izvodi bosa i razigranija.

"Pusti me da raskinem s njom" podigla je Spens da igra u ritmu sa pesmom. "Novosadska publika sino i veeras uinila me je najvoljenijom enom na svetu. Nisam umorna ve puna poleta i veoma se radujem sledeem koncertu u Srbiji u Subotici 27. decembra", otkriva Ceca, koja je nakon koncerta organizovala privatnu urku u Novom Sadu.


A di li je ovde Drya, ne vidim πŸ˜†

Samo da vam kazem. Badi me je veceras tri puta zvala sa koncerta. 
Hvala malena β€οΈ

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=XkCTCcNLae8[/YOUTUBE]
Posted: 10 years ago
Originally posted by Bikica


Kumo,ne bi da vas ometam,vi imate zajednickih tema u kojima ja se ne snalazim,a kreacija ce biti,nemam nekih za sad vise.πŸ˜‰



Biki, to sto se ti ne snalazis u toj konkretnoj temi,nije tvoja krivica, rekla si lepo brate-ne zanima me..i gotovo..Ja sam prihvatila da ne pratis i niko ti ne zamera to,..a zasto bi zbog toga nekom smetala ???😲 Stvarno neznam odakle ti to,a ako ti je nekada neko odavde rekao da smetas jer ne pratis MB,izvini,ja to nisam videla inace bih reagovala..Ovo je nas topik,na kome pricamo o svemu..pa ja licno udavim svaki dan sa vremenskom prognozom i horoskopom,pa se posle svi redom sprdaju sa clancima koje postavim..🀣 I na kraju ,krajeva,ovde smo da se opustimo, a ti se ne opterecuj time sta ko misli, jer ti garantujem da svaka od nas zna sto posto koliko nam ti i tvoje kreacije ulepsate dan ,koliko nam znaci tvoja podrska i uteha kada je tesko,tvoja sala ,tvoji pozitivni postovi koji nas razgale i rasplacu..A sada pises,mozda zelis da odes..Stvarno bi to mogla ?? Pitam te jer si me stvarno rasplakala takvim izjavama..seti se kada sam ja probala da odem zauvek,sta si mi pricala..pa te reci samo okreni i posveti sebi i bice ti sve jasno sta sada mislim..
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




Badi, ja bih volela da joj net radi cisto da se iscaskamo, nemoj samo da joj otkaze sutra, joj , meni sad tek slede  epizode, i ova sledeca za Holi,pa sve naredne


Jo..pu pu..pomeri se s mesta..sutra uvece je najbolja epizoda i ako bog da vremena,prevescu je i za ostale..πŸ˜‰

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1107 Replies 53513Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Drya

loader
loader
up-open TOP