Returning of the written off #23 Invited only - Page 2

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53780

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Dobro jutro samo da se javim,odoh da zavrsim citanje  topika.Vi mene preozbiljno shvatate jeste da volim da vas citam,ali brate mili preteraste ga i to sve u mom odsustvu ja kad sam tu nigde nikog nema. Vi svakim danom sve vise napredujete ðŸ˜†
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Hvala Bikice 
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027

DOBRO JUTRO!

Smeki evo jedna sladja da se oporavis od sokova ðŸ˜†


Hvala ti Nado  Inace Saska bi me dokusurila nacisto 
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: saska

A ovo da Smeki lepo zapocne dan 🤣



Sta joj je bre ,sta se dere ispameti me nacisto,osvesti se zeno 
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Bolivud (engleskiBollywoodHindi: ), je naziv za filmsku industriju u Indiji, odnosno njen specifini stil. esto se naziv Bolivud netano upotrebljava kao naziv za svu filmsku industriju u Indiji, jer je on samo dio nje. Bolivud je jedan od najveih filmskih proizvoda na svijetu.[1]

Ime je dobio po Bombaju - bivem nazivu za Mumbai - i Holivudu u Kaliforniji - centru ameriki filmske industrije. Bolivud se uglavnom odnosi na filmove koji koriste Hindi, odnosno hindustani - kolokvijalnu osnovu Hindi i Urdu jezika. Tako'e se primjeuje i rast prisustva engleskog jezika u dijalozima, kao i pjesmama. A tako'e postoji i veliki broj filmova koji su napravljeni iskljuivo na engleskom jeziku.

Sredinom 1990ih, na scenu opet stupaju muzike romanse, a filmovi toga doba su Hum Aapke Hain Kaun 1994. i Dilwwale Dulhania Le Yayenge 1995. Zahvaljujui tim filmovima u indijskoj industriji se ra'aju nove zvijezde glumaca kao to su Shahrukh Khan, Aamir Khan i Salman Khan, i glumice Sridevi, Madhuri Dixit i Kajol. U tom periodu akcije i komedije su tako'e bile zastupljene sa glumcima kao to su Govinda i Akshay Kumar i glumicama Raveena Tandon i Karisma Kapoor.

2000e poinje porast popularnosti Bolivud filmova u svijetu. Ovo je vodilo snimanju filmova sa vie kvaliteta, tehnikih unapre'enja i dr. Bolivud-manija raste u Sjedinjenim Amerikim Dravama. Neke od najveih filmskih kua, kao to su Yash Raj films i Dharma production bili su proizvo'ai novih modernih filmova

Bolivud filmovi su najee muziki filmovi. Uspjeh filma preteno zavisi od kvaliteta muzikih melodija. Muzika za filmove se esto objavljuje prij filma i pomae u prijemu filma kod publike

Bolivud filmovi su preteno melodramatini. Preteno se bave ljubavnim temama, ljuti roditelji, ljubavni trouglovi, porodine veze, rtve, korumpirani politiari, kidnaperi, slomljena srca, kurtizane sa zlatnim srcem... ...

Bolivud zapoljava ljude iz svih djelova Indije. On privlai hiljade inspirisanih glumaca i glumica, koji se nadaju proboju u fulmskoj industriji. Modeli i lijepe takmiarke, tv glumci, pozorini glumci, svi sa nadom i snovima o tome da budu zvijezde. Kao i u Holivudu, vrlo malo njih uspije.

Popularnost zvijezda moe da raste, ali tako'e i da opada jako brzo. Jako malo stranih glumaca su u mogunosti da daju obiljeje u Bolivudu, ima izuzetaka kao to je hit film Rang de Basanti gdje je glavna glumica bila Alice Patten, engleskinja.

Bolivud filmovi su multi-milionske produkcije, sa najskupljom produkcijom koja kota 10 miliona dolara. Vie ambiciozni projekat kao to je film Mahabharata - Ravi Chopra, smatra se da e kotati vie od 30 miliona, a poee snimanje u 2008. U areama kao to su akcije i specijalni efekti, skoriji Bolivud filmovi, Bolivud je zapoljavao me'unarodne tehniare za filmove kao to je Krrish 2006. I Ljubavna pria 2007, specijalni efekti su se radili u pet me'unarodnih studija.


Tokom godina, Bolivud godinje snimi preko 800 filmova, to je pokazatelj njegove popularnosti.


smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Auuu postavile ste toliko slika DD,da nisam mogla mnogo  kafe da popijem,jer ste ocigledno resile da me vi prebacite na nesto jace. Gde ces jace od ovoga sto ste mi priredile Edited by smeker - 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

mudde ki baat

pratyusha we want to see u with sidharth sukla again on tv , is it possible?

Pratyusha Banerjee: Hopefully once even Sid is out of the show.

Edited by smeker - 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Hi Pratyusha, can you please tell me why u behaved so bad with asif azim?? only for the language barrier??? Ellie, sofia also cannot speak hindi well. why u were so rude with asif???
Pratyusha Banerjee
The kind of conversation we use to have, I really didn't like him. At the end whatever he said i didn't really appreciate it.
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Namasthe!!!I'm a very very very big fan of ansh!!!you are marvellous at keeping matured expressions!!How can u act so well??What is ur opinion about siddharth?Who was ur best friend on balika vadhu sets?Can u please tell me something about its director?Actually,I feel that u deserve to win BB7.ALL THE BEST FOR UR FUTURE!!Can u plz wish me luck??
Pratyusha Banerjee
Sreedurga, thank you so much for all the appreciation. He is a great person and a great actor to work with. Best friends to me was the whole team. And the director is awesome because of him the show is actually what it is. Thank you for thinking that I should have won the show. Wish you best for the future.



hello Pratyusha ... i am Indranil also frm kolkata my question is\nif Ajaz propose u after coming out frm bigg boss house vil u accept it??????
Pratyusha Banerjee
Hi Indranil, Ajaz is a married man with a son and he is just a sweet friend to me. There is nothing like that, and even if he proposes me in his wildest dream I'm never gonna say a yes,he is not my cup of tea.
Edited by smeker - 10 years ago