Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 104

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53726

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Moguce je..da ona postane gospodja br.4 Dr Jagdisu..Jadan on..toliko nema srece u ljubavi ...πŸ˜†



Nema srece u ljubavi al' zato mu spermici rade 300/h . Zena samo prodje pored njegovih pantalona i vec trudna
πŸ˜†


Kako onda Anandi nije..ni sa njim...😲 Mozda je koristio zastitu, znao je u kakvu ce zenu da izraste..πŸ˜•
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Ne znam sta su smislili, a opet kao da smo to ikad i znali kad su oni u pitanju. Ja licno mislim da hoce sad da navuku gledaoce sa Sidom, navodno najavljujuci tajnu iz njegove proslosti... a opet mozda pripremaju teren jer on hoce da ode


Ovaj drugi deo mi se mnogo dopada. Jos mi oni clanci o njemu ne izlaze iz glave.
Igraju oni izgleda u dva pravca. Jedno je prica sa Sidom a drugo je Gangina trudnoca koja nije smela da se desi.

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027

Nataly je ispucala svojih 15 postova.

Pozdravi mi drustvo ❀️ i pozeli im laku noc...kuckamo se sutra...πŸ˜ƒ
 
                        



Nataly,ja sam ljubomorna . Kako uvek Nada zna da si ti ispucala svojih 15 postova🀣

Laku noc darling




nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
 
Originally posted by: Daltoni



Nado..sta mislis da su me zamolili da im prevedem to tvoje ko je sr..van rupe..sta bi bilo..🀣



🀣   Ne sumnjam da bi se ti snasla. Na primer   "velika nuzda u malu rupu"  πŸ˜†
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



A mozda Jagi na kraju zavrsi sa Tanandi, prva ljubav  zaborava nema pa odu u Ameriku i Tanandi napise knjigu, kao sto je svojevremeno pisalo u nekim petparackim novinama. Pretpostavljam da se samo takve novine i bave sad BV


E i to nije los scenario. Taman bi se krug zatvorio i svi bi bili srecni. Naravno pre toga Siv treba da nekako nestane iz njenog zivota a za Gangu znamo, nece preziveti trudnocu.
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Nataly,ja sam ljubomorna . Kako uvek Nada zna da si ti ispucala svojih 15 postova🀣

Laku noc darling





Natali, vidim da si jos uvek tu ali da ne moyes da se javis..Pa Laku noc i od mene..
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Moguce je..da ona postane gospodja br.4 Dr Jagdisu..Jadan on..toliko nema srece u ljubavi ...πŸ˜†



Nema srece u ljubavi al' zato mu spermici rade 300/h . Zena samo prodje pored njegovih pantalona i vec trudna
πŸ˜†


Kako onda Anandi nije..ni sa njim...😲 Mozda je koristio zastitu, znao je u kakvu ce zenu da izraste..πŸ˜•


Ma Anandi je sva felericna, zastitu je garant koristio onaj period kad mu je samo Gauri bila u glavi i bila je bas jedna scena kad on na raspustu dolazi kuci, i dalje srcem i mislima uz Gauri, Anandi nacinje to pitanje dece jer navodno dadisa vrsi pritisak a on poludi na nju , kako moze sad o deci da prica kad on studira i bla bla. Medjutim, njihov MM , pa do odlaska u Mumbaj imali su fore ihaaaj , s obzirom na njegovu pokretljivost, samo da ona nije felericna , a i debilna sad kako je u zrelijim godinama. Mada ja znam da su to u stvari tek sad posledice metka koji je primila u detinjstvu. Ta debilnost, to je zakasnela reakcija i kako bude starija sve ce biti izrazenija 🀣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Ako je tako,onda mislim da ce biti interesantna prica..πŸ‘πŸΌa i Sid nije blesav,pa zna on koliko im tamo vredi i da im on sada nosi celu seriju..


Nisam sigurna koliko im on bas nosi seriju. Mnogo njih sada prati BV zbog ljubavne price izmedju Jagija i Gange. Od njegovog ucesca u JDJ a i onog fijaska od MM uloga Siva nije onakva kakva je nekad bila.
Edited by nn027 - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027

 
🀣   Ne sumnjam da bi se ti snasla. Na primer   "velika nuzda u malu rupu"  πŸ˜†



Jao ..mnogo kuburim s vama...🀣