Returning of the written off #23 Invited only - Page 102

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53746

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027



Nisam shvatila sta se desulo ustvari?



Ne znam da li je ona jos negde imala skidanje posta, uglavnom juce je na jednom topicu povodom peticije, ta osoba da ne pominjem ime prvo ispod mog posta taj deo se ne odnosi na mene jer sam ja prokomentarisala nesto drugo napisao-la ne znam da li je zensko ili musko da se ne porede dve glumice, a drugi deo je mogao da se odnosi i na Jasnu i mene da topic ne pretvaramo u caskanje, medjutim , danas je skinuo tu celu stranu, nema ni mene ni Jasne ni onih koji su se smejali na moj post. Moguce da je tu bila i ona, ne znam jer je stranica istrgnuta 🤣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Ja ipak predpostavljam da ce otkriti kako je Sachi usvojena i da je iy neke siromasne porodice..pa da ona to sazna i bude ocajna..Ali ko zna sta su ovi scenaristi smislili..sigurno nista pametno,u to sam sigurna..🤢


Ako bude tako, da je siromasna i usvojena, to ce biti udarac za njen ego. A sve nesto mislim da bi Jagi ipak mogao na kraju da zavrsi s njom kad mu Ganga umre. Al sto kazes ko ce ih znati sta su smislili scenaristi.🤢
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=OIiumj5AM7o[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=RowTZzIEsxw[/YOUTUBE]
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027


Ako bude tako, da je siromasna i usvojena, to ce biti udarac za njen ego. A sve nesto mislim da bi Jagi ipak mogao na kraju da zavrsi s njom kad mu Ganga umre. Al sto kazes ko ce ih znati sta su smislili scenaristi.🤢



Moguce je..da ona postane gospodja br.4 Dr Jagdisu..Jadan on..toliko nema srece u ljubavi ...😆
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Ajmo ajmo cure, hocemo li biti musketari, hocemo li ubijati ovaj topic ili sta 😉


nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Ne znam da li je ona jos negde imala skidanje posta, uglavnom juce je na jednom topicu povodom peticije, ta osoba da ne pominjem ime prvo ispod mog posta taj deo se ne odnosi na mene jer sam ja prokomentarisala nesto drugo napisao-la ne znam da li je zensko ili musko da se ne porede dve glumice, a drugi deo je mogao da se odnosi i na Jasnu i mene da topic ne pretvaramo u caskanje, medjutim , danas je skinuo tu celu stranu, nema ni mene ni Jasne ni onih koji su se smejali na moj post. Moguce da je tu bila i ona, ne znam jer je stranica istrgnuta 🤣


🤣  Badi pa i meni se to desilo kad sam postavila jednom Radovana III sa onim delom "ko je sr...o van rupe"  I posto nisu imali razumevanja za vrhunsku umetnost celu su stranu obrisali 😆
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Dobro..ali necu da preterujem..😕



Dobro.. al ko je kome govorio od viska glava ne boli 😉
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Nataly je ispucala svojih 15 postova.

Pozdravi mi drustvo ❤️ i pozeli im laku noc...kuckamo se sutra...😃
 
                        

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027


Sad sam bacila pogled i naletim na raspravu zasto je Ganga odmah ostala trudna a Anandi vec godinu u braku i nista. 😕
Jos malo pa ginekologija na IF
.



Ako, hajde da vidimo bas zasto Anandi nije ostala trudna, da li je Shiv uopste nesto imao sa njom ili mu package nije metar pa nije mogao da zabaci na tu razdaljinu...