Returning of the written off #23 Invited only - Page 101

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53745

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

NOVAK DJOKOVIc: Tenis mi je spasao zivot


Moja ljubav za sport je velika. Na neki nacin, teren je spasao moj zivot, rekao je srpski teniser

Novak okovi, Foto: La Nacion

Najbolji srpski teniser Novak Djokovic izjavio je u opsirnom razgovoru za argentinske medije da mu je tenis spasao zivot.

Drugi teniser sveta trenutno je u centru panje u Argentini, gde e odigrati me na oprotaju Davida Nalbandijana od profesionalnog tenisa.

Djokovic je izrazio oduevljenje boravkom u Argentini, a potom je priao o svom detinjstvu i ratu u Jugoslaviji.

"Nikada nisam razmiljao u smislu da me pitate o strahu. Ali, rat je imao uticaj na moj pristup profesionalnom tenisu i uopte posveenosti sportu. Rat nije neto to elite bilo kome, to je unitenje, porodice nestaju, gubite voljene osobe i napadnutoj zemlji je potrebno mnogo vremena da se oporavi. Naravno da se jo uvek oseaju posledice. Ipak, pozitivna strana rata, ako je moe biti, je ta da su se mnogi ljudi zbliili i da su zajedno prevazilazili sve nedae. U ratu svi gube, to je najgore, to je razaranje. Dakle, teren je bio blagoslov u mom ivotu", rekao je Djokovic.

Najbolji srpski teniser je objasnio da mu je tenis mnogo pomogao da prevazi'e mnoge probleme u tadanjem periodu ivota.

"Da, tenis mi je mnogo pomogao mentalno. Dao mi je toliko puno pozitivnih stvari u ivotu. U mojoj porodici niko nije igrao tenis pre mene. Kada sam imao etiri godine video sam na TV-u tenis i zaljubio se u taj sport. Pored restorana koji su moji roditelji drali na planini u Srbiji bila su tri teniska terena i ja sam poeo da treniram. Moja ljubav za sport je velika. Na neki nain, teren je spasao moj ivot. Bio sam prilino srean da imam oca koji je verovao toliko puno u mene i moje sposobnosti. Bio sam okruen ljudima koji su znali dosta o tenisu i tokom poetnih koraka i tokom detinjstva. Oni su me napravili ampionom. Iza toga ide pria da sam doao iz zemlje koja je bila u ratu i gde je bila ekonomska kriza. Sport mi je dao sve, ak i vie nego sportski uspeh. Dao mi je da putujem svetom, da upoznajem ljude, kulture, i za mene najvea vrednost, da imam dobre prijatelje i dobar odnos sa ljudima".


Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

SKANDALOZNO: Borac protiv rasizma izjednaio Djokovica i Simunica


Vie puta video sam Novaka Djokovica kako se sluzi gestama koje su u kontekstu rata u bivoj Jugoslaviji vrlo neprimerene i mogle bi se shvatiti kao provokacija, rekao je Pijar Povar

Novak okovi

Predsednik organizacije koja se bori protiv rasizma u fudbalskoj Evropi (FARE - Footbal against Racism in Europe) Pijar Povar u izjavi za hrvatske medije rekao je da je vie puta video Novaka okovia kako se slui neprimerenim gestikulacijama koje su u kontekstu rata u bivoj Jugoslaviji mogle da se shvate kao provokacija!

Povar je odgovarajui na pitanje o postupku Josipa imunia koji je poveo skandiranje "Za dom spremni", odgovorio.

"Sada je red na Hrvatskom fudbalskom savezu da deluje. Svakako, moe se prihvatiti i imunievo izvinjenje. Ljudi se katkad upletu u stvari kojih nisu niti svesni. Svi mi imali smo situacije u kojoj smo preli granicu, pogotovo u Evropi. Niz je primera i u ostalim zemljama Balkana. Vie puta video sam Novaka okovia kako se slui gestovima koji su u kontekstu rata u bivoj Jugoslaviji vrlo neprimereni i mogli bi se shvatiti kao provokacija. Ne zaboravimo da su balkanski konflikti jo svei i na utakmicama to svako malo izbija na povrinu", rekao je Povar.


Jedan od komentara citalaca :

Lupio, pa ostao ziv...👏


Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
A gde nam nestade Nataly, nesto joj dugo traje sa Apy 🤣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

SKANDALOZNO: Borac protiv rasizma izjednaio Djokovica i Simunica


Vie puta video sam Novaka Djokovica kako se sluzi gestama koje su u kontekstu rata u bivoj Jugoslaviji vrlo neprimerene i mogle bi se shvatiti kao provokacija, rekao je Pijar Povar

Novak okovi

Predsednik organizacije koja se bori protiv rasizma u fudbalskoj Evropi (FARE - Footbal against Racism in Europe) Pijar Povar u izjavi za hrvatske medije rekao je da je vie puta video Novaka okovia kako se slui neprimerenim gestikulacijama koje su u kontekstu rata u bivoj Jugoslaviji mogle da se shvate kao provokacija!

Povar je odgovarajui na pitanje o postupku Josipa imunia koji je poveo skandiranje "Za dom spremni", odgovorio.

"Sada je red na Hrvatskom fudbalskom savezu da deluje. Svakako, moe se prihvatiti i imunievo izvinjenje. Ljudi se katkad upletu u stvari kojih nisu niti svesni. Svi mi imali smo situacije u kojoj smo preli granicu, pogotovo u Evropi. Niz je primera i u ostalim zemljama Balkana. Vie puta video sam Novaka okovia kako se slui gestovima koji su u kontekstu rata u bivoj Jugoslaviji vrlo neprimereni i mogli bi se shvatiti kao provokacija. Ne zaboravimo da su balkanski konflikti jo svei i na utakmicama to svako malo izbija na povrinu", rekao je Povar.


Jedan od komentara citalaca :

Lupio, pa ostao ziv...👏



Covek veze sa zivotom nema. Majko moja mila 😕
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

A gde nam nestade Nataly, nesto joj dugo traje sa Apy 🤣



Nisam shvatila sta se desulo ustvari?
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Neka neka, samo ti postavljaj, jeste mi net spor, al je dostizan
🤣



Dobro..ali necu da preterujem..😕
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Inace nisam vam rekla po IF se sad malo, malo vise sprdaju sa BV. Komentari tipa najbolje sa Gangom da ubiju i Jagdisa, pa odgovor svi ce umreti, samo ce Anandi ostati neunistiva, pa do zahteva i da Sid i Shanky odu iz ovog crap-a, pa da jedva cekaju da im ekrane zauzmu samo Sanchi i Anandi i tako , vesela BV ...😎
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago



Ovo je kada je dosao da je podrzi u JDJ..bili su preslatki..😳

Edited by Daltoni - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

Inace nisam vam rekla po IF se sad malo, malo vise sprdaju sa BV. Komentari tipa najbolje sa Gangom da ubiju i Jagdisa, pa odgovor svi ce umreti, samo ce Anandi ostati neunistiva, pa do zahteva i da Sid i Shanky odu iz ovog crap-a, pa da jedva cekaju da im ekrane zauzmu samo Sanchi i Anandi i tako , vesela BV ...😎



Ja ipak predpostavljam da ce otkriti kako je Sachi usvojena i da je iy neke siromasne porodice..pa da ona to sazna i bude ocajna..Ali ko zna sta su ovi scenaristi smislili..sigurno nista pametno,u to sam sigurna..🤢

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

Inace nisam vam rekla po IF se sad malo, malo vise sprdaju sa BV. Komentari tipa najbolje sa Gangom da ubiju i Jagdisa, pa odgovor svi ce umreti, samo ce Anandi ostati neunistiva, pa do zahteva i da Sid i Shanky odu iz ovog crap-a, pa da jedva cekaju da im ekrane zauzmu samo Sanchi i Anandi i tako , vesela BV ...😎


Sad sam bacila pogled i naletim na raspravu zasto je Ganga odmah ostala trudna a Anandi vec godinu u braku i nista. 😕
Jos malo pa ginekologija na IF
.