Returning of the written off #23 Invited only - Page 75

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53743

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Aj da malo i ova Dipali necim doprinese 🀣

Dips praises Sultan blue eyes good glare any girl can fall for him.

A ovo necu zaboraviti nikad 🀣




Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni

EPIZODA OD 2.APRILA


http://www.youtube.com/watch?v=uNP38Vq09vQ


Radha comes to wake RK up with Bittu. RK opens n is in kurta n denims. Radha says is din ke chand aur raat ki suraj ko koi kaise samjhe. She helps him with his kurta. RK says hegoing to chawl Radha asks why? RK says to color security guard of chawl. He says as it is his first holi with Madhubala so will put color on Madhu first.. Radha asks why. he says he is adicted her DIL. RK leaves



picture9


picture10

Bittu tries to stop but Radha says its decision time if Madhu has moved on or wants to give Madhubala Rk a chance.. or RK returns with burden of guilt.

Bhujang is ready with his arsenal, guns, knives n declares Holi with Sultans blood today!






picture13

Precap " BG - Piya ke rang ..rang deeni odhani. RK face covered in colors. He puts color on Madhu n turns her n they r in RK banner pose n really close.



picture14


picture15




Dakle, mene je sokiralo ono kada je RK rekao majci : Ovo je moj i Madhubalin prvi holi..hocu da prvi stavim boju na nju..😳 A radha i Bitu se slozili da ce sam svojim ocima videti da je Madu nastavila sa zivotom,pa ce se i on trgnuti..eto koliko poznaju RK..ali necu da pricam do sutra...
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

Aj da malo i ova Dipali necim doprinese 🀣

Dips praises Sultan blue eyes good glare any girl can fall for him.

A ovo necu zaboraviti nikad 🀣







Eto i Dipali misli da je HOT...πŸ˜‰

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Nado, kada se samo setim, kada je dosao na binu i skinuo sako..a meni puls u trista...😳 Sutra cemo imati jos dvojicu sa bubnjevima ali ovaj je bio neponovljiv..☺️

Posteno da ti kazem ja sam tad blenula u njega otvorenih usta,πŸ˜‰  Bilo je bas mocno kako je uzeo bubnjeve i zasvirao.

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni




Fenomenalno..Biki..a gde je nasa fotografija..? πŸ˜‰

Dal,Hvala dragaπŸ€— Fotka i nije bitna,vidis razni clanci izlaze,pa reko da izadje i jedan nas.πŸ˜† A sto se tice  tvog predhodnog posta upucenog meni,recicu ovo,niko mi nije rekao da smetam,to ja samam sebi dodam,jer ne volim biti napadna,kao sto to nekad znam,imam te neke svoje kocnice uvek,kada trebam da se smirim i kazem stop sebi.
Ali odavno to vec neki znaju da se kanim otici,raskrstiti sa IF ali kao sto sam rekla to je zarazno kao LSD, tesko jeste,zato i nism otisla ,nisam imala srca,zbog dragih ljudi koji me uvek vracaju kada mi je tesko i kada sam u nedoumici.Ali neke stvari ostaju nedorecene,koje su duboko u meni i sa kojima ja moram sama raskrstiti i videti sta dalje.πŸ˜‰Tako i sada.
Hvala ti na recima upucenim meni,tesko mi je ako sam te razalostila mojim izjavama,ali samo sam bila iskrena,a nisam mogla sakriti to.Ne zelim da vas vidim tuzne i ako nisam cesto ovde ako me nema sa vama itd. Ali ako dodje vreme da odem to ce biti na poseban nacin.πŸ˜‰Za sada sam jos uvek tu i cekam GPAπŸ˜†
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni




Fenomenalno..Biki..a gde je nasa fotografija..? πŸ˜‰

Ma ko ih je zauzeo, to nam javi πŸ˜ƒ
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Na Tv Prvoj uskoro pocinje sa emitovanjem Karadaji..ako se secate,to je ona Turska serija sa lepim brkom koju pratim posle MB..i vec sam vam pricala da je mnooogo dobra..eto sada mozete da je gledate od prve epizode,a javicu vam i kada pocinje..πŸ˜‰


Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska




Jao BIKI 🀣🀣🀣

Lepo si ovo sve izvestila, samo u sledecem clanku napisi i s kim su zauzeti, molicu lepo, da to razjasnimo ovoj najezdi devojaka.

ok,kumice,samo su mi potrebni dopisnici i razjasnjenje,a sta ako je sid zauzet sa mnom,sta cemo sa Natali,Nadom itd,a znam da je RK zauzet sa tobom i ti njim🀣A Dal sa kim je ona zauzetaπŸ˜† Drya,za Smeki znam ona je sa kinezom a on nije medju potencionalnim dobitnicima nagrada.πŸ˜†
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Ovog puta mi je drago sto nema moj broj..🀣



🀣🀣🀣

A zar ti sumnjas u mene ? πŸ˜† Ako sam ti jednom obecala biti cu fina, onda znaj da je tako . Jesam te zvala ... nisam  ... a 'tela sam,     jel dovodim vatrogasce... ne dovodim... a 'tela bih,   jel mi RK pristojno obucen... jeste.. a mog'o bi bas... 🀣

pa cerko imam i ja dusu , vec sam se pronervozila, zato sam isla danas malo u komsiluk ,tek da izbacim iz sebe nesto
, al to je bilo po komsiluku , ovde sam bas fina
🀣
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027

Posteno da ti kazem ja sam tad blenula u njega otvorenih usta,πŸ˜‰  Bilo je bas mocno kako je uzeo bubnjeve i zasvirao.

A sta da vam kazem za sebe,πŸ˜† kada sam ga prvi put ugledala,rekla sam bice moj i niciji...a tek bubnjevi ..tada sam pala u trans i jos se povratila nisamπŸ˜†