Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 54

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: nn027

Nataly od mene za laku noc
Nije u pizami al cim mi tehnicke mogucnosti dozvole ima da ga skinem


 
 
 
Nije u pizami al cim mi tehnicke mogucnosti dozvole ima da ga skinem...   
 
 
 
 

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53689

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: saska

E necete verovati, ugasila sam komp i krenem na tusiranje i setim se...

Ova pesma nam je sinoc bila hit veceri ... i svasta nas je hvatalo  i pice i muzika i nostalgija mojih prijatelja koji zive preko i nostalgija za nekim ljubavima i lepsim vremenima ...

morala sam to da vam kazem,ma divno je bilo


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=cu6e3MC_PoQ[/YOUTUBE]


Badi nista nam nisi ni pricala o tvom sinocnjem provodu.
Eto uspela sam da quotujem ovaj post


PS Bady Dry ce se posebno dopasti ova pesma. Ona sutra ide na koncert 😃
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Smeki, imam i ja nesto za tebe, ovo je valjda tvojih ruku delo  🤣



Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: nn027


Badi nista nam nisi ni pricala o tvom sinocnjem provodu.
Eto uspela sam da quotujem ovaj post


PS Bady Dry ce se posebno dopasti ova pesma. Ona sutra ide na koncert 😃



E veruj mi doslo mi u jednom trenutku da vam pustim malo muziku i atmosferu, ali nisam znala da li spavate, pa da ne napravim zijan, pogotovu Dal,muz, mala deca, reci ce ko ti pusta pesme u ovo doba
🤣

A doslo mi da vam pustim i poruku kad sam se vec bila totalno i olesila. Mislim bila sam ja dama i pila sampanjac... samo ne bih i za kolicine mogla reci da su  bile damske . 🤣

Divno je bilo, narocito jer smo spojile i njen lep povod,40-ti rodjendan, moj lep povod, njihovo veselje kad bez obzira na zivot u toj'' pustoj ''  Evropi dodju u Srbiju, a i par nasih prijatelja koji zive preko takodje su dosli, dvoje iz Beca, i prijateljica koja zivi u Italiji i onda mozes da zamislis kako to njihovo veselje izgleda kad dodju u svoj rodni grad. Ne kazu dzabe,svuda podji, svojoj kuci dodji. I tako, lepo, zaista lepo, a i meni je trebalo posle svega, ma znas

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
E sad stvarno odoh, laku noc 😆


nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Samo da znate da sam za ovo "skidanje" sasvim ozbiljna. Smeki i ja idemo u dopisnu skolu  (dopisujemo se, normalno 🤣 )  za...          Pa necu nista da vam unapred govorim. Ako polozimo , videcete rezultate.  😉

Smeki evo kafica za ovu Saskinu zadnju "traumu"

Dupla 😉






Edited by nn027 - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: saska



E veruj mi doslo mi u jednom trenutku da vam pustim malo muziku i atmosferu, ali nisam znala da li spavate, pa da ne napravim zijan, pogotovu Dal,muz, mala deca, reci ce ko ti pusta pesme u ovo doba
🤣

A doslo mi da vam pustim i poruku kad sam se vec bila totalno i olesila. Mislim bila sam ja dama i pila sampanjac... samo ne bih i za kolicine mogla reci da su  bile damske . 🤣

Divno je bilo, narocito jer smo spojile i njen lep povod,40-ti rodjendan, moj lep povod, njihovo veselje kad bez obzira na zivot u toj'' pustoj ''  Evropi dodju u Srbiju, a i par nasih prijatelja koji zive preko takodje su dosli, dvoje iz Beca, i prijateljica koja zivi u Italiji i onda mozes da zamislis kako to njihovo veselje izgleda kad dodju u svoj rodni grad. Ne kazu dzabe,svuda podji, svojoj kuci dodji. I tako, lepo, zaista lepo, a i meni je trebalo posle svega, ma znas


E kako se nismo toga ranije setile pa da se dogovorimo da nam se javis. E to bi bio hit 😃
Drago mi je da si se lepo provela. To ti je Badi posle svega trebalo, Malo radosti i veselja. Nema boljeg leka da oporavi dusu posle teskih dana koje si imala. ❤️


Edited by nn027 - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: saska

E sad stvarno odoh, laku noc 😆



Badi , tri strane ti trebaju za "laku noc" 😆   A ko zna mozda svratis opet 😆
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=o20g5Sac7U4[/YOUTUBE]
Badi racunam da dogovor koji smo imale za koncert u BG vazi jos uvek 😃


Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Yeah  really 🤣



Samo da znate da sam za ovo "skidanje" sasvim ozboljna. Smeki i ja idemo u dopisnu skolu  (dopisujemo se, normalno 🤣 )  za...          Pa necu nista da vam unapred govorim. Ako polozimo , videcete rezultate.

Ti i Smeki kao tandem...hm ..  narocito ovaj deo oko skidanja... sta da radim, cekacemo rezultate   samo kod skidanja vodite racuna o '''package '' s obzirom na tvoj protok (  Nale, ovo tesko da ce ti tvoj gugi prevesti 🤣)