Returning of the written off #23 Invited only - Page 48

Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




Znaci badi , po tebi Gauri moze biti Shivov otac🀣

Mada, ovo je serija BV , sve je moguce
🀣

Badi ja sam se fokusirala na prvi deo. Nisam uopste uzimala u obzir sta kazu kladionice. Uostalom sta znas, ako mu Gauri nije tata , mozda mu je sestra od tetke 🀣
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


Odoh sad da vidim  kako napreduje romansa u Madhubali🀒 ,a i dosta sam sedela za kompom,mozda opet malo kasnije πŸ˜‰

Samo napred Badi. Em te boli dupe em je Dal lepo objasnila koliko je sedenje opasno po zivot 🀣
Posted: 10 years ago
Originally posted by Nataly


 
               Postavila sam sliku ali za svaki slucaj...dobro vece svima...πŸ€—
 
 
                     
 
 

Dobro vece Nataly!
Vidim sliku πŸ˜›
Izgleda da si resila probleme sa netom. πŸ‘

Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027



Samo napred Badi. Em te boli dupe em je Dal lepo objasnila koliko je sedenje opasno po zivot 🀣


Badi,citam sve u etapama,kako me koncentracija  posluzi, dosla sam i do tog dela o sedenju. Ali, ja bas sinoc nisam ni sedela, mada je stolica bila jako neudobna. πŸ˜†

Da Dal, odmah cu ti odgovoriti ,sigurna sam da je bila stolica
u pitanju.
🀣
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




Badi,citam sve u etapama,kako me koncentracija  posluzi, dosla sam i do tog dela o sedenju. Ali, ja bas sinoc nisam ni sedela, mada je stolica bila jako neudobna. πŸ˜†

Da Dal, odmah cu ti odgovoriti ,sigurna sam da je bila stolica
u pitanju.
🀣

Badi, a noge , bole li te noge? 🀣
Posted: 10 years ago
Tja, jos jedna u nizu lepih epizoda , veliki Don Korleone se setka po naselju siromasnih, postenih gradjana, gde se inace krije od svojih neprijatelja a sve u cilju da ih valjda zastiti od tih istih ako napadnu, sa sve armijom pomagaca koje ima iza sebe,ali ne,  bolje je ovde kriti se ko pacov.  Pisem sasvim logicno ko sto je i ova radnja logicna,a zrtva Madhu opet pravi frizure svom najgorem neprijatelju, pa dobro razumem  je potpuno, ne sme da ostane bez posla ako je odbije, kao sto recimo odmah '' ostane'' bez posla kad Sultan ( koji se krije ) napravi lom na setu. Kao sto rekoh tja.

RK, molim te,vrati se sto pre sa svim svojim sadistickim potezima, samo malo da se odmorim od ove idile.

A ono sto si rekao lagao sam, varao , igrao igru, priznajem ali ti Madhu, ti nisi RK. O RK kako se varas, ona je ista kao ti, mozda u nekim momentima i veci psiho od tebe. Jer ti nikad nisi ni krio da si psiho, a ona, ona je samo borac za pravdu i istinu. I jadna zrtva.
🀒
Posted: 10 years ago
Originally posted by Nataly


 
               Postavila sam sliku ali za svaki slucaj...dobro vece svima...πŸ€—
 
 
                     
 
 


Yeeey ,good for




Edited by saska - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027



Badi, a noge , bole li te noge? 🀣


Sve me boli . al  zaplakati necu πŸ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=CQb5rxIcBjw[/YOUTUBE]

Posted: 10 years ago

RAZVEDENA U OSMOJ: Mala Fatima najmladja raspustenica na svetu



Shvatio sam da sam pogresio sto sam udao cerku tako mladu. Ona ima pravo na normalno detinjstvo, a moja je duznost da joj to omogucim - rekao je otac Anil

NJU DELHI - Udata sa cetiri godine, a razvedena sa osam, devojcica iz severne indijske drzave Andra Prades, Fatima Mangre postala je najmla'a raspustenica ikada.

Povod za razvod bila je svadja koja je izbila izmedju devojcicinog oca i svekra. Naime, devojcicin otac Anil Mangre nije zeleo da Fatima ode iz njegove kuce dok ne napuni 18 godina. Kako je cetrnaestogodisnji mladozenja Arjun Bakridi sa svojim ocem dosao po mladu kada je ona imala samo osam godina, Anil je odbio da je da, potom je usledila svadja oeva i razvod.

- Shvatio sam da sam pogresio sto sam udao cerku tako mladu. Ona ima pravo na normalno detinjstvo, a moja je duznost da joj to omogucim - rekao je Anil.

Razvod decaka i devojcice potresao je indijsku javnost. Pokrenuta je i istraga protiv oceva decaka i devojcice. Inicijativu je pokrenula clanica Nacionalne komisije za zene u Indiji, Nirmala Samant.

- Ovo je skandal, devojcicin otac mora da odgovara za to sto je udao cerku sa samo cetiri godine, a decakov otac za prisajanje na takav brak, ali i zato sto je dosao po devojcicu koja ima samoosam godina - smatra Nirmala Samit.

Deciji brakovi u Indiji su zabranjeni, ali se kao obicaji i dalje praktikuju u nekim drzavama. Drzava Andra Prades u kojoj je izbio incident oko decijeg razvoda belezi najveci broj decijih brakova u Indiji.

- Priznao sam svoju gresku, brak je ponisten. Medjutim morate biti svesni drustvenog pritiska koji je prisutan u nasem selu - tvrdi Anil Mangre u rucno napisanom pismu u kojem moli drzavne vlasti da protiv njega ne pokrecu istragu.


http://www.kurir-info.rs/razvedena-u-osmoj-mala-fatima-najmlada-raspustenica-na-svetu-clanak-1094621

- Sada elim da popravim stvari, da svojoj erki podarim normalno detinjstvo. Sve u uiniti da je zatitim - dodao je.

Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




Sve me boli . al  zaplakati necu πŸ˜†

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=CQb5rxIcBjw[/YOUTUBE]


Razumem da boli al' priznaj da je vredelo .πŸ˜†
Edited by nn027 - 10 years ago

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1107 Replies 53641Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Drya

loader
loader
up-open TOP