Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 47

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: nn027

 

Badi  savete za lecenje mamurluka sam sinoc postavila. Nataly je takodje dala svoje strucno misljenje.   Mozes cak i da biras πŸ˜†



Mogla bih ... kad bih imala snage da pripremim bilo sta od toga πŸ˜‰

Drya  , gde je Drya , moram da je pitam nesto.

Dryajce, jel tebe boli dupe kad dodjes iz kafane, mislim ne zezam se , ovo nije figurativno, mene bas boli i dupe. I glava i svaka koscica, Mora da ce promena vremena ... ili sam izasla iz stosa πŸ˜•

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53696

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: nn027


Badi cekace te on πŸ˜†



Dok se ti malo "priberes" 🀣



Ma vidim da je Dal veceras najavila, samo na kascicu , tek od nedelje se vracamo u normalu i on i ja πŸ˜‰
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: nn027


Po mom misljenju  najvaznije je da se dobro napijes. Nije fazon da se secas puta. Fazon je da se "iznenadis". 🀣



Povodom ove dobre pijanke, dobro sam se nasmejala, a nasmejala sam se i ovome, iako veze nidje nema , ali ...

Samo da znate, najava je bila za grupu ,, Zabranjeno pusenje'' a komentar ...
🀣

"Zabranjeno pusenje nakon 10 godina u Tuzli"

"Jest malo morgen zabranjeno. Deca puse na javnim mestima, po parkovima. Ako to smatrate zabranjenim, onda stvarno neznam gde zivimo. Najgore je sto deca od 15 godina puse i to u sred grada. Gde im je vaspitanje? Roditelji ne vode brigu o deci i onda kasnije krive skole za to. Otisli smo u pm", napisao je on.

🀣🀣🀣


Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: nn027


Da nije Gauri u pitanju i to jos sa Jagijevim detetom .
A u vecerasnjoj epizodi ne bi verovale da je to ona ista Sumitra koju smo znale. Zena je tako pustila jezik πŸ˜²  Ispljuva Gangu covece za sve pare. Ko baba nekad.



Znaci badi , po tebi Gauri moze biti Shivov otac🀣

Mada, ovo je serija BV , sve je moguce
🀣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: smeker



Sta WOW gde je slikaπŸ˜†


Ma koja slika Smeki? Ne vidi ona bele macke 🀣
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Odoh sad da vidim  kako napreduje romansa u Madhubali🀒 ,a i dosta sam sedela za kompom,mozda opet malo kasnije πŸ˜‰
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: smeker

SPOJLERI
21. NOVEMBAR
Upravnik bolnice u Udajpuru govori ivu da je Anandi dolazila u bolnicu i proveravala zapise ro'enja. iv je zamiljen i sea se da mu je Anandi govorila o sestri Sarli. Jagdi dolazi sa Ganginim izvetajem i govori porodici da su doktori savetovali da Ganga treba da izbegava zaee. Svi su okirani kad uju ovo. Ganga deli srceparajue vesti sa Anandi. Anandi, veoma neodluno, uz pomo flebekova, pria ivu o njenoj poseti arhivi, zavravajui sa reima koje su boldovane u registru: Mrtvoro'eno ensko dete. iv je zapanjen.

22. NOVEMBAR
Alok primeuje iva i Anandi u bolnici i pokuava da se sakrije. Anandi letimice pogledom hvata Aloka, ali onda misli da je pogreila. iv i Anandi idu da provere zapise i pronalaze da strana o Irinom zapisu nedostaje. iv sumnja u svoj sopstveni entitet sada. Anandi uzalud pokuava da ga smiri. On oajniki kae: Moram da otkrijem ko sam. Ko su moji pravi roditelji? I gde su? Da li su ivi ili? On poinje da gubi dah. Anandi stee njegove ruke u znak podrke. Kod ekarovih, Alok govori Menu da je posao zavren, ali da je upravo pobegao, jer je mogao biti uhvaen. Kaljani sveano otvara obdanite. Anandi vidi Aloka kod kue i dobija kratak fle trentuka kada je mislila da ga je videla u Durgadevi bolnici.

21. NOVEMBAR
Anandi saznaje da iv nije u kancelariji, u me'uvremenu, Kaljani sree oveka otrcanog izgleda.

22. NOVEMBAR 
iv se udaljava od porodice, Ganga saznaje da je trudna i odluuje da ne obavesti Jagdia i porodicu.



NOVI SPOJLERI! 

21. NOVEMBAR 
Otrcani ovek se pojavljuje u Dajtsaru. Prikazani su neki ljudi u jurnjavi za ovim ovekom. On se susree sluajno sa Kaljani. Anandi saznaje od ivovog asistenta da on nije stigao u kancelariju. Zabrinuta Anandi odlazi da ga trai i ni sa kim u porodici to ne deli. Anandi ga konano pronalazi kako sedi na usamljenom jezeru. Ona mu objanjava da se vrati kui i bude pozitivan. Ganga sree staru gospo'u, koja joj govori da izgleda da je trudna. Ganga ostaje zbunjena. 

22. NOVEMBAR 
Anandi dovodi iva kui. iv se udaljava od porodice. Cela porodica je napeta zbog ivovog ponaanja. Ganga saznaje da je trudna u odluuje da brine o trudnoi i da to uva kao tajnu od Jagdia i njegove porodice. 

Poetak spojlera za 21.novembar mi je malo nerazuman (Scruffy man's revelations in Jetsar.
We show some men chasing the scruffy looking man). 


Znaci Ganga ostaje u drugom stanju. Ipak su odlucili da njen lik nestane iz serije. Steteta. Ako su hteli malo da "ustede" smanjujuci br glumaca trebali su da se rese ono dvoje baksuza. πŸ˜•
Edited by nn027 - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: saska



Mogla bih ... kad bih imala snage da pripremim bilo sta od toga πŸ˜‰

Drya  , gde je Drya , moram da je pitam nesto.

Dryajce, jel tebe boli dupe kad dodjes iz kafane, mislim ne zezam se , ovo nije figurativno, mene bas boli i dupe. I glava i svaka koscica, Mora da ce promena vremena ... ili sam izasla iz stosa πŸ˜•


Ma badi sigurno ce promena vremena . Ima da sve procveta 🀣
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
 
               Postavila sam sliku ali za svaki slucaj...dobro vece svima...πŸ€—
 
 
                     
 
 
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
This content was originally posted by: saska



Povodom ove dobre pijanke, dobro sam se nasmejala, a nasmejala sam se i ovome, iako veze nidje nema , ali ...

Samo da znate, najava je bila za grupu ,, Zabranjeno pusenje'' a komentar ...
🀣

"Zabranjeno pusenje nakon 10 godina u Tuzli"

"Jest malo morgen zabranjeno. Deca puse na javnim mestima, po parkovima. Ako to smatrate zabranjenim, onda stvarno neznam gde zivimo. Najgore je sto deca od 15 godina puse i to u sred grada. Gde im je vaspitanje? Roditelji ne vode brigu o deci i onda kasnije krive skole za to. Otisli smo u pm", napisao je on.

🀣🀣🀣



Ima, kako nema veze Badi. Kao i Gauri sa Sivovim ocem 🀣