Returning of the written off #23 Invited only - Page 30

Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




Pa eto , ko ce znati ako ne Sherlok, kod nas vazi pravilo gde ja stadoh ti produzi, ja dadoh pocetak, Smeki nek nastavi ( mada mi u zadnje vreme uopste ne postavlja rejtinge, znam da je VD 7 , dovoljno od mene 😉)


Vidi stvarno ne postavlja. 😲 Pa Smeki sta se desilo?
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027



RK ce biti paralizovan 😲


Jao badi, izvini, zaboravih se, a Dal i ja o tome pricale u siframa bas zbog tebe da ne saznas unapred. Ali sad sta je tu je, nece vise biti paralizovan, tj. samo jedna strana mu je bila oduzeta, ali kad Madhu bude u opasnosti , on ce je spasti, tako da ce  i taj deo sebe naterati da se pokrene


A ovo su upravo te lepe vesti da se oporavio
Posted: 10 years ago
A ovu pesmu posvecujem Dal,da slucajno ne pobrka verzije, postoji Neko kao ti , ali postoji i ova ,znam da ce Dal shvatiti  nasta se odnosi  😉

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ax6jmhAkK-g[/YOUTUBE]
Posted: 10 years ago
A sad bih morala da podjem i zelim vam


Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




Jao badi, izvini, zaboravih se, a Dal i ja o tome pricale u siframa bas zbog tebe da ne saznas unapred. Ali sad sta je tu je, nece vise biti paralizovan, tj. samo jedna strana mu je bila oduzeta, ali kad Madhu bude u opasnosti , on ce je spasti, tako da ce  i taj deo sebe naterati da se pokrene


A ovo su upravo te lepe vesti da se oporavio

Me ne morate se uopste ustrucavati. Ja spadam u one likove koji po 20 puta citaju istu knjigu sa istim zadovoljstvom kao da je prvi put. Isto je i sa filmovima koje volim. To sto znam sta ce se desiti meni nikako ne umanjuje draz serije. Zato , slobodno komentarisite bez ustrucavanja.
Edited by nn027 - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Me ne morate se uopste ustrucavati. Ja spadam u one likove koji po 20 puta citaju istu knjigu sa istim zadovoljstvom kao da je prvi put. Isto je i sa filmovima koje volim. To sto znam sta ce se desiti meni nikako ne umanjuje draz serije. Zato , slobodno komentarisite bez ustrucavanja.

A da ti otkrijem onda sta ce biti sa Shivom
😉

Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


Me ne morate se uopste ustrucavati. Ja spadam u one likove koji po 20 puta citaju istu knjigu sa istim zadovoljstvom kao da je prvi put. Isto je i sa filmovima koje volim. To sto znam sta ce se desiti meni nikako ne umanjuje draz serije. Zato , slobodno komentarisite bez ustrucavanja.

A da ti otkrijem onda sta ce biti sa Shivom
😉


Moze Badi. I sa Sivom i sa RK 😃
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


A sad bih morala da podjem i zelim vam



Laku noc Badi od mene i njega 😃


Edited by nn027 - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027



Moze Badi. I sa Sivom i sa RK 😃


Pojma nemam badi 🤣

A sad laku noc, lepo spavaj
❤️
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




Smeki, ja sve hocu da ti kazem pa nisam stigla. Vidim da si promenila pink umesto plavih slova. Nadam se da nije zbog mene, jes da ja nikako ne umem da utrefim istu nijansu, cak sam sama sebe quote ne bih li uporedila,ali kako god , moja nijansa je u osnovi ljubicasta, ne plava kao sto si ti pocela, pa da ne pomislis da sam ti preuzela boju. 😆

A evo da se iskupim, prevodicu ti sve sto budes htela kad god budes htela
, od reci do reci 🤗

A sad laku noc




Plava sa primesama ljubicaste i pink 😉


Samo cu da ti kazem da ces mi prevoditi sve sto budem htela ,🤣ostalo nije bitno

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1107 Replies 53640Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Drya

loader
loader
up-open TOP