Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 28

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53724

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
 
 
 
Ne znam dali se u mom Quote Smeky vidi ovaj SidYusha snimak ali znam da sam ga danas pre posla vise puta gledala a sada evo sa Gagijevim naocalama i u jedno sam sigurna: Sid doslovce proguta knedlu kad pogleda u Pratyushine usne...
 
 
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Drashti Dhami was placed at number 12 on world's most sexy Asian woman on 2012. Talk that this year this beauty might make it on top 10 or top 5. She is also getting a lots of Bollywood offers. A star in all senses.



Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
@Nataly

Ne znam dali se u mom Quote Smeky vidi ovaj SidYusha snimak ali znam da sam ga danas pre posla vise puta gledala a sada evo sa Gagijevim naocalama i u jedno sam sigurna: Sid doslovce proguta knedlu kad pogleda u Pratyushine usne...

Opet ne mogu quote a snimak  ne vidim 😕
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Odoh i ja konacno da perem kosu, nadam se da cu brzo


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027

Moja mama gleda opet BV. Nije da sam presrecna zbog toga ali sta cu. Danas sam dosla sa treninga i odgledala sa njom zadnjih dvadeset minuta. Necete verovati ali odgledala sam scenu u kojoj baba budi Anandi da joj javi da je Gena rodila devojcicu.  Anandi je sa Sivom na krevetu, on je miluje po obrazu i onda zvoni telefon. Posle razgovora sa babom Siv joj nagovestava da bi i on mogli da imaju dete. Scena se zavrsava tako sto njih dvoje lezu okrenuti jedno ka drugom i kao logicno da krecu sa pravljenjem dece (meni je makar logicno).  
Covek bi pomislio da je sve to nabijeno strascu i emocijama. Mlad bracni par , noc, oni u krevetu...Ali to je toliko jadno i nikakvo , ma ni bracni par koji je u braku 20 godina ne bi tako izgledao.  Ne cudi me sto su se gledaoci okrenuli Jagdisu i Gangi. Ovo dvoje su potpuno hladni i neubedljivi u zajednickim scenama.

 
 
Nale 🤗, setila si me na moju Barbaru, moju majku...,sad u septembru/oktobru kad smo bili u KG, ja uvece sedim u trpezariji i kuckam po skalameriji (tako moj cale zove moj Laptop) a mama gleda u primacoj BV...i svaki put kad zacujem naglo presaltavanje kanala i popratno "mars krastaco jedna" odmah znam koga je ugledala na ekranu 😆...mogu da si zamislim kako je danas reagovala na tu scenu u krevetu...🤣
 
 
 
 
 
 
 
 
 
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Drya

Laku noc !!!🤗


Laku noc malena ❤️
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska



Ne znam Dal, nadam se da nije sutra, sebicna sam znam, sta cu😆 , ali sutra ne mogu pratiti epizodu.

Kako tako, ljudi su se delili na one koji su zeleli da Madhu ode sa Sultanom, i na one poput mene koji su sve vreme navijali za RK, ali je cinjenica da su svi redom patili kad RK nema u epizodi .
😃



Ja nisam za to da Madu treba da bude sa Sultanom..sada evo tvrdim da nijedan nije za nju..volim tu njenu strast koju ima RK, volim i kada RK pravi ljubomornim..volim i kada je Sultan voli i slusa..Ali kada bi naisao neki normalan za promenu..to bi bilo idealno..da ona postane slavna filmska zvezda i veri se sa nekim ko je normalan..dok RK izgubi sve ,i slavu i novac ..a Sultan se vrati iz mrtvih i zaglavi u zatvoru...Kako sam zlobna..😳
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska


Drashti Dhami was placed at number 12 on world's most sexy Asian woman on 2012. Talk that this year this beauty might make it on top 10 or top 5. She is also getting a lots of Bollywood offers. A star in all senses.





Pitam se koje su bile lepotice ispred nje..Imas li taj podatak ?
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Nataly

 
 
Nale 🤗, setila si me na moju Barbaru, moju majku...,sad u septembru/oktobru kad smo bili u KG, ja uvece sedim u trpezariji i kuckam po skalameriji (tako moj cale zove moj Laptop) a mama gleda u primacoj BV...i svaki put kad zacujem naglo presaltavanje kanala i popratno "mars krastaco jedna" odmah znam koga je ugledala na ekranu 😆...mogu da si zamislim kako je danas reagovala na tu scenu u krevetu...🤣
 
 
 
 
 
 
 
 
 



Svidja mi se tvoja majka Natali..vidi se da si dosta povukla na nju..😆

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Nataly

 

                                         Dobro vece svima...🤗
 
Danas sam za vreme pauze skoknula do Vodafone i dogovorila da u petak donesem Laptop i stick...kako stvari stoje, oni su od 1.10. izbacili novi stick na trziste i adaptirali mrezu...iako je moj stik star kao i Laptop tek 9 meseci, izgleda da nije kompatibilan sa novo-adaptiranom mrezom...u petak oko pola 5 cu biti tamo, verovatno ce da testiraju postavljanje slika i emotikona pa vas molim da mi sto brze javite dali se vide ili ne...



Ne mogu sa sigurnoscu da ti obecam da cu u petak u pola 5 biti na topiku..ali ako jesam,dobices informaciju brzo ne brini..👍🏼