Returning of the written off #23 Invited only - Page 27

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53755

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Meni je do 1.decembra minimalan protok para..😆


Pa bolje minimalan nego nikakav 😆
Edited by nn027 - 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni

Pabho is shown sneaking in the kitchen and adds something poisonous to the laddos kept there! She says.. sorry ..lil one but cant let u come in this world!



picture11


Kako bih je...😡




Pobozna zena  koja je ceo svoj zivot posvetila veri i zivela u skladu sa tim , bravo ,stavila bih ovde smajli koji aplaudira, ali neko mozda nece shvatiti  koliko je ironican taj moj aplauz 🤢
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Sutra ima malo poduzi kadar..ili je to mozda prekosutra..😕



Ne znam Dal, nadam se da nije sutra, sebicna sam znam, sta cu😆 , ali sutra ne mogu pratiti epizodu.

Kako tako, ljudi su se delili na one koji su zeleli da Madhu ode sa Sultanom, i na one poput mene koji su sve vreme navijali za RK, ali je cinjenica da su svi redom patili kad RK nema u epizodi .
😃
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker

Samo da vam se javim dosla sam sa slave ,prejela se kao i obicno.Sad idem na spavanje .

Laku noc🤗



Smeki, ja sve hocu da ti kazem pa nisam stigla. Vidim da si promenila pink umesto plavih slova. Nadam se da nije zbog mene, jes da ja nikako ne umem da utrefim istu nijansu, cak sam sama sebe quote ne bih li uporedila,ali kako god , moja nijansa je u osnovi ljubicasta, ne plava kao sto si ti pocela, pa da ne pomislis da sam ti preuzela boju. 😆

A evo da se iskupim, prevodicu ti sve sto budes htela kad god budes htela
, od reci do reci 🤗

A sad laku noc




Plava sa primesama ljubicaste i pink 😉

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Jeste.. ne volim da je vidim ni na slici...🤢



Kamina 😡
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
3:51 AM - 20 Nov 13 · Details
' data-user-id="107602967" data-name="ZA Productions" data-screen-name="MediaZA1" data-item-id="403128463902515200" data-tweet-id="403128463902515200" data-feedback-key="stream_status_403128463902515200">
ZA Productions @MediaZA1

Drashti Dhami was placed at number 12 on world's most sexy Asian woman on 2012. Talk that this year this beauty... http://fb.me/1VJY1daF5

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



I ja bih to isto volela..Nado, podeli po neku rec o epizodi posle prevoda..a ja cu se potruditi da ti one zanimljivije prevedem i na srpski..Ove sada nisu uopste toliko bitne..


Od veceras pa do 1 decembra sam na minimalnom protoku. 😕



Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Drya

Laku noc !!!🤗



Why did you have to leave so soon?
Why did you have to walk away?
Oh well it happened again

Maybe we'll meet again someday
🤗
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
 
                                         Dobro vece svima...🤗
 
Danas sam za vreme pauze skoknula do Vodafone i dogovorila da u petak donesem Laptop i stick...kako stvari stoje, oni su od 1.10. izbacili novi stick na trziste i adaptirali mrezu...iako je moj stik star kao i Laptop tek 9 meseci, izgleda da nije kompatibilan sa novo-adaptiranom mrezom...u petak oko pola 5 cu biti tamo, verovatno ce da testiraju postavljanje slika i emotikona pa vas molim da mi sto brze javite dali se vide ili ne...
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Nataly

 

                                         Dobro vece svima...🤗
 
Danas sam za vreme pauze skoknula do Vodafone i dogovorila da u petak donesem Laptop i stick...kako stvari stoje, oni su od 1.10. izbacili novi stick na trziste i adaptirali mrezu...iako je moj stik star kao i Laptop tek 9 meseci, izgleda da nije kompatibilan sa novo-adaptiranom mrezom...u petak oko pola 5 cu biti tamo, verovatno ce da testiraju postavljanje slika i emotikona pa vas molim da mi sto brze javite dali se vide ili ne...



Ja vidim hug 🤗 a za divno cudo uspela sam i da te quote (  mada za to quote pre mislim da je bilo do mene )
Edited by saska - 10 years ago