Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 17

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53708

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027


Jel neko pogledao? O cemu je Prats pricala?


Hvala Biki🤗

Nado ovo je snimak kako odgovara na pitanja gledaoca,prica na engleskom pa ako vas ne mrzi prevedite nam ono sto nam je bitno,ja gledam trenutno i odgovori su opsirniji od onih pisanih.Posebno mi se dopala sto se ofarbala i vise nema onu svetlu boju kose
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027


Podvukla sam delove koje bih prokomentarisala.
Iz cijeg je secanja brzo izbledela? Laz i to notorna. Svi smo svedoci da TR ni posle 10 meseci ne moze ni da se primakne Pratsinom rejtingu kod gledalaca.
U JDJ je ucestvovala dok je jos snimala u BV a izasla je iz njega zbog bolesti.
Izvan vidokruga?😲  Pa koliko se ja secam ona je imala vise clanaka i priloga nego TR koja je glumila u seriji.
Ko god da je pisao clanak , jasno je sta je zeleo njime da postigne.


Saska hvala ti ,stvarno je drugacije kad znas o cemu se pise doslovce🤗.
Ja se slazem sa Nadom,sve same lazi,negativan clanak o Prats.Kako mogu da kazu da nije popularna i da je zbog toga usla u BB ,kad su pisali bas oni kako su ljudi zvali iz svih krajeva sveta da se Prats vrati u seriju,toliko o njenoj nepopularnosti i da je zbog toga usla u BB. A to da je njena popularnost pala posle BB i to ne verujem jer oni koji su pisali clanak su procitali negativne komentare i na osnovu toga napisali clanak a negativnih komenatara ima o svim ucesnicima.Mislim da jedna mlada devojka od 22 god nije zasluzila da o njoj izadje ovakav clanak,s tim sto nista ali bas nista nije uradila pogresno u BB,osim sto je bila svoja.Razmazena devojcica bez mesanja u tudje poslove ili svadje.Pobunila se jedino kad su nju napadali.Trebala je da se svadja sa svima redom i da bude gledaocima zanimaljiva da je ne bi pljuvali,opet bi to radili sta god da je tamo radila.
Mislim da ce i te kako napraviti dobru karijeru,jer je prvenstveno odlicna glumica a ne osoba za rialitije.I to je najbitnije sta god da glumi bilo da je niskobudzetna serija ili visokobudzetna ona ce ulogu izneti najbolje sto moze i ljudi ce gledati u pocetku mozda da vide kako to sve izgleda ali ce kasnije sigurno zavoleti njenu savrsenu glumu.
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Dobro jutro !! Edited by Drya - 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Drya

Dobro jutro !!



OOO Ko nam se to probudio ðŸ˜› Dobro jutro🤗


Edited by smeker - 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Na 51.45 je jasno odgovorila na pitanje,o seriji sa Sidom pa ako neko moze nek prevede,jer je opsrinije od pisanog
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Edited by smeker - 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Edited by smeker - 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
DOBAR DAN!



Edited by nn027 - 10 years ago