Chat Clubs

Returning of the written off #23 Invited only - Page 14

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53737

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Idem sada u kucni bioskop sa muzem i samo da se javim da film traje duuugo..😆 A gledacemo " The counselor" u prevodu "Savetnik" da ne bi pustale neke svoje filmove u glavi... 😉😆


Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

ali je za debele pare i mnostvo priznanja ostao da i dalje muze kravu zvanu

Ju Nataly, kako poceh da citam ovo muze za debele pare... ja mislila da muze kravu zvanu totalno rasulo kad ono BV ðŸ¤£



I opet kazem.." Ako ne mozes da im se pridruzis- pobedi ih.." 🤣



Edited by Daltoni - 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Nego..reci mi hoce li onaj njegov trenutni problem nestati vremenom..nisam citala ili nekako nisam videla..mozda preskocila zbog Pabo- babo (nju preskacem i u WU 😡)
?



Pa navodno pokazuje se poboljsanje ali ima jos dosta toga da se odradi, ali uglavnom poboljsanja ima , to je zadnje sto je kao bila info posle njegove kontrole 😉
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni

Idem sada u kucni bioskop sa muzem i samo da se javim da film traje duuugo..😆 A gledacemo " The counselor" u prevodu "Savetnik" da ne bi pustale neke svoje filmove u glavi... 😉😆




Pa ja i nisam ni pomislila nesto drugo , neces valjda dve veceri za redom gledati arrow i beast🤣
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

ali je za debele pare i mnostvo priznanja ostao da i dalje muze kravu zvanu

Ju Nataly, kako poceh da citam ovo muze za debele pare... ja mislila da muze kravu zvanu totalno rasulo kad ono BV 

 
 
Koga?! Onaj kiseli krastavac da muze?! 😲 Sasky, sad me uvredi...😉
Cekaj malo da ti Biki to vidi...😆
 
 
 
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

Znas razmisljam o tome sto si pisala , o manje budzetnoj seriji. Cak i da joj se to desi da zaigra u takvoj seriji, ona jednostavno nije "nizebudzetna glumica", ako razumes sta hocu da kazem.  BV je bila prepuna gluposti i kojecega ( i sada je) i mi smo to videli ali smo ignorisali. Paznju smo usmerili na nju i na njenog partnera u seriji. Ona je jednostavno zasenjivala sve oko sebe svojom dobrom glumom. Pored nje je produkcija mogla da seriju vodi u bilo kom pravcu.  Bez nje BV je jednostavno izgubila ono "nesto".

Sad bi te Nado prozdrnuli Sidovi obozavaoci. Mnogi kazu da su poceli da gledaju BV zbog njega .

Ali , ja ne mogu da ne  pomenem glumu i nekih drugih, najpre dadise, pa Bajrona, pa stare Gene, Sugne, Sijama, Gauri tako da badi, mislim da malkice preterujes u svojoj silnoj ljubavi, prica je imala neki smisao pre, ne mozemo to potpuno  negirati jer ipak mala Anandi, Jagdis, njihove scene, njihova gluma, njihova prica , bila je sjajna. A Prats i Shiv jesu imali ono nesto, ali koliko mi njihovih drugih serija uopste gledamo da mozemo da damo objektivan sud. Videli smo njih, zaljubili se u njih, hemija jeste sjajna, ali u poredjenju sa kim ili cim mozemo da kazemo da takva jos nijevidjena ? Ja isto tako sad tvrdim da je hemija izmedju RK i Madhu neverovatna, i druga prica, druge okolnosti ali gluma fenomenalna.


Badi kad sam rekla "partner" mislila sam i na Jagija i na  Siva. Meni se BV dopadala i pre ulaska Sida u seriju, naravno na jedan sasvim drugi nacin. Cak mislim da je serija bila i kvalitetnija u to vreme. Ne sporim sjajnu glumu svih koje si navela. Sjajni su zaista. Vecina od njih i dalje je u seriji. Bajron, Dadisa, Vasant ,Sumitra.  Ipak serija jednostavno nije vise ono sto je bila. Verovatno je pored njenog odlaska i los scenario tome doprineo a i los izbor koji su napravili kada su je zamenuli sa T.
Madhubala je druga serija i drugi glumci. Dinamicna prica ali iznad svega ona je prepuna strasti izmedju njih dvoje. Nema sredine. ili se strasno mrze ili se strasno vole. O njihovoj glumi nemam sta da dodam na ono sto si rekla. Oboje su sjajni.

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
@ Nataly

Ja ne znam zasto i dalje ne mogu da te quote , ali povodom tvog zadnjeg posta, pa zar ne vidis Nataly da sam se i ja obeznanila od straha, recenica je bila da muze kravu a ko jos moze biti krava , mislim sokirala sam se, jedva procitah nastavak recenice
🤣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni

Idem sada u kucni bioskop sa muzem i samo da se javim da film traje duuugo..😆 A gledacemo " The counselor" u prevodu "Savetnik" da ne bi pustale neke svoje filmove u glavi... 😉😆



Ko ? Mi?!  Mi da pomislimo tako nesto? Ma nema sanse 😃
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Samo da se javim da se selim na laptop i da sam tu za 10 min. 
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Ovo moja Dal ide u kucni bioskop 😉