Returning of the written off #23 Invited only - Page 13

Created

Last reply

Replies

1107

Views

53777

Users

8

Likes

5507

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Znas razmisljam o tome sto si pisala , o manje budzetnoj seriji. Cak i da joj se to desi da zaigra u takvoj seriji, ona jednostavno nije "nizebudzetna glumica", ako razumes sta hocu da kazem.  BV je bila prepuna gluposti i kojecega ( i sada je) i mi smo to videli ali smo ignorisali. Paznju smo usmerili na nju i na njenog partnera u seriji. Ona je jednostavno zasenjivala sve oko sebe svojom dobrom glumom. Pored nje je produkcija mogla da seriju vodi u bilo kom pravcu.  Bez nje BV je jednostavno izgubila ono "nesto".



Slazem se...ali tu je imao uticaj i reziser,scenario..kamera..Veruj mi , njen lik je bio takav da su ga svi voleli i divili mu se..Kada bi igrala negativku,ne bi bio isti efekat, zar nisam u pravu..?
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
[QUOTE=Nataly]

Na ovu celu pricu ja se pozivam na peti amandman
Edited by Daltoni - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: saska

Nema mi je Dal, kakav li samo udarac sprema za sujetu nas  Kundri ðŸ¤£




Nego..reci mi hoce li onaj njegov trenutni problem nestati vremenom..nisam citala ili nekako nisam videla..mozda preskocila zbog Pabo- babo (nju preskacem i u WU 😡)
?
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
O  evo ga udarac 🤣

Da, rekao je ,a kada je RK dosao da prosi Madu,tada se povukao i sve je radio da ona bude srecna..secas se onog udarca na maskembalu koji je dobio od RK..a povukao se ybog Madu..a ona mu je sve vreme lagala da ona nista nema sa RK..jer tako..dakle i Sultan je bio Maduino oruzje ..a RK je bio glavna nagrada..Zar nije tako ?

Kada je Rk dosao da prosi Madhu, tada je otisao u dzamiju i imao one halucinacije, secas se ti  i tad je shvatio sta hoce i koga zeli . Sve sto je radio posle bio je plan kako je sam rekao, imao je plan, samo sto su mu se okolnosti namestale i isle na ruku

A na maskembal je dosao da joj pomogne jer je ona njemu u to vreme vec rekla sta je njoj plan, da osveti sebe kao zenu, osobu i on je njoj uostalom vracao sve sto je ona do tada ucinila za njega, a hteo je i da je zastiti jer je zaista cvrsto verovao da ona zeli samo osvetu, cak joj savetovao da od nje odustane jer je brinuo za nju.

I sad dolazimo do mog omiljenog dela ... najveci manipulator je u stvari Madhu

I onda do jos omiljenijeg dela 

Saska za predsednika ... a znate vec ko ide pod predsednika
🤣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Nataly moja velika zelja je da vidim Prats i Sida ponovo zajedno. Ne znam kakve su sanse da se to i desi. U ovih , skoro godinu dana, koliko sam na IF-u naslusala sam se kojekakvih "proverenih" informacija. Moje iskustvo sa njima me je naucilo da je najpametije sve to uzeti sa velikom rezervom. Ne secam se da je i jedna od njih bila tacna, makar ona koja je do mene dosla.
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Na ovu celu pricu ja se pozivam na peti amandman i odbijam da komentarisem, a i tebi savetujem,da ne bi sa 40 otisla na 80 ...

 
 
a kakav ti je taj peti amandman?!
 
 
Edited by Nataly - 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Znas razmisljam o tome sto si pisala , o manje budzetnoj seriji. Cak i da joj se to desi da zaigra u takvoj seriji, ona jednostavno nije "nizebudzetna glumica", ako razumes sta hocu da kazem.  BV je bila prepuna gluposti i kojecega ( i sada je) i mi smo to videli ali smo ignorisali. Paznju smo usmerili na nju i na njenog partnera u seriji. Ona je jednostavno zasenjivala sve oko sebe svojom dobrom glumom. Pored nje je produkcija mogla da seriju vodi u bilo kom pravcu.  Bez nje BV je jednostavno izgubila ono "nesto".

Sad bi te Nado prozdrnuli Sidovi obozavaoci. Mnogi kazu da su poceli da gledaju BV zbog njega .

Ali , ja ne mogu da ne  pomenem glumu i nekih drugih, najpre dadise, pa Bajrona, pa stare Gene, Sugne, Sijama, Gauri tako da badi, mislim da malkice preterujes u svojoj silnoj ljubavi, prica je imala neki smisao pre, ne mozemo to potpuno  negirati jer ipak mala Anandi, Jagdis, njihove scene, njihova gluma, njihova prica , bila je sjajna. A Prats i Shiv jesu imali ono nesto, ali koliko mi njihovih drugih serija uopste gledamo da mozemo da damo objektivan sud. Videli smo njih, zaljubili se u njih, hemija jeste sjajna, ali u poredjenju sa kim ili cim mozemo da kazemo da takva jos nijevidjena ? Ja isto tako sad tvrdim da je hemija izmedju RK i Madhu neverovatna, i druga prica, druge okolnosti ali gluma fenomenalna.

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly

 
 
To sa WLs me ne zarezuje bas mnogo...😉 a i nisam sama, Mili i Neha mi prave drustvo...😃
a kakav ti je taj peti amandman?! 😕
 
 



Izvini Natali, Biki ce ti sve objasniti bolje nego ja u PM...
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Slazem se...ali tu je imao uticaj i reziser,scenario..kamera..Veruj mi , njen lik je bio takav da su ga svi voleli i divili mu se..Kada bi igrala negativku,ne bi bio isti efekat, zar nisam u pravu..?


Vazno je, svakako da je vazno. Ali pogledaj. T je usla u BV , ima sve sto je imala i Prats. Iste kamermane, istog rezisera istog partnera isti kostim, isti sminker. Sve ali sve isto.. I? I nista. Ona je u svemu tome nestala. Nema je . Jednostavno ne postoji.  Serija ju je progutala. To vidim i po ovim nominacijama za nagrade koje Colors dodeljije.
Uspeh , kad igras negativca, je da te svi  ne vole. Ako to postignes znaci da si dobro odglumio. Ja na to tako gledam. Jedno je sto gledaoci vide a drugo sta vide oni koji prave serije i angazuju glumce. Ne znam kako to ide kod njoh u Indiji i koliko je lose po karijeru ako dobijes ulogu negativca u seriji

Edited by nn027 - 10 years ago
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
ali je za debele pare i mnostvo priznanja ostao da i dalje muze kravu zvanu

Ju Nataly, kako poceh da citam ovo muze za debele pare... ja mislila da muze kravu zvanu totalno rasulo kad ono BV ðŸ¤£