Returning of the written off #23 Invited only - Page 6

Posted: 10 years ago
Evo mene da se javnem pre serije.😉
Nista necu komentarisati sto se tice njenih izjava itd.😉Misljenje drzim za sebe.
Jedino sto bi zelela reci jeste to da ja veoma cenim skromnost,bilo ko da je u pitanju,obican covek ili velika  takozvana"zveza",posto zvezde su jedine koje nase nebo krase,zar ne.😉
Skromnost se narocito ceni kao duhovnika skromnost bila najveca vrlina naseg upokojenog srpskog patrijarha Pavla.❤️
Edited by Bikica - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Kushal Tandon to reenter Bigg Boss tomorrow?

Actor Kushal Tandon, who was eliminated from Bigg Boss in the last week of October for hisalleged violent behaviour against inmate Andy, is reentering the house.


While there have been speculations over his re-entry since his eviction, we can now tell you the actor will return to the house tomorrow. Incidentally, the actor was all set to go back a couple of weeks back but it was delayed owing to some confusion. 

Says the source, "There have been a lot of reports hinting at simmering issues between Kushal and the host of the show, Salman Khan. Kushal's quotes were tweaked and were presented in a manner that made it look like the actor was trying to cash in on the controversy. However, that's not true. Salman is never involved in the entries and exit during the course of the show. His entry is expected to bring the much needed energy inside the house. The boss has finally granted Gauahar's wish."

To those uninitiated, Gauahar was seen crooning 'Mera Kuchh Samaan Tumhare Pass Pada Hai'on the show, which was hinted at Kushal."

Despite repeated attempts, we couldn't reach the actor for his comment on the news. 
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


Prvo cveta ljubav

 A onda DAAAM




Tako ti je to kod njih...😕  😆 Svaki dan kada ustanes poneses kisobran za svaki slucaj..mozda ce da pljuste...samari..😆
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




Pa jes u pravu si, ali mozda je mislio da je povukao na Iru, ona je bas onako povisoka zena , a i kosata je 😆


Da, i jako lice..imaju isti nos..😆
Posted: 10 years ago
Originally posted by tijara


Ma muka mi je vise od obojenih i gospodje Rasulo, sada kao brani Sida, samo ne bi li pridobila gledaoce, ali joj ni to nece uspeti. A za one iz producentske kuce, sta reci za njihov pokusaj da ga ocrne🤢🤢🤢Ali ja sam ipak optimista i mislim da ljudi ipak znaju ko su Prats i Sid, i da nece nauditi ni njoj ni njemu, a dokaz za to je sto su je toliki podrzali danas na chatu, jeste videli? Mogu oni da igraju prljave igre, ali njih dvoje su odavno osvojili srca gledalaca👏👏👏Inace, odgovorila mi je da joj je drago kada je ljudi i dalje zovu njihova Anandi i da za njih dvoje za sada nema na vidiku novog projekta, ali da ce se ona uskoro vratiti😊😊😊

Procitala sam tvoje pitanje,super👍🏼
Posted: 10 years ago
Originally posted by tijara


Ma muka mi je vise od obojenih i gospodje Rasulo, sada kao brani Sida, samo ne bi li pridobila gledaoce, ali joj ni to nece uspeti. A za one iz producentske kuce, sta reci za njihov pokusaj da ga ocrne🤢🤢🤢Ali ja sam ipak optimista i mislim da ljudi ipak znaju ko su Prats i Sid, i da nece nauditi ni njoj ni njemu, a dokaz za to je sto su je toliki podrzali danas na chatu, jeste videli? Mogu oni da igraju prljave igre, ali njih dvoje su odavno osvojili srca gledalaca👏👏👏Inace, odgovorila mi je da joj je drago kada je ljudi i dalje zovu njihova Anandi i da za njih dvoje za sada nema na vidiku novog projekta, ali da ce se ona uskoro vratiti😊😊😊


Znamo duso..sve nam je nas Serlok prenosio live..Hvala ti i u ime svih nas na tom pitanju koje nas je sve interesovalo..🤗
Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni




Jer kod njih izbaceni termini ili kod nas..kontam da je to na colorsu..na hajatu plus i dalje sedam dana nedeljno jer tako ?


I really hope so 😉

Ona info je za Colors

Posted: 10 years ago
Originally posted by saska




I really hope so 😉

Ona info je za Colors



E sada mi je lakse..bas volim sto se daje svake veceri..tako da se uzivis jer svakodnevno imas sat vremena dobre zabave i celu noc da mislis o tome..😆

Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker




Saska slazem se ,Coloors je zavrsio svoju misiju.Samo mi nije jasno sta je to ona uradila u BB da bi ugrozila svoju karijeru,to mi nije jasno.Sta izgubila je obozavaoce,meni se svidja njeno samopouzdanje i njena izjava ja sam najbolja ,zasto bi bila skromna,mozda gresim,ali mislim da to sto je rekla nije daleko od istine.Pa ona jeste savrsena glumica ,zna da iznese ulogu i da joj se poveruje dok se gleda.Milsim da je govorila o tome kad je rekla da bi sebe stavila na prvo mesto.



Smeki, tako ces rezonovati ti, ja, Nada, Biki, Dal, Drya, masa ljudi koja razmislja svojom glavom. Ali ja vec jednom rekoh , ona gradi karijeruu Indiji, gde vidis i sama kakvi su im standardi, nacin razmisljanja, kakav je polozaj zena u tom drustvu i sl. Pa procitaj ponovo ovaj clanak, sta su oni sve rekli i sve ce ti biti jasno, ili hoces da ti prevedem tih par recenica koje su je okarakterisale kao nekog na koga se ne mozes osloniti ?
Posted: 10 years ago

Jeca Srbiji pokazala prsten koji je dobila od Novaka! (FOTO)


Eto, videsmo i taj uveni prsten...

Nekonvencionalan, ali jedinstven prsten na ruci Jelene Risti | Foto: Aleksandar Dimitrijevi

 Jelena Risti, predsednica Fondacije Novak okovi" i budua Noletova supruga, s ponosom je jue proetala" zlatni vereniki prsten optoen dijamantima koji joj je na as poklonio krajem septembra u Monte Karlu.

Jelena je i ovog puta bila jedan od najvatrenijih navijaa Novaka okovia i itave teniske reprezentacije Srbije.

Novak dobija najveu podrku od brae or'a i Marka i verenice Jelene | Foto: Aleksandar Dimitrijevi

 Tek jue je vereniki prsten imao beogradsku premijeru", poto ga Jelena u petak, na iznena'enje mnogih, nije nosila dok je posmatrala me okovia i tepaneka. Kako je Alo!" ve pisao, Jelena se tog dana uplaila da ne zakasni na teniski susret u Areni", pa je prsten u urbi zaboravila u sobi.

Ovog puta je bilo primetno kako su mnogi koji su se nali u blizini loe u dvorani zagledali njenu levu ruku, s koje je bletao vereniki prsten.
Jelena Risti nije se mnogo odmarala u srpskoj prestonici. Osim to se videla sa roditeljima i sestrom, budua gospo'a okovi je i u Beogradu intenzivno radila u pripremi novih humanitarnih akcija za pomo deci Srbije koje ona i Novak planiraju da sprovedu u delo.


AOK MURTI: Prsten je simbol posebnog odnosa Jelene i Novaka!

I Aok Murti, poznati stilista, jedva je doekao beogradsku premijeru" verenikog prstena Jelene Risti, a za na list je prokomentarisao:
- Svaka veza je lini odnos dvoje ljudi kao i simboli koji je obeleavaju. Tako da izbor prstena ima, verovatno, simboliku koja vezuje i obeleava njih dvoje. Ako se to ne uklapa u nau predstavu koju mi imamo o tome ta je odgovarajue" tim gore po nas. Mislim da je nesvakidanji" dizajn ovog prstena pravi simbol posebnog odnosa koji ovaj par ima i pokazuje da svoju intimu i iskrene izbore ostavljaju samo za sebe. Nekonvencionalno i posebno!

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1107 Replies 53638Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Drya

loader
loader
up-open TOP