Returning of the written off #23 Invited only

Posted: 10 years ago

      

                  


    



    




  













Edited by Daltoni - 10 years ago
Posted: 10 years ago

Edited by saska - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Badi Nale, ova je za tebe


Posted: 10 years ago
A ovo da Smeki lepo zapocne dan 🤣


Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


Badi Nale, ova je za tebe



HVALA BADI ❤️
Posted: 10 years ago
Originally posted by saska


A ovo da Smeki lepo zapocne dan 🤣



Iznenadjenje !!!!   🤣
Posted: 10 years ago
DOBRO JUTRO!
Smeki evo jedna sladja da se oporavis od sokova 😆

Posted: 10 years ago
Originally posted by Daltoni


Pa kako stvari stoje izgleda da ipak ova nekada devojcica, sada mlada devojka pravi najbolju karijeru

Home Anandi , Heroine Stills Anandi Cute Stills in Uyyala Jampala Movie

Anandi Cute Stills in Uyyala Jampala Movie

Anandi Cute Stills in Uyyala Jampala Movie, Chinnari pellikuthuru fame Anandi  new photo stills in Uyyala Jampala upcoming telugu movie, Anandi stills in half saree, Anandi pictures in chudidar



Simpatica mi je a i volela sam njenu Anandi. Znam da glumi u nekoj seriji. Glumi devojku koja je starija od nje. Negde sam davno procitala nesto o tome.


Glumila je u Sasural  Simar ki

Glumila? Da li je serija zavrsena ili je ona izasla iz serije?


Mislim da je njen lik umro u seriji..😕
Ja koliko znam ona i dalje glumi u SSK ,jeste navodno njen lik umro,ali se onda pojavila u novoj ulozi,nesto kao Vikram i Siv 😆 e sta se posle dogadjalo i da li je njen prvobitan lik vaskrsnuo ne znam...Nisam davno bacila pogled na desavanja u toj seriji.
Posted: 10 years ago
Originally posted by Bikica


Jos jedna informacija u vezi Oluje i ne bi vise davila sa njom.
Telenovela Oluja od danas se vise ne emituje na RTV PINK-u! Zbog slabe gledanosti, kao mnoge njene prethodnice, tako i ova telenovela, ukinuta je sa glavnog Pinka i prebacena na Pink 2, gde ce se emitovati svakog radnog dana od 17:45, kako je najavljeno. Dok na Pinku BH i Pinku M, ostaje isti raspored emitovanja.
To je bas bedak,nisam seriju redovno pratila,ali kad god sam mogla pogledala sam epizodu...sto je najgore idu sve bolje i bolje epizode i oni sad skidaju sa programa,ja imam pink 2 ali dosta ljudi nema...Izgleda da smo prezasiceni spanskim serijama kad cak ni Levi vise ne moze da zainteresuje zenski deo gledalaca (sorry Badi Saska )😆

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1107 Replies 53511Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Drya

loader
loader
up-open TOP