Returning of the written off #15*invited only* - Page 9

Created

Last reply

Replies

1002

Views

67567

Users

8

Likes

3877

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Oni kao da su se dogovarali,i jednom i drugom leo stoji zuta boja😳


Pratyusha Banerjee in Bigg Boss 7
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Biki ti postavljaj slicice a ja cu da ih spajam ðŸ˜†


Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Samo da vas na brzinu pozdravim pa idem da malo odspavam..mrtva sam..🤢


nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
jagoda thumbnail
Posted: 10 years ago


Zdravo Jagoda i dobro dosla!
Slobodno pisi niko ti nece uklanjatii postove. 
Sto se tice serije BV mi je ne gledamo posle Pratsinog odlaska ali po malo znamo sta se desava . Na zalost, koliko ja znam od zapusavanja usta doticnoj osobi za sada nema nista.  Ona je , cak sta vise, postala i Jagijeva verenica. Zao mi je sto nemam za tebe lepse vesti. Valjda ce i tu jednom stvari krenuti na bolje.



[/QUOTE]


DA LI JE MOGUCE ?! ?! ?! DEFINITIVNO PRESTAJEM DA GLEDAM !!! ðŸ˜¡
Ja sam se nadala da ce  se razviti prica uzmedju Gange i Jagdise, a sad mi je toliko muka i od Sivove majke i sestre, to jest skoro cele porodice, da mi je besmisleno trositi vreme na to.
Vi ste se vezale za glumce, a meni nisu toliko vazni koliko mi je vazna sama prica u scenarju. To je kao u ostalim granama umetnosti, neko voli klasicnu muziku, neko voli narodnjake... Bitno je da svi uzivaju u tome ðŸ˜ƒ
Rado bih ja pisala sa vama, ali nemam toliko vremena. Trenutno je moja preokupacija rezervisana za knjige u PDF formatu koje skidam sa mreze (a po nekad i ja sama postavim) i obogacujem moju biblioteku u tabletu. Onda to delim sa prijateljima na FB, napravili smo grupu sa knjigama. Uz sve to, jos uvek sam inficirana korejskim serijama i predlozila bih vam da gledate FAITH,  prevedena je na srpski jezik na VIKI. Fenomenalna serija, mogu reci nesvakidasnja. Mmogo ti hvala sto si mi rekla, barem necu vise gledati i nervirati se zbog gluposti...
Da ne zaboravim, ako nekoga od vas zanimaju knjige, samo mi recite i sve cu vam objasniti gde i kako ðŸ˜‰

Pozdrav !!!
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: jagoda



Zdravo Jagoda i dobro dosla!
Slobodno pisi niko ti nece uklanjatii postove. 
Sto se tice serije BV mi je ne gledamo posle Pratsinog odlaska ali po malo znamo sta se desava . Na zalost, koliko ja znam od zapusavanja usta doticnoj osobi za sada nema nista.  Ona je , cak sta vise, postala i Jagijeva verenica. Zao mi je sto nemam za tebe lepse vesti. Valjda ce i tu jednom stvari krenuti na bolje.





DA LI JE MOGUCE ?! ?! ?! DEFINITIVNO PRESTAJEM DA GLEDAM !!! ðŸ˜¡
Ja sam se nadala da ce  se razviti prica uzmedju Gange i Jagdise, a sad mi je toliko muka i od Sivove majke i sestre, to jest skoro cele porodice, da mi je besmisleno trositi vreme na to.
Vi ste se vezale za glumce, a meni nisu toliko vazni koliko mi je vazna sama prica u scenarju. To je kao u ostalim granama umetnosti, neko voli klasicnu muziku, neko voli narodnjake... Bitno je da svi uzivaju u tome ðŸ˜ƒ
Rado bih ja pisala sa vama, ali nemam toliko vremena. Trenutno je moja preokupacija rezervisana za knjige u PDF formatu koje skidam sa mreze (a po nekad i ja sama postavim) i obogacujem moju biblioteku u tabletu. Onda to delim sa prijateljima na FB, napravili smo grupu sa knjigama. Uz sve to, jos uvek sam inficirana korejskim serijama i predlozila bih vam da gledate FAITH,  prevedena je na srpski jezik na VIKI. Fenomenalna serija, mogu reci nesvakidasnja. Mmogo ti hvala sto si mi rekla, barem necu vise gledati i nervirati se zbog gluposti...
Da ne zaboravim, ako nekoga od vas zanimaju knjige, samo mi recite i sve cu vam objasniti gde i kako ðŸ˜‰

Pozdrav !!!
[/QUOTE]
Zao mi je sto nemam lepse vesti za tebe ali mozda jos par detalja da ti dam. Ganga ce otici iz Havele i sticajem okolnosti porodice Genu koja ce roditi devojciu.  Mozda jos malo strpljenja pa ce  i tvoje zelje o Jagdisu i Gangi da se ostvare jer niko ne veruje da ce se on ozeniti ovom rospijom. Svrati kad budes imala vremena i volje, sto se nas tice uvek si dobro dosla.

I'm sorry I do not have better news for you but maybe a few more details to give you. Ganga Haveli will leave from and Gena circumstantial families who will bear devojciu. Maybe a little more patience and will and your desires on Jagdisu and Ganga to achieve because no one believes that he is going to marry this harpy. Stop by when you've got the time and inclination, as far as we're concerned always Welcome.

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker

Oni kao da su se dogovarali,i jednom i drugom leo stoji zuta boja😳



Pratyusha Banerjee in Bigg Boss 7

Stvarno im oboma zuta lepo stoji. A sto se tice tog 'dogovaranja"... 
They both really good on yellow. As for the 'bargaining' ...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=0UjshO2Qew4[/YOUTUBE]
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Dobro vece,neko rece i utece 
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Jagoda🤗 drago mi je da si se ponovo javila.
Nadam se da ces naci vremena malo i za ovde,mozemo o svemu razgovarati,pa i o toj seriji koju vi pratite,mozda neka od nas se zainteresuje za istu s'obzirom da ima prevod na nas jezik.
Ja volim knjige,tako mi mozete napisati ovde PM gde mogu da vas nadjem na FB.
Citala sam od detinjstva,razne,a i sad ponekad procitam neku.😉
Ja vas pozdravljam sa zeljom da se javite ponovo😳
Edited by Bikica - 10 years ago