Returning of the written off #15*invited only* - Page 86

Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker



Edited by nn027 - 10 years ago
Posted: 10 years ago
Originally posted by smeker



Posted: 10 years ago
]
Originally posted by nn027







Dal, samo da te informisem, u ovo doba godine srecu se samo penzioneri i deca predskolskog uzrasta πŸ˜•
A od mog "pirata" ni traga ni glasa. πŸ˜†
Dal, just to inform you, at this time he met a retired school age children and Confused
And from my "pirate" no trace.




[/QUOTE]

A sta fali penzionerima Nado? Pa ne mogu svi biti uspesni majstori za frizidere, neko mora biti i penzioner...ili bi ti mozda volela na Vilija da naletis negde u sumi ccc, sve , sve, ali nisam to od TEBE ocekivala. Aj sto moram da podnesem Cecu, ali od najbolje prijateljice,sta reci. Nego, blago meni, samo ti setaj i trudi se da sretnes nekog dobrostojeceg penzionera i mani se piletine( to ostavi meni πŸ˜† )

And what's wrong with pensioners Nada ? Well not everyone can be a successful masters for refrigerators, some  must be pensioner ... or maybe you would like to bump up to Willi  into the woods  ccc, enything, everything,I could  expect but not this from you.If I have to deal with Ceca, but  my best  friend, have nothing to say. But,  just keep walking around hoping  to meet some wealthy pensioner  and let go of chicken

Posted: 10 years ago
Originally posted by nn027


Devojke , ne znam za vas, ali meni je odmah u oci upao ovaj prsten πŸ˜›
Girls, do not know about you, but I immediately fell in your eyes this ring 


A ja primecujem da si ti opsednuta nakitom, narocito prstenjem i opet vracam se na prethodni post, samo nastavi da setas, mozda i sretnes nekog bogatog ...
Posted: 10 years ago
Zdravo devojke

Nije me dugo bilo i ne verujem da ce jos neko vreme, sto ne znaci da mi niste u mislima i srcu uvek. JNeke stvari u mom zivotu krecu nabolje, za neke se nadam da ce isto tako,mora biti, nadam se. Uspela sam da skupim hiljadu delica na koje sam se u jednom momentu raspala, ali nedovoljno da jos uvek da budem ponovo sa vama, ona stara. Nisam ni raspolozena o tome da pricam, nije ovo ni mesto ni vreme za to. Dovoljno da vidim i neke druge ruzne stvari, na ovom forumu, dokazivanje kukavicke, jadne, podmukle muske ''moci'' nad devojkom, nebitno sto je to u ovom slucaju Prats, bilo koja da je , zgrozena sam i mogla bih dosta na tu temu ali necu da vas davim, samo cu vas podsetiti da kad su posle Pratsinog rodjendana mnogi komentarisali kako se njih dvoje vole i uzivaju jedno u drugom, ja sam tad rekla da Prats na svim slikama izgleda nasmejana i srecna , sem sa njim. tako da puno je ruznih stvari...
Posted: 10 years ago
Draga Biki, nisam uopste sumnjala da ces voditi racuna o Viliju kad ja vec ne mogu i verovatno necu moci jos izvesno vreme. Neces verovati, nisam pogledala jos nijednu epizodu jer mi se termin poklapa sa nekim vaznim obavezama, ali znam da cu zahvaljujuci tebi uspeti da vremenom uhvatim sve divne trenutke kao sto nam je to uspevalo sa Prats i Sidom, sve zahvaljujuci tebi. Cuvaj ga kumo i molim te , dok se ne vratim, osisaj ga, ne svidjaju mi se ona dva tri reda retkih percina koje trenutno nosi. πŸ˜†Voli te tvoja kuma !!!!!!!!!!!!
Posted: 10 years ago
Draga Smeki,da li ti nedostajem...makar malo... makar da nesto prevedem... ti meni nedostajes puno i volim te puno i ne sekiraj se zbog medveda, pre ili kasnije morao je skinuti masku sa lica, skide ruznu masku, kad ispod toga jos ruznije lice  πŸ˜‰
Posted: 10 years ago
Saskice ...kumooo dragaaaπŸ€—

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

8 Participants 1002 Replies 67474Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Daltoni

loader
loader
up-open TOP