Chat Clubs

Returning of the written off #15*invited only* - Page 97

Created

Last reply

Replies

1002

Views

67528

Users

8

Likes

3877

Frequent Posters

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Draga moja kumo, sto se tice Vilija p[otpuno sam opustena, znam da ces mi ti pomoci tvojim slikama sve da postignem, tako je bilo i sa nasim AnSh, dok smo ih gledali u seriji, gutali smo ih pogledom pa mozda neke stvari i propustali a onda smo zahvaljujuci tebi i tvojim radovima mogli sve natenane da analiziramo, gledamo,  uzivamo i upravo zahvaljujuci tebi zaista mogli da uhvatimo svaki trenutask, svaki njihov pogled, osmeh, tako da znam i da cu Vilija moci analizirati i analizirati i analizirati dok se ne hipnotisem. Eh, sta bi Ceca dala da moze da gleda tvoje slike... ma neka ceka Ceca 🤣Sto se tice Madhu, meni se dopada, Nada i Dal su daleko ispred mene sa epizodama, tj. Dal je vec gledala ranije, Nale gleda na netu , a ja polako, srecom pa se daje u 8h uvece  pa mi vreme odgovara. Ja sam jos u fazi gde njih dvoje igraju svoju igru macke i misa, navodno se strastveno mrze a iza te strasti nazire se uh, bogami opasno varnicenje. I u  meni se onako sve uzburka dok gledam te scene izmedju njih dvoje kad je ocigledno koliko je tanka linija izmedju mrznje i ljubavi kod njih dvoje, narocito kad te scene prati neka pesma, kao sto su nasi AnSh imali svoju, ali nikako da saznam koja je to pesma a nemam vremena ni da istrazujem sad . Znam koliko vremena provodis u labosu, na netu, u istrazivanju i s obzirom da si tako sposobna za te stvari, mozda i otkrijes koja je to pesma. Ljubim i ja tebe, cucemo se nadam se opet za vikend ❤️🤗



Mama,tebi za ljubav..uz jednu malu molbicu Nadi da ostavi link do serija sa prevodom, jer juce sam zbog plivanja ispustila veci deo epizode..

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=iYasP_-mYMI[/YOUTUBE]


Hvala, ma preslatki su mi, a evo ti link koji je meni Nada davnih dana poslala u PM al ja po navici ne otvaram postu, lakse mi kad ne vidim racune od vode, struje telefona i tome slicno haha, pravim se luda pa tako ne otvaram ni PM

http://bollywoodsrbija.do.am/publ/serije_sa_bukvalnim_prevodom/madhubala_2012/13
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Dobro vece 😛
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker


Nado ja mogu samo da zakljucim da nas nisu dobro razumeli 🤣

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=XXV8aHz4V-4[/YOUTUBE]

🤣  U pravu si Smeki !

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=npjzRLxYv_4[/YOUTUBE]
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027


Dobro vece 😛




Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
                                                            Dobro vece   🤗
                                     Samo da se javim i da vas pozdravim😳 

Edited by Bikica - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker

Mumbai: Small screen popular actor Pratyusha Banerjee, who was earlier in the news for the physical assault by ex beau Makrand, following footsteps of drama queen Rakhi Sawant as these days she keeps on hogging limelight with several unusual dramas as recently she could not hide herself from media scanner with the new man of her life.

Yes, the actor has spotted with a new man named Kunal, who allegedly her new beau. 

Our inside khabru revealed that Prats is dating Kunal as they have been spotted together several times.

Kunal is into the business of diamonds and now it seems that he is the main reason for Pratyusha and Makrand's affair.

Recently there was report that ex-Anandi has been physically assaulted by Makrand and she has been registered a complaint at Oshiwara police station. 

The troubles in their relationship are always the talk of media and this time too they can't hide the issue between them from the media scanner.

As per the reports, both of them part ways after Prats party and from that that day, Malhotra has been sending her obnoxious messages.

After splitting, the duo kept on fighting and recently she was thrashed by her man love Makrand.

Source said, "Not only Pratyusha but even Makrand has filed a police complaint. Pratyusha filed her complaint last night while Makrand reached the cops today. The thing is, Pratyusha's father has been threatening Makrand to stay away from his daughter. He threatened to kill him if he didn't buzz off. Things went out of hand yesterday night when both the parties threatened to kill each other. Thus the complaints."

The young lady is in the media glare for her bikini picture with actor Sara Khan. It is said that these all acts are just publicity stunts before she enter the house of "Bigg Boss."

Well, it seems that after Rakhi Sawant , Pratyusha Banerjee has become the new controversial queen of small screen.

Za pametnjakovica koji je napisao clanak

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ZYT7-N0z220[/YOUTUBE]
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

                                                            Dobro vece   🤗

                                     Samo da se javim i da vas pozdravim😳 



Dobro vece Biki , ovu lepoticu na slici prepoznajem, ali ko ti je ovaj dasa i on mi nesto poznat 🤣


nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker

Nema vas ceo dan😕

Nemojte da me ostavljate ovako samu ,znate da ja tad pravim sranja😆

Smeki znas gde sam i sta radim

sirghostly:i wonder what sega thinks of all this
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: smeker


Ma kakav bikini devojka se ne vidi od struka na dole u opste 😲

Evo to je ta slika nisam nasla bolju samo ovu s natpisom ali vidi se poenta,nema nista cega bi je bilo sramota strasno sta nappravise

Aman, da se gola skinula ne bi digli toliku prasinu. Sacuvaj Boze, samo to cu reci.
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: saska

                                   
Dobro vece Biki , ovu lepoticu na slici prepoznajem, ali ko ti je ovaj dasa i on mi nesto poznat 🤣


Kuma🤗 Obecala sam ti da cu kuma cuvati samo za tebe,pa je sad uvek sa mnom,a tebi namiguje❤️