Chat Clubs

Returning of the written off #15*invited only* - Page 45

Created

Last reply

Replies

1002

Views

67557

Users

8

Likes

3877

Frequent Posters

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Dal,ja sam sto se tice skole jos malo zavrsila,ali od sutra prelazim na zimnicu,prvo sto je na redu,jeste slatko od sljiva a i od breskvi.
Dal, I am as to the school a little over, but tomorrow turn to food for the winter, the first thing on the right,is sweet plum and peach.
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

Znas Nadice kad sam vam trazila "momke" kad se setim,prvo sam Vilija nasla za kumu,❤️pa onda Drya isto htela kuma😆.A on je meni prvi na um pao,😛jer je zaista frajer ipo.🤪


Nadica know when I asked you "guys" when I remember, I first found the godfather Willie, then Drya also wanted godmother. And he would be the first on the mind down, because it's really a guy half.

Eto Biki sto se ne secam. Bila sam prezauzeta! Ja sam morala sama sebi da trazim momka   🤣


There Biki I do not remember. I've been busy! I had myself to looking guy
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Originally posted by: nn027



Eto Biki sto se ne secam. Bila sam prezauzeta! Ja sam morala sama sebi da trazim momka   🤣
There Biki I do not remember. I've been busy! I had myself to looking guy

Ah,u pravu si🤣  za tebe mi je bilo tesko naci,jer si probirljiva.🤣
Ah, you're right for you, it was hard to find, because you're picky.
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Daltoni



Hocu Nado..😉 A ja bih sada radije na neku planinu ,na svez vazduh, nego li da se krckam na nekoj plazi..tako da eto ,da nisam pocela da radim,sada bih u najvece setala po prirodi na Vlasinskom jezeru,sto je po nadmorskoj visini,tu negde... po meni, izvukla si premiju ..

I want Nado .. Wink And I would now prefer to a mountain, the fresh air, rather than to simmer on a beach .. so that's, I think, are pulled premium ..

Ovu "premiju" izvlacim svake godine. Slazem se da je zdravo i meni zbog mojih zdravstvenih problema prija ali meni je u srcu more i ja protiv toga ne mogu nista. Najbolje bi bilo kad bih mogla i jedno i drugo. 😊 

This "premium" draw out each year. I agree that it is healthy for me because of my health problems before but I was in the heart of the sea and us against can not be nothing. It would be best if I could do both. 
Edited by nn027 - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Originally posted by: Bikica

Ako vec samo gledas,vidi ovo,kratko a slatko😳
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=coCtYc51TK0[/YOUTUBE]

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Moje pripreme 😆
My preparations
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=nhZdL4JlnxI[/YOUTUBE]

Svet u mojim ocima

Dozvoli da te povedem na put
Oko sveta i nazad
A neces morati da se pomeris
Samo mirno sedi
Sad, pusti neka tvoj um hoda
I pusti nek moje telo govori
Dozvoli da ti pokazem svet u mojim ocima
Odvescu te na najvisu planinu
U dubine najdubljeg mora
Nece nam trebati mapa, veruj mi
Sad pusti nek se samo moje telo pomera
I pusti da te moje ruke nezno umire
Dozvoli da ti pokazem svet u mojim ocima
To je sve
Nista vise od onog sto sad mozes da osetis
To je sve
Dozvoli da te stavim na brod
za neki dalek, dalek put
Tvoje usne blizu mojih usana
Sva ostrva u okeanu
Celo nebo je u pokretu
Dozvoli da ti pokazem svet u mojim ocima
To je sve
Nista vise od onog sto sad mozes da opipas
To je sve
Dozvoli da ti pokazem svet u mojim ocima

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

5 + 3 STVARI KOJE TREBA ZAPAMTITI

Zivot je kratak, zivi ga.

Ljubav je rijetka, zgrabi je.

Bijes je los, odbaci ga.

Strah je uzasan, suoci se s njim.

Sjecanja su slatka, uzivaj u njima.

Tri stvari koje u zivotu nikad ne moe vratiti su:

RIJEC koja je izrecena,

TRENUTAK koji je propusten i

VRIJEME koje je proslo.

Budi pazljiv!



5 + 3 things to remember

Life is short, live it.

Love is rare, grab it.

Anger is bad, reject it.

Fear is a terrible, face them.

Memories are sweet, enjoy them.

Three things in life you can never return are:


A word that is pronounced,

The moment that was missed and

Time elapsed.

Be careful!

      nn027 thumbnail
      Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
      Posted: 10 years ago

      STA JE COVJEK

      "Sta je Covek? Malo prasine, pomalo zbunjenosti, dosta zablude. Treba umeti s tim. Treba umeti voleti s tim! Pakovanje nagona, emocionalna matematika, formule za bol, formule za ljubav... Biohemija. Produzi vrstu, zivot i prenesi gene... 

      To nije igra koje bih da se igram s tobom... Moja se ne zavrsava, odavde do vecnosti ima da traje, obecavam ti! Ja cu te ipak voleti na ovaj drugaciji nacin, zbog kog se svi cude. 

      Ja to gledam ovako: KAD VOLIS " SIGURNO GUBIS. KAD NE VOLIS " SIGURNO SI IZGUBLJEN." " R. Petrovic



      What is man

      "What is man? A little dirt, a little bit of confusion, a lot of misconceptions. You must know how to it. Needs to know how to love it! Packaging instincts, emotional math formula for pain, the formula for love ... Biochemistry. Extend the type, life and speak genes ... This is not a game you want to play with you ... My does not stop from here to eternity is to last, I promise! I'll still love this a different way, why is everyone surprised. I look at it this way: IF YOU LOVE - SAFELY lose. IF NOT YOU LOVE - You must be lost. "- R. Petrovic


          Edited by nn027 - 10 years ago
          nn027 thumbnail
          Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
          Posted: 10 years ago
          SAVRSEN ZA TEBE

          On nije savrsen. Nisi ni ti, niiti cete vas dvoje ikad biti savrseni.

          Ali ako te on moze nasmijati makar jednom, navesti te da razmislis bar dva puta i ako priznaje da je ljudsko bice sklono greskama, ne pustaj ga i daj mu sve sto mozes od sebe.

          Nece ti on recitovati poeziju, nece razmisljati o tebi svakog trenutka, ali ce ti dati dio sebe svjestan da ga ti mozes razbiti.

          Ne povrijedi ga, ne mijenjaj ga i ne ocekuj da ti da vise od onoga sto moze.

          Smij se kad te usrecuje, vristi na njega kad te razljuti i neka ti nedostaje kad nije u blizini.

          Voli jako kada je ljubav na dohvat ruke.

          Jer savrseni momci ne postoje, ali uvijek postoji jedan koji je savrsen bas za tebe.

          Bob Marli



          Perfect for YOU

          He's not perfect. Neither are you, you nciti you two will ever be perfect.

          But if he can laugh at least once, specify and to think at least twice, and admits that if a human being prone to mistakes, do not let him and give him all you can by yourself.

          It will not he recite poetry, not thinking about you every moment, but it will give you a part of yourself aware that you can break it.

          Do not hurt him, do not change it and do not expect me to give you more than what he can.

          Laugh when you're happy, screaming at him when I was angry and let you miss when it's not close.

          He loves you so love is at your fingertips.

          Because perfect guys do not exist, but there is always one that is perfect just for you.

          Bob Marley

          Edited by nn027 - 10 years ago