^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 30

Created

Last reply

Replies

1136

Views

67138

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica

Laku noc🤗
Idem trceci,ali do kreveta🤣



Laku noc Saro...🤗 kako stvari stoje, ovog leta nam predstoji ludi letnji ples...😉 jedan levo, desno dva...😆 idemo dalje...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=BUVLfyXqaXg[/YOUTUBE]


Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago


Dobro vece Saro...
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago


Ovo je mnogo dobro...a ko je taj D.Radovic? A sta se tice onih koji ispadnu naivni, ispadnu naivni samo zato sto ne umeju da precute sta misle i osecaju, sto ne umeju da lazu, sto ne umeju da jedno da govore a drugo da misle, sto ne umeju da se pretvaraju...lista je duga a ja sam stvarno vec umorna od onih drugih pa bili oni bolji ili gori... mene jednostavno vise ne interesuje niti sta oni misle, niti sta kazu, niti sta rade...ako su i postajali jos neki mostovi, oni su definitivno poruseni u onom trenutku kad je bilo doslo ono konacno vreme da se kaze zbogom...

P.S: ima li neka knjiga od tog Radovica?!


Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago


Ma ja se od tih ljudi udaljih odavno a oni se i dalje kace za mene ko cicak...pa dokle pobogu...

Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Danas sam bila prisutna kada se prica o nekome ili nekima i daju potpuno netacni i uvredljivi stavovi i misljenja,a da se pri tome,te osobe ne poznaju ili samo  povrsno.Znam sta kaze moja struka,a ona kaze da tako cine samo osobe koje su bolesno radoznale i koje se drznu da okvalifikuju neke osobe,a ne poznaju ih.Bila sam zgrozena takvim neljudskim cinom,koji je ispod svakog nivo dostojanstva.Toliko jadno i bedno i samo pokazuje kako su se uplatkali u vlastitu moralnu bedu i kako zive u vlastitoj zabludi,jer su potuno svesni da pricaju notorne lazi.Sve to pokazuje kako pojedini ljudi,iako svesni svojih mana,nece  da rade na sebi,vec upo*no rade na drugima.Sta rade? Igraju prljavu
igru punu lazi i uvreda,i tako hrane vlastitu sujetu,bolesnu ljubomoru.I na kraju,morala sam ovo  napisati,jer ovde,posle napo*nog dana na poslu volim da dodjem,da se opustim i salim,da iznosim svoja zapazanja,na neki  na primer video,fotografiju,novinski tekst...



Edited by Sarica - 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer



Ma ja se od tih ljudi udaljih odavno a oni se i dalje kace za mene ko cicak...pa dokle pobogu...


Imas ih na poslu,imas ih u susedstvu,ma svuda ih ima.
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Sarica

Danas sam bila prisutna kada se prica o nekome ili nekima i daju potpuno netacni i uvredljivi stavovi i misljenja,a da se pri tome,te osobe ne poznaju ili samo  povrsno.Znam sta kaze moja struka,a ona kaze da tako cine samo osobe koje su bolesno radoznale i koje se drznu da okvalifikuju neke osobe,a ne poznaju ih.Bila sam zgrozena takvim neljudskim cinom,koji je ispod svakog nivo dostojanstva.Toliko jadno i bedno i samo pokazuje kako su se uplatkali u vlastitu moralnu bedu i kako zive u vlastitoj zabludi,jer su potuno svesni da pricaju notorne lazi.Sve to pokazuje kako pojedini ljudi,iako svesni svojih mana,nece  da rade na sebi,vec upo*no rade na drugima.Sta rade? Igraju prljavu
igru punu lazi i uvreda,i tako hrane vlastitu sujetu,bolesnu ljubomoru.I na kraju,morala sam ovo  napisati,jer ovde,posle napo*nog dana na poslu volim da dodjem,da se opustim i salim,da iznosim svoja zapazanja,na neki  na primer video,fotografiju,novinski tekst...





A dusu daje samo Bog! Ovo ti je mnogo lepo...❤️

@crveno...a sto bre da rade na drugima?! Nisam psiholog, ja sam anesteticar i posao mi je da spasavam ljude...sad mi pade na pamet, po ovome posao mi je da spasavam duse...😕
htela sam da kazem, sto ja bre da radim na drugima kad ih je sam Bog dao na svet takve kakvi su, moje je da to akceptiram...i da me ubijes, ja samu sebe ne mogu da menjam...pa kako onda da menjam druge...

@plavo...hvala ti Saro 🤗, mnogo mi ovo znaci...😳 to je i bila moja zelja, jedno mesto za opustanje i salu nakon napo*nog radnog i zivotnog dana...a smeh je definitivno najbolji lek za sve...zato sam beskrajno zahvalna Shobhy ❤️ sto mi je pomogla u stvaranju ovog CC-a...a to sto se ovo mesto zove Musketari, pa ko god je citao taj historijski roman od Alexandre Dumas ili gledao taj film, taj zna da su Musketari bili iznad svega iskreni, istinoljubivi, pravedni i posteni, i voleli su svog kralja i kraljicu i borili su se za njih...a nas kralj i kraljica su Siddharth Shukla i Pratyusha Banerjee, SidYusha forever...i kakav je greh u tome sto ih mi i dalje nesebicno volimo i sto i dalje istim, neugasivim zarom zelimo da ih ponovno vidimo zajedno?!



Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: NatalyMusketeer



Ovo je mnogo dobro...a ko je taj D.Radovic? A sta se tice onih koji ispadnu naivni, ispadnu naivni samo zato sto ne umeju da precute sta misle i osecaju, sto ne umeju da lazu, sto ne umeju da jedno da govore a drugo da misle, sto ne umeju da se pretvaraju...lista je duga a ja sam stvarno vec umorna od onih drugih pa bili oni bolji ili gori... mene jednostavno vise ne interesuje niti sta oni misle, niti sta kazu, niti sta rade...ako su i postajali jos neki mostovi, oni su definitivno poruseni u onom trenutku kad je bilo doslo ono konacno vreme da se kaze zbogom...

P.S: ima li neka knjiga od tog Radovica?!



Dusko Radovic je poznati decji pesnik,novinar i aforisticar.Dugo godina je vodio Radio  emisju ''Beograde ,dobro jutro''Zivot je takav svima nama.Neminovno se desavaju razmimoilazenja,razlike.Ko nema osecaj za razumnu meru,za realnost,za postovanje razlicitosti,tu se nema sta traziti.Tu je kraj svake price.Uostalom,svi se mi razlikujemo,ali to nikako ne sme da bude razlog za nepostovanje.
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Nataly zasto