Chat Clubs

^The Musketeers CC#2^(IO) - Page 95

Created

Last reply

Replies

1136

Views

66993

Users

5

Likes

1349

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Laku noc Nataly
Mirno spavaj i slatke snove sanjaj
Idem spavati.Izmucio me mnogo danasnji sparni dan



Laku noc Saro...πŸ€— i ja sam umorna i neispavana a sutra opet moram rano na inekciju...
zdravlje Boze, kuckamo se sutra...😊

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica



Kad ne umeju da gadjaju... da bi pogodio u metu treba da imas urodjeni talenat, nije dovoljno da se zavrsi fakultet psihologije tamo negde na divljem Balkanu... ako je uopste ikad bio zapocet...



Izvinjavam se... nisam sigurna dali je u pitanju psihologija ili pedagogija...


 Mozda je i filozofijao ne,da ne bude nadobudno filosofijaaa


Meni se cini da ce najpre da bude u pitanju "visa uzaludna"...


sa max slobodnim vremenom za sunjanje,a ja ne volim da obuvam sunjalice


Aaa...sunjanje je uzi smer "vise uzaludne"... u strucnom zargonu to se naziva "visa uzaludna, uzi smer coskarsko pravo"...



Najuza specijalizacija mlacenje prazne slame...idi mi,dodji mi


Znas sta, polako ali sigurno shvatam da neke osobe stvarno nisu vredne toga da se trosi vreme na razmisljanja o njima...ovaj zivot tako i onako isuvise brzo prolazi...zao mi je samo zbog svih onih nepovratno izgubljenih momenata u vremenu, potrosenih na neka besmislena natezanja i to bas izmedju onih koji u sustini isto misle i osecaju...


     Nataly,najzalosnije je kad neko svaki dan polako ,ali sigurno umire i to zbog sujete.Slucaj za zaljenje,nema leka                       



Ma ja takve bolesne sujete uopste ne zalim i davno sam ih ostavila medju "odpisanim"...
ali kazem opet, zao mi je zbog onih koji u sustini osecaju isto kao mi i imaju isti stav i snove a svejdeno su dozvolili da ih jedan usputni povetarac izbaci sa staze...

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Sva su mesta lepa ali meni, na ovih trideset i kusur, je najlepse ovo iz mog neposrednog komsiluka...a sneg ce koliko jos ove godine, sve zlurade da potrpa...na procelju dvorca Neuschwanstein se lepo vide Ikonopisi Bogomajke sa Hristom i Svetog Djordja kako ubija azdaju...




Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Kad smo vec klimatksih poremecaja i promena, kako li god kom odgovara, srecna sam i presrecna sto nemam pored sebe nekog bosanskog swamija kog bosanski cigosi nazivaju "brate" i kako god bilo da bilo, opet sam u neuporedivo boljem polozaju od nekih Vojvodjanskih usedelih kvocki koje nemaju ni mucak pored sebe...kako bilo da bilo, ono sto ja imam pored sebe, hvala milom Bogu i slava nema ama bas nikakve veze, ni rodbinske ni bilo kakve druge vrste, sa tom zaostalom vukojeb... na Balkanu...
Edited by NatalyMusketeer - 8 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Za sve pred Bogom dobre duse...πŸ€—

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=nxT8vyuQtOY[/YOUTUBE]
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer


Kuc, kuc...😊


Dobro vece NatalyπŸ€—
Kako si danas?Kod mene danas bio uzasno sparan dan.Sada kuvam rucak za sutra,samo da ne bi ujutru bila u kuhinji.Sto ne volim ovako sparno vreme.Do pre pola sata je grmelo i sevalo,ali nije bilo kise.

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: Sarica


Dobro vece NatalyπŸ€—
Kako si danas?Kod mene danas bio uzasno sparan dan.Sada kuvam rucak za sutra,samo da ne bi ujutru bila u kuhinji.Sto ne volim ovako sparno vreme.Do pre pola sata je grmelo i sevalo,ali nije bilo kise.



Dobro vece Saro...πŸ€— sasvim iskreno, sad sam dobro kad mi je moj Gagi opet tu...😳 cak je i nase dete bilo potisteno bez njega...jednostavno, mrzimo da se razdvajamo...ali zato su moji ostali potisteni u KG...moja Barbara i danas place "otisla nam nasa sigurnost"...moj cale mi poslao kifle, ja uzela danas da jedem a grlo se steglo od tuge...😭 u septembru ako ne bude bolje sa mojom kicmom, morat cu avionom...moram da ih vidim...zadnji put sam bila u septembru prosle godine...
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 8 years ago
One u taboru nista ne pisu o vecerasnjoj IGT epizodi...jesi ti gledala?
Sarica thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Originally posted by: NatalyMusketeer



Dobro vece Saro...πŸ€— sasvim iskreno, sad sam dobro kad mi je moj Gagi opet tu...😳 cak je i nase dete bilo potisteno bez njega...jednostavno, mrzimo da se razdvajamo...ali zato su moji ostali potisteni u KG...moja Barbara i danas place "otisla nam nasa sigurnost"...moj cale mi poslao kifle, ja uzela danas da jedem a grlo se steglo od tuge...😭 u septembru ako ne bude bolje sa mojom kicmom, morat cu avionom...moram da ih vidim...zadnji put sam bila u septembru prosle godine...


Potpuno te razumem.daleko si od njih i zaposlena si.Znaci samo kada si na odmoru.Ti najbolje znas kako ti je u srcu i dusi,ali sta mozes.ne daj se,Tvoje zdravlje ti je na prvom mestu.
Kod mene je u porodici ista sitacija.Muz i ja nikada nismo voleli da se razdvajamo,izuzev kada smo isli na seminare i na strucna usavrsavanja.Iskreno,ja volim sto smo takvi.